Discutii libere L99 !

Scor reacție
1
Loh in primul rand ar fi trebuit sa fie de la inceput o academie green, nu asa ne-am inteles? ca dupa cateva saptamani iti iei 20 de oameni si veniti la noi :)
nimeni nu a mai spus ca atunci cand a fost vorba de invitatii au fost invitati 50+ jucatori :) si nimeni nu a comentat nimic, dar na stim sa ne suparam si sa plangem pe extern daca ceva nu ne convine :))

crezi ca ii pasa cuiva despre discutiile astea? eu ma opresc aici, daca mai aveti ceva de discutat putem sa discutam in privat.

@steflea nu green a iesit pe extern sa spuna ceva despre tine sau sa arunce cu noroi in tine, daca nu iti convine poti sa il rogi pe colegul best sa stearga postarea :) , dar oricum daca cineva chiar se plictiseste si o sa citeasca postarile de aici o sa se intrebe "cine naiba mai e si steflea?" si o sa treaca mai departe, deci poti sa fi linistit ca nu iti e patata imaginea atat timp cat nu ai una.
=)))))))))))))))))))))))))))))))) si eu de ce am luat backstabb cand v-ati unit voi ?
 
Scor reacție
0
Nu ma injosesc , daca va vrea cineva sa stie adevarul , nu doar farame , ce prezinti tu aici , am toate coversatiile salvate - cat depre twstats , da , se vede ce am luat pana in dec cand s-a anuntat alianta .
Vad ca inca aveti impresia ca vrem sa intoarcem noi lumea , chiar nu ne pasa de asta , am iesit doar pentru ca avem coloana vertebrala si nu vrem sa fim asociati cu voi - cu toate ca la cat de slab jucati si acum , cu putin efort am putea lejer sa intoarcem lumea.
Pacat de oamenii care va urmeaza , si la care le-ati spalat creierii , dar poate or sa isi dea si ei seama ca sunteti doar vorbe , si nu aveti cu ce sustine acele vorbe , ca tot i-ai pomenit pe Ciccio si Hardy , care fac exact la fel.
O zi faina sa aveti!
Eu nu inteleg o chestie, zici c ai iesit sa te bati cu green..da nu misti nimic, ai iesit doar ca sa tragi si pe altii dupa tine.. si totusi, who the fuck is steflea?
 

Centorag

member
Scor reacție
0
hahahaha , ce imi place ca tot cate un minion apare pe aici. " Stati ashea ca va zic eu cum sta treaba" dar el nu o fost implicat in nici macar o discutie - "Lasa bah ca stiu eu , ca mi-o zis mie fratele Iulian care e smenul" . Macar aici va mai baga cineva in seama. Sa stiti ca daca spuneti mai multi aceasi poveste tot fara nici o dovada , nu o face adevarata , ci doar va face sa pareti mai penibili.
As vrea sa fumez si eu ce tot dati voi acolo din mana in mana.
Cica nicio dovada, cand literlamente lista finala e o dovada in sine. Jet ma de-aici :)))
 

steflea

member
Scor reacție
0
Eu nu inteleg o chestie, zici c ai iesit sa te bati cu green..da nu misti nimic, ai iesit doar ca sa tragi si pe altii dupa tine.. si totusi, who the fuck is steflea?
macar am reusit acum sa imi dau seama de ce tot iese cate unul si da degeaba din gura. Suferiti de analfabetism functional , cititi ceva , dar nu intelegeti ce ati citit (Unde si cand am zis eu vreodata ca ma bat cu green ???). Macar acum stiu ca degeaba zic ceva , pentru ca voi o sa intelegeti doar ce credeti voi ca am spus.

Si cu asta am si terminat sa intru aici , sa aveti o zi faina!
 
Sus