Discutii libere L85 !

Scor reacție
0
Nu am zis niciodata asta. Dar daca jucatorii erau fara pacate nu erau banati.

Bug de joc ? Sa fim seriosi, si cum se face ca doar unii profita si altii nu ? Daca era bug de joc ( lucru infirmat de logurile tech ) atunci erau toti afectati, nu doar x sau y.

Bun, sa presupunem ca nu a fost bug. Mai am o intrebare: DrDieHard a fost banat pentru innobilare cont suport cand a innobilat contul Doctorash.

Din cate stiu membrii echipei suport sunt sau au fost jucatori, chiar ati putut crede ca Doctorash, un jucator cu lumi castigate si lume inchisa pe locul 1 chiar alaturi de Alex02DSA e suportul lui Diehard??? Acum se vede foarte clar ca Doctorash a revenit si joaca in jderii. ( https://prnt.sc/26ujshd )

Cred ca am scris politicos si fara jigniri sau acuze la adresa echipei suport, dar as vrea sa va intreb sincer atat din perspectiva unui jucator cat si din perspectiva unui admin: vi se pare corect banul??

As dori un raspuns sincer, DA sau NU?

Multumesc anticipat!
 

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
147
Bun, sa presupunem ca nu a fost bug. Mai am o intrebare: DrDieHard a fost banat pentru innobilare cont suport cand a innobilat contul Doctorash.

Din cate stiu membrii echipei suport sunt sau au fost jucatori, chiar ati putut crede ca Doctorash, un jucator cu lumi castigate si lume inchisa pe locul 1 chiar alaturi de Alex02DSA e suportul lui Diehard??? Acum se vede foarte clar ca Doctorash a revenit si joaca in jderii. ( https://prnt.sc/26ujshd )

Cred ca am scris politicos si fara jigniri sau acuze la adresa echipei suport, dar as vrea sa va intreb sincer atat din perspectiva unui jucator cat si din perspectiva unui admin: vi se pare corect banul??

As dori un raspuns sincer, DA sau NU?

Multumesc anticipat!


Nu are legatura cu situatia de fata, probabil asa s-a considerat la momentul respectiv.
 

Morisake

member
Scor reacție
0
La Vndhl banul dat pe o supozitie ca nu se pot da fakeuri din taburi desi a prezentat dovada .
Unii jucatori dau in acest mod fakeuri.
Nu trebuie sa dai doar de pe un tab.
Primul ban in 14 ani, primul ban pe lume - pedeapsa cont injumatatit.
Totul pe o presupunere.
 

Shurubel

member
Scor reacție
0
1644690444294.png


Vestea circula repede, nici sistemul nu poate numara cati membri sunt si cati invitati.

Nou record?
 

osândă

member
Scor reacție
1
Cum se face ca DieHard a folosit bug`ul pentru care s-a banat lumea de atata ori. Am inteles ca DieHard a folosit pp`urile mai tarziu, la 08:03 dar de ce il ridica atunci ? Daca servarul era blocat pentru toata lumea, noi nu mai aveam atacuri dupa si nici nu mai puteam lasa ?Sau cum el are atat de multe pp`uri inca face preventiv la 1 minut dupa atacuri toate zidurile lvl 20 ? Sa fim seriosi stia de bug, stia ce se intampla daca il foloseste si a abuzat de asta.
Acum voi il debanati fara pedeapsa ca si cum nu a facut nimic. Pe langa asta a incalcat din nou regulamentul facand public o poza cu discutiile pe care le-a avut cu adminii in tickete. Dupa 2 incalcari majore de regulament scapa fara pedeapsa ?
 
Scor reacție
0
Buna seara,
Joc de ceva timp si am intalnit multe abuzuri in partea adminajului dar ce se intampla pe lumea 85 intrece orice limita!
Nu se poate sa banezi playeri ca ai tu impresia ca foloseste scripturi si cand respectivul vine cu proba video ii refuzi proba
Asta este ABUZ domnilor amini, nu se poate asa ceva!
Nu vreau sa comentez la scripturile folosite de altii si de multe altele ...cine greseste si nu are dovada sa plateasca dar nu ne bagati pumnul in gura
Am investit toti timp si bani plus nopti si zile pierdute pe jocul asta si pentru ce?
Dati ban la toti din DK si cu asta basta!
Suntem o comunitate restransa in momentul de fata pe .ro si ne stim mai mult sau mai putin unii cu altii dar prin ceea ce ati facut pe aceasta lume ati ucis jocul asta domnilor!
E cea mai tare lume de foarte multi ani incoace cu foarte multi bani bagati si de o parte si de cealalta, mai mult decat s-a bagat in ultimele 10 lumi cred, nu mai spun de timpul investit de fiecare jucator activ pe aceasta lume
Incetati sa va mai bateti joc de noi va rog frumos si aici cred ca vorbesc in numele majoritatii pentru ca o sa ajungeti sa jucati numai voi pe serverul romanesc domnilor
Am trecut cu vederea cand pe inceput de lume lui Ioan Botezatorul i s-au luat sate mari ceea ce nu s-a mai auzit vreodata pe triburile si aici includ si satul principal ceea ce e absurd sa-i iei satul de start ..E PRIMA OARA
Ne-ati banat acum jucatorii de pe granita gen VNDHL, PIETRARU, BARBA NEAGRA unde veniti cu pedepse de 50% din conturi cand nu aveti dovezi ci doar presupuneti ca ar avea scripturi si cand acestia va vin cu video sa-si demonstreze nevinovatia nu le acceptati probele video dar in tabara adversa le acceptati
La tikete raspundeti cand vreti dumneavoastra gen LMRME care omu a asteptat mult si bine sa-i raspundeti
Domnilor va rog frumos sa va revizuiti comportamentul fata de noi ca nu suntem carpele nimanui sa stergeti pe jos cu noi
Va multumesc!
 

thebestmdf

member
Scor reacție
0
Cum se face ca DieHard a folosit bug`ul pentru care s-a banat lumea de atata ori. Am inteles ca DieHard a folosit pp`urile mai tarziu, la 08:03 dar de ce il ridica atunci ? Daca servarul era blocat pentru toata lumea, noi nu mai aveam atacuri dupa si nici nu mai puteam lasa ?Sau cum el are atat de multe pp`uri inca face preventiv la 1 minut dupa atacuri toate zidurile lvl 20 ? Sa fim seriosi stia de bug, stia ce se intampla daca il foloseste si a abuzat de asta.
Acum voi il debanati fara pedeapsa ca si cum nu a facut nimic. Pe langa asta a incalcat din nou regulamentul facand public o poza cu discutiile pe care le-a avut cu adminii in tickete. Dupa 2 incalcari majore de regulament scapa fara pedeapsa ?
las ca si de partea voastra se retrag trupele cat serverul e blocat
hotii, hotiii
 

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
147
De ce toti jucatorii vad abuzuri din partea noastra atunci cand se intampla in tabara lor si suntem cei mai buni si corecti atunci cand se intampla la adversari ?
 
Sus