Discutii Libere L93

LordMentax

member
Scor reacție
0
Salutări tuturor! Am intrat și eu să văd ce mai e după un car de ani în care am lipsit și am rămas uimit să văd că lupta pentru supremație se dă între 2-3 triburi din cauza numărului mare de academii. Care e faza? Nu se plictisește lumea să joace așa? Care mai este farmecul?
 

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
147
Restrictia a fost ridicata, sunt curios daca se si pot trimite nobili catre barbare....
 

Radu1307

member
Scor reacție
0
Domnule admin, ecranul jocului meu o sa stea roz pana se termina clovnăreala cu palarii pe 04.04 14:00 ?
 
Scor reacție
0
Salutări tuturor! Am intrat și eu să văd ce mai e după un car de ani în care am lipsit și am rămas uimit să văd că lupta pentru supremație se dă între 2-3 triburi din cauza numărului mare de academii. Care e faza? Nu se plictisește lumea să joace așa? Care mai este farmecul?

Si noi ne intrebam zi de zi asta.

Cred ca bravii conducatori din scitii si fiind ne pot lamuri. Desi am impresia ca nici ei nu prea au habar de ce joaca asa...Nu prea au habar de ce joaca in general, adica
 

Radu1307

member
Scor reacție
0
3 days later + 2 zile de clovnăreală cu pălării

ni ce mi-au făcut la hartă
RfBoR1o.png


----
CnuuGZt.png

hXSM2Sw.gif

t7PR5hm.gif
 
Scor reacție
0
Noaptea Mintii, episodul 1:

1680611872057.png


Hopa, baieti, asta nu cumva era conferinta voastra cu oamenii de incredere?

Acel moment cand ii bagi in seama pe unii din prietenie si ei incep sa isi dea mai multa importanta decat e cazul, si de la un simplu deget intins se cred imparati si incep sa se puna pe un piedestal mai mare decat niste barbare umblatoare ce sunt :))))

Apoi ling unde scuipa si se aliaza cu cei care le-au recrutat oamenii si cei pe care cauta sa ii arda din toate pozitiile.

Acelasi om ne da lectii de moralitate la textul de profil:

Screenshot_4.png


Mai usor cu cedatul de sate la scitii, parca pana acum intraserati sa le dati o lectie dupa ce v-au tradat pe 91.

Serialul noaptea mintii continua cu noi episoade, ramaneti aproape!
 

Best boboo

member
Scor reacție
0
Noaptea Mintii, episodul 1:



Hopa, baieti, asta nu cumva era conferinta voastra cu oamenii de incredere?

Acel moment cand ii bagi in seama pe unii din prietenie si ei incep sa isi dea mai multa importanta decat e cazul, si de la un simplu deget intins se cred imparati si incep sa se puna pe un piedestal mai mare decat niste barbare umblatoare ce sunt :))))

Apoi ling unde scuipa si se aliaza cu cei care le-au recrutat oamenii si cei pe care cauta sa ii arda din toate

Eu zic sa îl numești parodie,fiindcă tu in sine,ești o parodie.
Ok,hai sa facem niste "mici" corecții episodului tau.
Faza 1:eek:amenii aia ce ți-au cerut alianță fiindcă pleacă din fiind,plecau pentru niste nemulțumiri,care s-au rezolvat.Mie unul mi se pare coloana vertebrala asta că au reușit să găsească cale de rezolvare.Insa tu,mare conducător,când ei ți-au zis că pleacă și tu că te aliezi cu ei,ai zis că nu te bagi peste k-ul ăla(bine știm cu toții că sperai sa ți se ceară ajutor la cucerit,sau te ofereai singur),după ce s-au reunit grupurile,pai stai că acum vrem 40% din continentul vostru...concluzia,cuvânt =0

Toți știm că niciodată nu câștigi o lume de unul singur...doar tu ești exemplul contrar.

Pai tu poți vorbi de coloana vertebralacand zici una,și faci alta?Când faci pna cu cei ce va ataca aliatii?când cuvântul tău de conducător e=0?Pai mie unul mi-ar fi fost și rușine să mai postez așa aberații in locul tau.
Spor la episoade că,mie mi-a ajuns unul.Cius!
Vezi atașament 5827
Papi rahat(turcesc)...
Stai jos,ai nota 2
Dacă vrei detalii le pot da și aici,dar vezi ca ești plin de maro pe la gură
 

babaoarba

member
Scor reacție
0
Papi rahat(turcesc)...
Stai jos,ai nota 2
Dacă vrei detalii le pot da și aici,dar vezi ca ești plin de maro pe la gură
Ai primit cupon gratuit la jigniri?chiar te rog să apari cu acele detalii...unul bazat le posta direct,nu zicea ,"daca vrei,pot arata"...și că sa zici nota "2"....mai ai de lucru.daca înțelegi ce zic.
 

Best boboo

member
Scor reacție
0
Ai primit cupon gratuit la jigniri?chiar te rog să apari cu acele detalii...unul bazat le posta direct,nu zicea ,"daca vrei,pot arata"...și că sa zici nota "2"....mai ai de lucru.daca înțelegi ce zic.
Te bagi ca tanga-n lapte,dacă înțelegi ce zic
Tic-Tac
 
Scor reacție
0
Faza 1:eek:amenii aia ce ți-au cerut alianță fiindcă pleacă din fiind,plecau pentru niste nemulțumiri,care s-au rezolvat.Mie unul mi se pare coloana vertebrala asta că au reușit să găsească cale de rezolvare.Insa tu,mare conducător,când ei ți-au zis că pleacă și tu că te aliezi cu ei,ai zis că nu te bagi peste k-ul ăla(bine știm cu toții că sperai sa ți se ceară ajutor la cucerit,sau te ofereai singur),după ce s-au reunit grupurile,pai stai că acum vrem 40% din continentul vostru...concluzia,cuvânt =0

Habar n-ai despre ce vorbesti, si din nou va dati prea multa importanta. Ideea a plecat de la prietenii vostri cu coloana vertebrala care au iesit din trib si voiau sa va arda. Stiam ca sunt un grupulet de 10 oameni si am acceptat aproape toate conditiile lor. pana cand 2 zile mai tarziu ei negociau cu noi PNA ei intrcandu-se in fiind - CEEA CE NU A FOST DISCUTAT DELOC!

Nu m-a cautat nimeni si in niciun caz nu aveam nevoie sau de gand sa fac vreo diplomatie cu fiind. Mihnea cred ca poate sa confirme, m-a cautat inainte sa inceapa lumea.

De dragul lui bobo am acceptat ideea asta de a face PNA cu unii care a doua zi s-au crezut imparati si credeau ca ei sunt in masura sa ne puna conditii pana unde avem noi voie sa inobilam in k55. Ca o paranteza, ce va oferisem in oferta noastra finala, practic voi ati refuzat iar noi ne-am luat singuri in 4 zile. Daca nici asta nu e definitia pretentiilor pe stomacul gol, nu stiu ce ar mai putea fi


Dupa ce ati refuzat o oferta mai mult decat decenta si o directie simpla, dreapta si corecta spre indeplinirea scopului vostru de a va razbuna pe scitii si a inchide lumea, voi ati inceput sa negociati la linie de continent si sa ne amenintati ca daca nu acceptam faceti alianta cu scitii. Repetam, Scitii, tribul PENTRU care ati intrat aici sa va bateti cu el. Si culmea, acum le mai dati si interne si ii lasati sa intre in k55 =)))))))


Ce sa zic, nimic umilitor.


Pai tu poți vorbi de coloana vertebralacand zici una,și faci alta?Când faci pna cu cei ce va ataca aliatii?când cuvântul tău de conducător e=0?Pai mie unul mi-ar fi fost și rușine să mai postez așa aberații in locul tau.

Pe asta nici nu o comentez, aberatiile nu se pot comenta. Intrebati-va aliatii despre adevar sau daca a existat vreodata vreo discutie la nivel de conducere de orice fel intre noi si MNT, scitii sau orice alt trib ne ataca aliatii, sau nu aveti voie sa vorbiti neintrebati in fata lor? Ca vad ca interne deja le dati, platiti taxa de protectie scitilor, sunteti smecheri.

Si poza aia nu e nimic de comentat, e concluzia dupa tot ce am aflat despre cat de alunecosi si perversi sunteti si dupa ce cineva a trimis niste printscreenuri din conversatiile conducerii fiind - Ai idee cine era acea persoana? Iti dau eu un indiciu, are numele unei doamne in varsta care nu vede.


Pana una alta vedeti ca ati pierdut vreo 50 sate in nici 2 saptamani, si ce urmeaza nu arata deloc roz pentru voi.

Nu-i problema de razboi <3

Tic-Tac
 
Scor reacție
0
Screenshot_5.png


Asa mare e disperarea, deja cautati sa cumparati conturi? Ultimul mesaj poate sa il dezvaluie negustorul de conturi daca vrea, i-am facut o oferta de nerefuzat, cred ca si acum se gandeste la oferta mea.

Ce credeti ca rezolvati cu ele? Oamenii nostri de baza oricum nu pun botul la un colt de paine aruncat de voi, micutilor bisnitari :)

In locul vostru as da stergere sa nu ma mai chinui atat.

Apropo, vedeti ca vi se destrama imperiul. Un continent deja a picat. Pe talent si pe increderea pe care oamenii ne-o acorda datorita faptului ca suntem oameni de cuvant si echipa adevarata. Nu o adunatura de plangaciosi perversi.

Mai sunt 2 continente, stay tuned, vin surprize mari. La vara bem bere pe plaja. Tic-Tac!



P.S.:

FELICITARI FIIND LUPTA PENTRU SCOPUL DE A SE BATE SI A SCOATE SCITII DE PE HARTA! VAD CA S-AU DUS LA EI, SIGUR E O TACTICA SA II DEZBINE SI APOI SA II BUBUIE DIN INTERIOR. IN NICIUN CAZ NU SUNT EI ATAT DE SLABI SI LIPSITI DE ONOARE INCAT SA FUGA CA ULTIMII DISPERATI IN TRIBUL CELOR CU CARE VOIAU SA SE BATA. OR AVEA SI EI UN MINIM DE ONOARE, MA GANDESC, SI NU S-AR UMILI IN HALUL ASTA, NU? SAU NU.
 
Ultima editare:

Best boboo

member
Scor reacție
0


Asa mare e disperarea, deja cautati sa cumparati conturi? Ultimul mesaj poate sa il dezvaluie negustorul de conturi daca vrea, i-am facut o oferta de nerefuzat, cred ca si acum se gandeste la oferta mea.

Ce credeti ca rezolvati cu ele? Oamenii nostri de baza oricum nu pun botul la un colt de paine aruncat de voi, micutilor bisnitari :)

In locul vostru as da stergere sa nu ma mai chinui atat.

Apropo, vedeti ca vi se destrama imperiul. Un continent deja a picat. Pe talent si pe increderea pe care oamenii ne-o acorda datorita faptului ca suntem oameni de cuvant si echipa adevarata. Nu o adunatura de plangaciosi perversi.

Mai sunt 2 continente, stay tuned, vin surprize mari. La vara bem bere pe plaja. Tic-Tac!



P.S.:

FELICITARI FIIND LUPTA PENTRU SCOPUL DE A SE BATE SI A SCOATE SCITII DE PE HARTA! VAD CA S-AU DUS LA EI, SIGUR E O TACTICA SA II DEZBINE SI APOI SA II BUBUIE DIN INTERIOR. IN NICIUN CAZ NU SUNT EI ATAT DE SLABI SI LIPSITI DE ONOARE INCAT SA FUGA CA ULTIMII DISPERATI IN TRIBUL CELOR CU CARE VOIAU SA SE BATA. OR AVEA SI EI UN MINIM DE ONOARE, MA GANDESC, SI NU S-AR UMILI IN HALUL ASTA, NU? SAU NU.
Nu cred sa se mute fiind în scitii,ei nu lasă oameni în urmă:(
 
Sus