Discutii libere L99 !

Tekashi

member
Scor reacție
1
Avand in vedere ca verzii au avut nevoie de alianta cu scitii sub steag nou pentru a bate samuraii sub steag nou....probabil cine va da backstab mai repede. o_O
 

Radu1307

member
Scor reacție
0
Sclav sa fi, noroc că ești.

Dai mesaj și după bloc, și tocmai tu, papagalul lor.

ALLPLKF.png


Prostitutie ambulanta
 

alex02dsa

Moderator
Membru personal
Scor reacție
33
ooo,a reaparut DSA,dar ce faci,maestre?ai ramas sa arbitrezi?nu te-ai bagat la joaca?ai vrut sa fii sigur ca o sa castige in sfarsit si verzisorii tai o lume?:))))
Mi se pare interesant totusi ca au trecut ani si tot asa [...] ai ramas. Eu n-am plecat nicaieri, doar din cand in cand prin locuri exotice, incearca si tu, poate te mai relaxezi putin.
 

shadow18

member
Scor reacție
0
Mi se pare interesant totusi ca au trecut ani si tot asa [...] ai ramas. Eu n-am plecat nicaieri, doar din cand in cand prin locuri exotice, incearca si tu, poate te mai relaxezi putin.
Ne poți explica și nouă cum se face că pe fiecare lume care joaca colorații din Green tu ești desemnat admin ( e prea pe fata tot circul asta )
Succes tuturor și cei mai buni să câștige !
 

Furnik29

member
Scor reacție
0
Asa frica ii e lu' maram de tribul format de pe harta BurN incat s-a aliat cu 3k-uri? like maram lui dsa si 3 k uri aliate cu green vai de capu' nostru ce a ajuns jocul asta.
 

iulian mafia

member
Scor reacție
1
Asa frica ii e lu' maram de tribul format de pe harta BurN incat s-a aliat cu 3k-uri? like maram lui dsa si 3 k uri aliate cu green vai de capu' nostru ce a ajuns jocul asta.

eu din ce am vazut in a doua zi de pe aceasta lume tribul vostru adunat de pe harta era aliat cu tribuul de pe primul loc din k 54 si k 45 la acea vreme :))
 
Sus