Discutii libere L85 !

stou

member
Scor reacție
0
Domnule DSA hai sa lamurim cateva lucruri chiar cu riscul de a lua ban ,master ban etc
1 Cum poti sa banezi un jucator sa ii dai 50% din cont pedeapsa la primul ban si sa nu ii accepti nici macar proba video pt ca tu esti sigur ca a folosit script de fake-uri sau si mai urat nu stiu ce platforma ?
Ai aici proba video pe care ai refuzat-o
2. Cum poti sa banezi un jucator pe baza unui bug ce stii ca exista pe server de 10 ani motivand ca nu e voie si trebuie sa o raportezi.A fost raportata in mai multe randuri de 10 ani incoace ,sau trebuie sa asediem cu tichete la fiecare organizat pe l85 ? (serios? pai noi ce suntem prostii vostri bagam bani timp si pasiune ca sa ne zici pe fata ba ne doare undeva de voi avem o problema nu dorim sa o rezolvam dar voi sa nu o folositi ) Nu uita ca tot tu ai raspuns prin tichete ca este posibil sa ridici doua nivele de zid in 700 de ms (wtf unde este posibil pe luna ?) Este posibil doar pe baza acestui bug care se repeta la fiecare organizat pe acesta lume
In cazul asta te rog sa verifici toti jucatori de pe l85 si iti garantez ca trebuie sa banezi un minim de 50 de conturi
Sa vorbim si de ceilalti banati care tot pe baza fake-urilor date in mod legal pe harta frumos cu ENTER au 50 % din cont pedeapsa ?
Domnule Dsa tastele sunt legale pe joc
Bugurile sunt problema voastra nu a noastra ca si jucatori si obligatia INNO este sa le rezolve ca de asta incaseaza de la noi bani sa ne ofere o experientza de joc cat mai buna nu sa ne penalizeze pentru problemele lor tehnice .
Zici ca nu te uiti la tabara cand dai banuri pai cum se face ca noi avem 7 banati toti in granitza domnule ? Si la dusmani nimic ( sa nu se inteleaga gresit nu acuz pe nimeni si woc sau jderii ca nu aveti nici o vina sau implicare ) dar nu imi poate spune mie DSA ca nu stie cine cu cine joaca pe lumea asta .
O alta problema este lipsa de respect fata de noi cand nu se raspunde la tichete sau se baneaza conturi si trec zile intregi pana cand cineva isi face mila sa solutioneze problema
Daca tot dai banuri pt fake-uri ai obligatia sa banezi peste 80% din L85
Ori ne lasati sa jucam pe harta cu bune si cu rele ori banati peste tot si curatati serverul
Stricati cea mai frumoasa lume de pe.ro de la lumile 40 incoace
 

dugtrio

member
Scor reacție
0
ezgif-5-8be33780e1.gif
 

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
147
Domnule DSA hai sa lamurim cateva lucruri chiar cu riscul de a lua ban ,master ban etc
1 Cum poti sa banezi un jucator sa ii dai 50% din cont pedeapsa la primul ban si sa nu ii accepti nici macar proba video pt ca tu esti sigur ca a folosit script de fake-uri sau si mai urat nu stiu ce platforma ?
Ai aici proba video pe care ai refuzat-o
2. Cum poti sa banezi un jucator pe baza unui bug ce stii ca exista pe server de 10 ani motivand ca nu e voie si trebuie sa o raportezi.A fost raportata in mai multe randuri de 10 ani incoace ,sau trebuie sa asediem cu tichete la fiecare organizat pe l85 ? (serios? pai noi ce suntem prostii vostri bagam bani timp si pasiune ca sa ne zici pe fata ba ne doare undeva de voi avem o problema nu dorim sa o rezolvam dar voi sa nu o folositi ) Nu uita ca tot tu ai raspuns prin tichete ca este posibil sa ridici doua nivele de zid in 700 de ms (wtf unde este posibil pe luna ?) Este posibil doar pe baza acestui bug care se repeta la fiecare organizat pe acesta lume
In cazul asta te rog sa verifici toti jucatori de pe l85 si iti garantez ca trebuie sa banezi un minim de 50 de conturi
Sa vorbim si de ceilalti banati care tot pe baza fake-urilor date in mod legal pe harta frumos cu ENTER au 50 % din cont pedeapsa ?
Domnule Dsa tastele sunt legale pe joc
Bugurile sunt problema voastra nu a noastra ca si jucatori si obligatia INNO este sa le rezolve ca de asta incaseaza de la noi bani sa ne ofere o experientza de joc cat mai buna nu sa ne penalizeze pentru problemele lor tehnice .
Zici ca nu te uiti la tabara cand dai banuri pai cum se face ca noi avem 7 banati toti in granitza domnule ? Si la dusmani nimic ( sa nu se inteleaga gresit nu acuz pe nimeni si woc sau jderii ca nu aveti nici o vina sau implicare ) dar nu imi poate spune mie DSA ca nu stie cine cu cine joaca pe lumea asta .
O alta problema este lipsa de respect fata de noi cand nu se raspunde la tichete sau se baneaza conturi si trec zile intregi pana cand cineva isi face mila sa solutioneze problema
Daca tot dai banuri pt fake-uri ai obligatia sa banezi peste 80% din L85
Ori ne lasati sa jucam pe harta cu bune si cu rele ori banati peste tot si curatati serverul
Stricati cea mai frumoasa lume de pe.ro de la lumile 40 incoace


Tin sa vin cu o precizare, nu noi o stricam...ci platformele, scripturile, tamper, vivok si alte alea. Dupa cum am spus, mai punem si noi mana pe mouse, macar din cand in cand ? Ne suparam si ne victimizam ca niste copii mici carora li s-au luat jucariile, doar cand primim 50% din cont ? Sper ca da, poate pe viitor ne gandim de 10 ori inainte de....

PS. Dsa nu actioneaza de capul lui, cum nimeni din team nu o face. Sunt probe, nu credeti....datele Inno sunt in pagina principala.

Aici am incheiat orice discutie. Orice continuare pe tema asta va duce direct la banuri ( joc + forum ).

PS 2. De ce ati ascuns bookmarks in filmare ?
 
Ultima editare:

hary10

member
Scor reacție
1
Tin sa vin cu o precizare, nu noi o stricam...ci platformele, scripturile, tamper, vivok si alte alea. Dupa cum am spus, mai punem si noi mana pe mouse, macar din cand in cand ? Ne suparam si ne victimizam ca niste copii mici carora li s-au luat jucariile, doar cand primim 50% din cont ? Sper ca da, poate pe viitor ne gandim de 10 ori inainte de....

PS. Dsa nu actioneaza de capul lui, cum nimeni din team nu o face. Sunt probe, nu credeti....datele Inno sunt in pagina principala.

Aici am incheiat orice discutie. Orice continuare pe tema asta va duce direct la banur ( joc + forum ).
Daca ti s-a dat proba si tu o refuzi,cum poti spune de platforme????Omul ti-a dat o proba prin care isi demonstra nevinovatia si tu ai refuzat-o .
 

stou

member
Scor reacție
0
Deacord cu tine rakanishu ,ok deacord cu tine atunci te rog sa faci ceea ce e de facut si pana diseara sa vedem 80% din l85 incuiata ca si tu ca si mine stim prea bine ca 80% folosesc ceva
Ori facem dreptate pana la final ori dam exemple doar pe baza a ceea ce presupunem ?
Ok DSA nu face de capul lui iti dau crezare atunci duceti la capat cruciada ca sa aveti acoperire pe tot ce ati postat aici nu doar un pic !Dovezi pe presupunuri sunt milioane !!!!
 

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
147
Deacord cu tine rakanishu ,ok deacord cu tine atunci te rog sa faci ceea ce e de facut si pana diseara sa vedem 80% din l85 incuiata ca si tu ca si mine stim prea bine ca 80% folosesc ceva
Ori facem dreptate pana la final ori dam exemple doar pe baza a ceea ce presupunem ?
Ok DSA nu face de capul lui iti dau crezare atunci duceti la capat cruciada ca sa aveti acoperire pe tot ce ati postat aici nu doar un pic !Dovezi pe presupunuri sunt milioane !!!!

Unde gasim, luam masuri.
 

Donryf46

member
Scor reacție
0
Nu mai banati jucatorii pe extern ,daca acestia nu doresc decat o clarificare si un dialog referitor la modul de arbitrare al jocului
Din respect pt jucatori nu ar trebui bagat pumnul in gura !
 

Vndhl

member
Scor reacție
2
Tin sa vin cu o precizare, nu noi o stricam...ci platformele, scripturile, tamper, vivok si alte alea. Dupa cum am spus, mai punem si noi mana pe mouse, macar din cand in cand ? Ne suparam si ne victimizam ca niste copii mici carora li s-au luat jucariile, doar cand primim 50% din cont ? Sper ca da, poate pe viitor ne gandim de 10 ori inainte de....

PS. Dsa nu actioneaza de capul lui, cum nimeni din team nu o face. Sunt probe, nu credeti....datele Inno sunt in pagina principala.

Aici am incheiat orice discutie. Orice continuare pe tema asta va duce direct la banuri ( joc + forum ).

PS 2. De ce ati ascuns bookmarks in filmare ?
1 ...am folosit doar mouse si tastatura si tot mi-am luat ban
2 ... nu folosesc bookmarks , de ce as avea deschisa bara :

1644685405967.png



A postat Sensation o demonstratie de pe Chrome cu Tamper Monkey in filmare , s-a intamplat ceva ? , nimic ,si-a vazut mai departe de joc .
In nenumaratele tickete v-am zis ca va fac demonstratie oriunde pe orice si live daca doriti , ca folosesc doar mouse-ul si tastatura , mi s-a s-a dat cu flit ... in 14 ani de joc nu am fost pedepesit niciodata pentru ca nu am folosit vreodata scripturi ilegale , acum dintr-o data sunt tratat ca ultimul infractor ,doar pentru ca joc intr-un trib anume ?
 
Ultima editare:

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
147
Serios Alex, ban pentru ca are jocul bug ? :)))) Esti jucator vechi, spune sincer, ti se pare corect? Dar te rog sa fii sincer.


Am o intrebare: Chiar crezi ca echipa suport e fara pacat???

Nu am zis niciodata asta. Dar daca jucatorii erau fara pacate nu erau banati.

Bug de joc ? Sa fim seriosi, si cum se face ca doar unii profita si altii nu ? Daca era bug de joc ( lucru infirmat de logurile tech ) atunci erau toti afectati, nu doar x sau y.
 

Black Prince

member
Scor reacție
11
Nu am zis niciodata asta. Dar daca jucatorii erau fara pacate nu erau banati.

Bug de joc ? Sa fim seriosi, si cum se face ca doar unii profita si altii nu ? Daca era bug de joc ( lucru infirmat de logurile tech ) atunci erau toti afectati, nu doar x sau y.
Buna,
din pacate tin sa te contrazic. da. bug de joc. se intampla la fiecare organizat pe 85. daca atacurile ajung la 8:01, pana la 8:04-8:05, atacurile apar ca fiind rezolvate, rapoartele nu apar, in rest tot jocul merge normal. poti da comenzi, recrutari, poti da injumatatiri, etc. asta nu a aparut doar jucatorului respectiv, ci tuturor care au avut atacuri pe ei. iti pot pune printuri cu satele pierdute, sa vezi ca, cu toate atacurile au ajuns la 8:01, satele apar pierdute la 8:03.8:04, etc. e logic ca in intervalul respectiv nu stai ca blegul sa te uiti, dai clickuri pe cont...
 

ChineZeu

member
Scor reacție
37
Tin sa vin cu o precizare, nu noi o stricam...ci platformele, scripturile, tamper, vivok si alte alea. Dupa cum am spus, mai punem si noi mana pe mouse, macar din cand in cand ? Ne suparam si ne victimizam ca niste copii mici carora li s-au luat jucariile, doar cand primim 50% din cont ? Sper ca da, poate pe viitor ne gandim de 10 ori inainte de....
Sunt deacord!!! hai sa facem comunitatea asta una mai buna!
Cod:
g: function() {
            var n = ["I2NvbW1hbmQtZGF0YS1mb3Jt", "c3VibWl0", "I3NhLXJldHVybiwgI3NhLXNhdmU=", "bGVuZ3Ro"].map(function(n) {
                return atob(n)
            });
            $(n[0])[n[1]](function() {
                $(n[2])[n[3]] && px("bla bla")
            })
        },
Uite aici am adaugat indentificatoarele la vivok (ala actualizat), dai email la jawjaw sa il adauge in joc la
Cod:
STracking
ca eu nu mai vorbesc cu el :D
Si daca chiar ii dai email sa-mi zici ca mai am detaliile la cateva lansatoare
Si daca nu ai incredere in mine poti sa-i dai direct lui scriptul si il adauga el acolo ca e destept baiatul ala
 
Ultima editare:

Tiristul

member
Scor reacție
0
lumea 85 putea sa fie o lume frumoasa daca se aplica aceasi regulament ptr toata lumea .
pacat ca admini au luat partea unei tabere si nu sunt impartiali :confused:.

PS cititi repede , in 3-5 minute va fi stes mesajul meu de admini ptr ca ii acuz ca nu sunt niste oameni care sa controleze lucrurile spre un joc frumos .
pacat ca s-a ajuns aici .
 

demolez tot

member
Scor reacție
0
rusine,rusine,rusine...s-a ales praful de acest joc...felicitari celor ce sustin si cantaresc cu jumatate de masura situatiile,ba mai mult tolereaza de o anumita parte a baricadei situatii care ar trebui sanctionate corect...jocul in loc sa se desfasoare in armonia cunoscuta si specifica acestui joc,a ajuns o lupta intre jucatori care chiar doresc sa joace si morile de vant...nu cred ca vor conta aceste cuvinte pentru multi ,dar incaodata rusine celor ce se simt cu musca pe caciula...
 
Sus