Discutii libere L90

Best boboo

member
Scor reacție
0
Buna seara!

Scurt si la obiect, aceasta este o invitatie deschisa pentru cei ce doresc sa se alature familiei roma!

Viata-i scurta.
Daca tu nu furi, fura altul!
da-i dracu de colegi, baga-l undeva de trib,
si altura-te familiei roma!
fara tine, jocul ar fi corect.
cine ma-sa mai mai e corect?
furi, nu furi, vremea trece!
nu mai sta pe ganduri,
n-o sa castigi tu, castigam noi, dar iti trece.
important e ca ai facut tot ce a fost romaneste posibil:
i-ai bagat in ma-sa pe toti.
traiasca-ai nostrii!
Dute ma tare cu poeziile tale,vis urât
 

SirAlex

member
Scor reacție
0
Salut, caut sa ma alatur unui trib, dupa o pauza de cativa ani am decis sa revin la triburile. Am jucat incepand cu Lumea 1 si 2. Am ceva experienta, dar sunt cam ruginit, daca sunt oameni binevoitori sa ma primeasca in trib, astept un mesaj pe joc ceva. Multumesc, numai bine!
 
Scor reacție
0
Salut, caut sa ma alatur unui trib, dupa o pauza de cativa ani am decis sa revin la triburile. Am jucat incepand cu Lumea 1 si 2. Am ceva experienta, dar sunt cam ruginit, daca sunt oameni binevoitori sa ma primeasca in trib, astept un mesaj pe joc ceva. Multumesc, numai bine!

Pe 27 se deschide l91, mai bine asteapta - pentru l90 e cam tarziu sa incepi acum.
 

marele bunic

member
Scor reacție
0
Pe 27 se deschide l91, mai bine asteapta - pentru l90 e cam tarziu sa incepi acum.
legat de L91... a mai aparut vre-o informatie noua? adica, mai noua decat cea data de Rakanishu pe forumul "Propuneri setari Lumea 91"? acolo el zicea ca preinregistrarile se deschid in 21/10/2022. dar nu e nici un anunt despre asta si suntem deja in 20/10...
 

cata1011

member
Scor reacție
0
Oricum din cate am auzit, din momentul in care s-a facut alianta TSL-Reborn-UT parca Roma mai avea maxim 2 sapt pe harta si dadeau stergere... :(
 

Blabla199323

member
Scor reacție
0
=)))))))))) ce putea sa zica cineva din tabara care iese pe minus cand ataca ei la organizat
Ia vezi ce zicea jucătorul vostru la început lumii ,el pe primul loc,bănuiesc că mulți așa ați crescut
 

Atașamente

  • Screenshot_20221029-121854.png
    Screenshot_20221029-121854.png
    270,1 KB · Vizualizări: 249

MileyC

member
Scor reacție
0
Sa inteleg ca TSl se pregateste pentru iarna.... V-ati luat geaca de iarna si bocanci? Sau ce-s cu triburile astea marioneta de pe harta??? Pacat ca bocancii (UT) sunt deja rupti si intra noroi peste tot.

Portile iadului cand te apuci de organizate??? Macar cu tine se iau 0 sate dar nici sa dati organizat si sa iesiti pe minus.

Ai destula "forta" acum? poate iti ajung 600 de fulluri sa iei un sat....ca cu 300...am vazut toti..ce forta ai..
 
Sus