discutii libere lumea 27

Adenauer

member
Scor reacție
105
Si pe mine ma enerveaza cand cineva imi spune cum favorizez pe unii iar pe altii nu. Cred ca trebuie sa-mi plantezi un cip in creier care sa-mi spuna cand sa sterg sau nu o postare.
Acum la subiect, ai postat total aiurea, imediat dupa ce eu am scris cateva fraze foarte serioase in care explicam la fel, ceva serios. Pe de alta parte, faceai offtopic pe o tema de razboi, daca am trecut cu vederea o mica incalcare a regulamentului, asta nu inseamna ca nu am vazut-o.
Te rog, Geax, de acum limiteaza-te sa incerci sa explici comportamentul tau, nu al altora, si in niciun caz, al meu. Multumesc. :)
 

DeletedUser

Ce ma enerveaza uni moderatori cand fac diferente cand la unu ii sterge postarea si la altu nu. :rolleyes:

Daca ti s-a sters postarea inseamna ca ai fost ori incapabil sa te exprimi in asa maniera incat sa nu deranjezi pe ceilalti ori incapabil sa formulezi in asa fel incat sa maschezi mesajul de baza.
In ambele cazuri, nu este altcineva vinovat.

Nu acuza moderatorul pentru ca nu poti tu sa te exprimi asa cum ai dori.
 

DeletedUser

Daca ti s-a sters postarea inseamna ca ai fost ori incapabil sa te exprimi in asa maniera incat sa nu deranjezi pe ceilalti ori incapabil sa formulezi in asa fel incat sa maschezi mesajul de baza.
In ambele cazuri, nu este altcineva vinovat.

Nu acuza moderatorul pentru ca nu poti tu sa te exprimi asa cum ai dori.



Nu ti se pare ca folosesti un limbaj putin cam exagerat pentru un team suport ?
Cum ar fi sa iti zic eu acum ca esti incapabil sa formulezi niste fraze pentru un membru din stuff ? Nu ti s-ar parea nici frumos nici regulamentar si imediat mi-ai inchide gura...
 

DeletedUser

limba romana poate fi interpretata iar "ei" interpreteaza dupa interesul propriu:)

Probabil daca ziceai la un admin ca e incapabil sa se exprime iti luai ban global:)

" Soarta noastra fuse cruda asta data ,
Mica mea ostire fuse sfaramata"
 

DeletedUser34078

Exagerati voi baieti, daca se raspunde mai transant nu inseamna ca se foloseste un "limbaj putin cam exagerat", de fapt n-are nici-o legatura, uneori pt. a fi categoric, e drept se aleg sinonime mai "tari".
Cautati cu google definitia la incapabil si "barfim" despre sintaxa frazei o saptamana.
Postul lui geax mi se pare mai degraba ofensator.
 

DeletedUser34078

Simo iti fac eu rezumat daca e :)) e pacat sa-ti obosesti ochisorii aia frumosi cu prostii :p
 

DeletedUser

M-ai prins Q :D
Pfff adevarul e ca deja ma doare capul, nu-i de mine iesitul in lume :))
E numai vina ta si a lui Gabi ca m-ati facut curioasa si a trebuit sa ies si eu sa vad unde-i scandaloiul :))
 

DeletedUser34078

da' de unde barfa de muieri ...care scandaloi :D ... ma mut aici fac spam la spam :D si te rog sa nu ma lasi sa fac dublu/triplu post ca-mi iau rosu direct de la sefu' 'al mare :))
 

Adenauer

member
Scor reacție
105
Desi eu am baut deja 3, intotdeauna sunt dispus la inca una. :D. Bine ai venit printre certareti!

coffeeandcroissants.jpg
 

DeletedUser16450

bine v-am gasit
Pai nu-s chiar noua pe aici. Eventual pe acest forum. La cafea stau, la cearta insa, nu merci :)) N-o sa ma vedeti in zona
 

DeletedUser34078

cine se cearta? :p hai bre ca facem spam ... ete cum te primeste adenauer :cool:
numa' mie mi-a dat la "ochi" cica hent! :D
 

Adenauer

member
Scor reacție
105
Tu-mi esti mai draga Quitana, si cand a iesit gelozia din mine a trebuit sa ma manifest cumva. Am reusit printr-un galben (aceeasi mereu superba culoare a geloziei, nu?).

@YaraYana, te asteptam de fiecare data cand ai chef de un pahar de vorba, promit sa dau eu primul rand :D.
 

DeletedUser38928

Da eu, dar turul de anul acesta nu va fi la fel de interesant ca cel de anul trecut avand in vedere ca nu este etapa care sa se termine in varful muntelui. Si oricum din pacate nici nu participa favoritul meu: Andy Schleck. Sper macar ca urcarile si coborarile de pe tourmale si galibier vor face turul cat de cat mai atractiv.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Este careva fan Le Tour? :D (pentru necunoscatori, turul ciclist al Frantei)

sper sa ma incante un prieten cu niste poze de pe drum :p in special cu cadel evans :) cu atatea chestii pe cap nu m-am prea interesat... de ce nu participa anemicu de andy? sa poata lua si frank un loc 2? :D
 

DeletedUser38928

Andy nu participa deoarece s-a accidentat cu cateva saptamani inainte de cursa
 

DeletedUser

Este careva fan Le Tour? :D (pentru necunoscatori, turul ciclist al Frantei)

Anul trecut am fost spectator.. :) Eram prin vizita in Franta.

Aveam si niste poze pe undeva..

Eram la un muzeu si deodata alearga lumea pe strada.. Ma duc si eu si erau niste slabanogi pe biciclete, foarte haiosi oamenii. :)
 
Sus