Discutii Libere L93

CristinaMar

member
Scor reacție
0
6C5A86AB-49F1-4E2F-9AC0-11E37C804A39.jpeg
s a deschis sezonul la rapița, de asta nu mai raspunde soso.
 

Sick

member
Scor reacție
0
P2Ss0ig.png

Și cu și fără rapiță tot câștigă L93

Da, pai a dat mesaje la toata harta sa ii recruteze...cred ca si la barbare le a scris.

Cica castiga lumea singuri dar au racolat tot ce au putut, 100t, cz, db, shild plus cativa juc fara paine pe masa...(acum au)
 

Radu1307

member
Scor reacție
0
Da, pai a dat mesaje la toata harta sa ii recruteze...cred ca si la barbare le a scris.

Cica castiga lumea singuri dar au racolat tot ce au putut, 100t, cz, db, shild plus cativa juc fara paine pe masa...(acum au)

Realizezi că e ironic ce spui când aveți 10 triburi cu numele SCITII right?
 

Radu1307

member
Scor reacție
0
Decât așa câștig, mai bine lipsa.
Marea strategie :))))))))) PENIBIIIIIL răducule, penibil.
Mai vorbim si de domnul cârnăcior care cerea bani sa vândă informații de la voi sau…?

Nu am nici cea mai vaga idee de aceste acuzatii / diplomatii. Above my paygrade, drept urmare nu am sa comentez subiectul.
 

Radu1307

member
Scor reacție
0
Oricum plecati pe 94, nu inteleg de ce atata fâsăială

Dupa ce ati incercat sa luati 2 K uri sub un singur nume, un sfert din ei au plecat din varii motive pe care nu le cunosc deoarece nu ma intereseaza, intre timp v-ati aliat cu cei care detineau alt K si ceva.
Și toate pentru ce? Pai va zic eu pentru ce, ca ati lamurit motivul

Restrictii (permanent)
- Suport doar in trib, setarea sosiri ( la sosire este verificat sprijinul, daca satul nu apartine tribului atunci va fi trimis automat inapoi )
- Sprijinul se poate trimite doar la 2 zile dupa aderare, la parasirea tribului tot sprijinul trimis va fi retras si sprijinul primit va fi trimis inapoi.

Aici este motivul ^^ V-ati spart toata speranta in Shield si vi s-a umflat buza



Suficient pamflet pentru o seara, spor la 94
 

CristinaMar

member
Scor reacție
0
Oricum plecati pe 94, nu inteleg de ce atata fâsăială

Dupa ce ati incercat sa luati 2 K uri sub un singur nume, un sfert din ei au plecat din varii motive pe care nu le cunosc deoarece nu ma intereseaza, intre timp v-ati aliat cu cei care detineau alt K si ceva.
Și toate pentru ce? Pai va zic eu pentru ce, ca ati lamurit motivul



Aici este motivul ^^ V-ati spart toata speranta in Shield si vi s-a umflat buza



Suficient pamflet pentru o seara, spor la 94
Radu, mi se pare mie sau iar plângi ?
 

Sick

member
Scor reacție
0
Oricum plecati pe 94, nu inteleg de ce atata fâsăială

Dupa ce ati incercat sa luati 2 K uri sub un singur nume, un sfert din ei au plecat din varii motive pe care nu le cunosc deoarece nu ma intereseaza, intre timp v-ati aliat cu cei care detineau alt K si ceva.
Și toate pentru ce? Pai va zic eu pentru ce, ca ati lamurit motivul



Aici este motivul ^^ V-ati spart toata speranta in Shield si vi s-a umflat buza



Suficient pamflet pentru o seara, spor la 94
Scuza-ma, ma confuzi cu cineva caruia ii pasa de ce spui tu :))
 
Sus