Discutii libere SP16 !

DeletedUser47204

Ce treaba are Raka daca anumiti jucatori intra sa creasca sate pentru altii? sa fim seriosi :)
 
Scor reacție
0
https://gyazo.com/f15d1da46b015efb701f63df20267881

Ati intrat 120 in trecere ma ursule ? Daca intram dupa voi pe l67 o sa fiti si acolo in trecere ?

http://prntscr.com/lgg1gj

Dati organizat si iesiti pe - 13 ? Ale naibii vedete, daca nu erau baietii aia 2 acolo sa tina granita erai pa de pe speciala in 2 saptamani ursule. Am venit in lumea voastra si va dam cu harta-n cap. Neverasu n-a intrat ca stia ce-l asteapta. Dati tot ce aveti mai bun, aratati de ce sunteti in stare.



Ofofof, saracutii, mai aveti de zis ceva ?

baietii rai vor respect, va astept la speciala sau ceva lume rapida cand vreti voi si facem sa fie bine, il iei pe fratele tau samy si intrati cu mine pe aceiasi zona sa facem un duel rapid

uuu,pe speciala chiar ar fi de urmarit macar pana in protectie....

Vezi poate va facem o vizita si pe l67 :*
 
Ultima editare:

samY.

member
Scor reacție
0
Ooo, ce fac noobisorii mei preferați?

De black.prince nu ati auzit nimic? :))) legenda spune că încă plânge în colțul camerei..

Acum sa trecem la chestii mai serioase... hai noobisori, voi ăștia din revo, monștri tribali.. am intrat pe lumea asta si intr-o jumatate de zi am strâns o echipă despre care se făcea mișto, se poate vedea si in primele pagini ale acestui forum. Bai noobi cu acte, asa rau nu l-am batut nici pe domnul b, daca va mai prindem pe două lumi asa va alergam pe harta de va facem slim fit.

Cum puteti voi, budichilor sa ziceti ca nu jucați pe speciala asta? Ati intrat 120 de oameni în vizită? Alo, scamă, trezeste-te vere ca imediat Nu imi mai da voie serverul sa te atac din cauza punctajului..

Ursule de tine ce sa mai zic, vad ca tu esti ala fără cofrag la tine, ca n-am mai auzit de tine de când a dispărut protectia si era sa te scoată picii ca pe marele alexbogdan, doi la leu. Se aude ca esti noul cotzanul. Ba nu va e rusine ba slabanilor ca ati recrutat tot tribul picii ca va bătea federația k55 ba speriatilor:)))

Aaa si era sa uit.. aud în stânga si-n dreapta ca noi ne-am aliat cu toată harta, ca am avut suporți... ba da penibili sunteti. Va batem unde vreti, cand vreti, de va sare apa-n cap, la războaiele cu voi avem 100 de sate pe plus, deși unii cand vedeati ca nu mai aveti sanse Dadeati început nou(sa nu se vada la statistica), marca REVO style

Si daca sunteti cuminti, pe viitoarea lume va recrutam în academia aia de invatacei :*


Ne vedem pe harta, barbarelor.

P.s. grija mare corli ca suntem cu ochii pe tine:)))))
 
Ultima editare:

DeletedUser46530

"am intrat la sto" e noua deviza revo, constatand ca de fapt "revo style" nu e invechit, ci asta inseamna de fapt

Intr-adevar, ipotetic vorbind, ati avea si voi dreptate, dar, pana acolo mai sunt cateva sute de mesaje in care ne scoateti de pe harta, p-asta cum o mai scoateti?

tin sa va reimprospatez memoria cu urmatoarele declaratii primite

" revo isi arata adevaratul stil de joc pe lumiile speciala " grandmaster, 2018 (si probabil anii precedenti)

" revo joaca cu adevarat pe lumiile normale " ursu, 2018

reprezentatii revo par sa se contrazica in declaratii, dar sa vedem ce spunea intemeietorul revo in urma cu 2 pagini


Eu doar i-am raspuns la raka, nu ma victimizez, dimpotriva, o sa aratam ca si fara farm castigam speciala :D
Dar tot acelasi raspuns ramane, aceeasi jucatori doar ca nu le plac setarile.

ce sa inteleaga lumea din asta?

daca veti castiga speciala, expresia "am intrat la sto" va fi scoasa din vocabularul vostru si implicit interzisa

iar daca veti pierde speciala "am intrat la sto, in trecere pana se deschide 67-le" va fi noua voastra deviza?

revenind la mesajele primite, pe forumul intern revo de pe 63 pareati destul de zelosi in legatura cu speciala, acum ce s-a intamplat? s-a dus elanu? :)))

sa nu mai zic de mesaje pe joc, ca m-ar lua cu capu, revolutionarii se vedeau deja monarhi cand au intrat pe 2 k-uri

EDITAT DE TT
 
Ultima editare de un moderator:

deLl1cHoS

member
Scor reacție
0
Nu a intrat nimeni la misto pe speciala sa se incalzeasca pentru 67 ! Doar o persoana a zis asta , de ce nu ii intrebati si pe ceilalti din trib? Daca o persoana de la voi zice ca va lasati intr.o saptamana de speciala ca nu faceti fata (un exemplu) , intram si noi pe extern sa ne batem joc ?
 

Tom Hardy

member
Scor reacție
0
Nu a intrat nimeni la misto pe speciala sa se incalzeasca pentru 67 ! Doar o persoana a zis asta , de ce nu ii intrebati si pe ceilalti din trib? Daca o persoana de la voi zice ca va lasati intr.o saptamana de speciala ca nu faceti fata (un exemplu) , intram si noi pe extern sa ne batem joc ?

Eu cred ca daca unul din conducerea vreuneia dintre echipe anunta ceva, inseamna ca este vocea restului de membri...nu? Ca nu e in conducere sau nu este intemeietor aiurea in tramvai.
Asumati-va...
Spuneti : Da ! Categoric ne-ati violat pe harta !
Si apoi nu o sa mai spuna nimeni nimic de genul.
Pana una alta...REVO Style sau cum se mai numesc satele lor de ultima generatie...este de domeniul apusului. Pe nici o alta lume nu o sa mai poata sa emita pretentii la castig pentru ca au atras de-a lungul anilor mult prea multe echipe si jucatori impotriva lor.
Pun pariu...pe orice viteza ar juca, cu oricat de multe pp ar baga, REVO, marele trib REVO nu o sa mai poata sa castige nici o lume.
Toata lumea stie cate cumparaturi au facut pe lumile unde au castigat...de black friday :))
Toata lumea stie ce s-a intamplat pe ro63...mi-e rusine de rusinea lor...sau como se zice la voi ? REVO STYLE :)))
 

DeletedUser49036

Dar ce rai sunteti bre... sa nu uitam ca top 5-10 de la voi aveau la 10 sate 1k maxim la agresor si asta zice multe.

Pe langa faptul asta, tin sa va felicit, ca acum chiar va faceti jocul, ceea ce nu-i greu cand ai un "start asa de bun".

Si acum sa revenim la ale noastre oi si sa ne vedem de lungul nasului:) Zic si eu doar asa, sa mai coborati si voi din pod ca prea v-ati luat "filme grave":)

#flmgrv
 

samY.

member
Scor reacție
0
Aa.. ia uite ma ca si el joacă pe lumea asta...:)))

Cat de patetici, sa vina cu scuze de genul. Chiar voi vă găsiți sa vorbiti de suporți? Ca sunteti un fel de psd al triburilor

Vezi de joc ca esti vai steaua ta, ti-am zis, va bag la invataceii maniaci pe următoarea lume sa va învățăm abecedarul

Vii tu sa zici ca e usor, ha?! Păi ba, ati intrat 4 triburi ba budiche, si implicit alianta cu sn, si noi am început să strângem oameni dupa ce v-am văzut. Suportii nostri sunteti voi, trebuie sa recunosc ca stiti sa cresteti sate. Uită-te la războaiele tribului si apoi vorbeste

Hai vezi ca poate ai treaba, lasa externul pentru cei care joaca
 

TesLa USA

member
Scor reacție
0
Dar ce rai sunteti bre... sa nu uitam ca top 5-10 de la voi aveau la 10 sate 1k maxim la agresor si asta zice multe.

Pe langa faptul asta, tin sa va felicit, ca acum chiar va faceti jocul, ceea ce nu-i greu cand ai un "start asa de bun".

Si acum sa revenim la ale noastre oi si sa ne vedem de lungul nasului:) Zic si eu doar asa, sa mai coborati si voi din pod ca prea v-ati luat "filme grave":)

#flmgrv


Da si tu niste nume ba bro, cine a avut 10 sate cu 1k agresor?
Nu de alta, dar sa nu induci in eroare lumea de pe aici fara rost

Din ce tin minte, de la primele 2 organizate ati luat o rau pe coaja, cand inca aveam 1 sat toti, cand aveam 10 sate, tribul vostru de pe k45 era deja injumtatit.

K45 a fost umflat de suportii vostri, ca ati ramas fara ei, asta e alta treaba :)))
Nu cred ca asta e un motiv cu care sa va scuzati, ati intrat de 2 ori mai multi playeri si ati avut suporti cacau, mai bine ciocu’ mic

EDITAT DE TT
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser49036

Aa.. ia uite ma ca si el joacă pe lumea asta...:)))

Cat de patetici, sa vina cu scuze de genul. Chiar voi vă găsiți sa vorbiti de suporți? Ca sunteti un fel de psd al triburilor

Vezi de joc ca esti vai steaua ta, ti-am zis, va bag la invataceii maniaci pe următoarea lume sa va învățăm abecedarul

Vii tu sa zici ca e usor, ha?! Păi ba, ati intrat 4 triburi ba budiche, si implicit alianta cu sn, si noi am început să strângem oameni dupa ce v-am văzut. Suportii nostri sunteti voi, trebuie sa recunosc ca stiti sa cresteti sate. Uită-te la războaiele tribului si apoi vorbeste

Hai vezi ca poate ai treaba, lasa externul pentru cei care joaca


1. NU poti purta o conversatie fara sa fii un grandoman obosit si sa nu jignesti?

2. sa nu uitam ca ati avut alianta cu toata harta:))) chill boi, ca nu esti nici vedeta si nici vreun profesor care sa poata da vreo lectie. Tu esti doar ala care face tichete, ca nu stie cum isi ia split la 1ms.

3. Chiar o sa-l las, am vrut doar sa te cobor putin din pod, ca ai cam uitat cum ii aerul in pivnita:mad:
 

DeletedUser49036

Da si tu niste nume ba bro, cine a avut 10 sate cu 1k agresor?
Nu de alta, dar sa nu induci in eroare lumea de pe aici fara rost

Din ce tin minte, de la primele 2 organizate ati luat o rau pe coaja, cand inca aveam 1 sat toti, cand aveam 10 sate, tribul vostru de pe k45 era deja injumtatit.

K45 a fost umflat de suportii vostri, ca ati ramas fara ei, asta e alta treaba :)))
Nu cred ca asta e un motiv cu care sa va scuzati, ati intrat de 2 ori mai multi playeri si ati avut suporti cacau, mai bine ciocu’ mic

@mUrsu

Imi cer scuze, ca am exagerat putin. Aveai Sub 10k la 9 Sate.

2018-10-26 TesLa USA Jderii 1. +41,004 =9 +52,501 =8,686 +27,014

2018-11-02 Coco*7*Carmen Jderii 43. +31,861 =6 +10,629 +1,865 =306

2018-10-30 Zarok Jderii 22. +32,009 =7 =11,542 =395 =42

2018-10-30 samY. Jderii 15. +34,981 =6 =24,457 =8,067 =12,815


Si lista poate continua:)))

Dar scuzati-mi impertinenta, nu am vrut sa jignesc pe nimeni, era doar o idee.
 

samY.

member
Scor reacție
0
1. NU poti purta o conversatie fara sa fii un grandoman obosit si sa nu jignesti?

2. sa nu uitam ca ati avut alianta cu toata harta:))) chill boi, ca nu esti nici vedeta si nici vreun profesor care sa poata da vreo lectie. Tu esti doar ala care face tichete, ca nu stie cum isi ia split la 1ms.

3. Chiar o sa-l las, am vrut doar sa te cobor putin din pod, ca ai cam uitat cum ii aerul in pivnita:mad:


Deocamdată numeric sunteti mai multi, ma aliez cand si cu cine vreau, voi puteti sa ne spuneti doar saru'mana pentru lectii gratis

Nu boi, sunt ala de are mai bine de juma' de sate de la suporti(adică de la voi). Nu stiu care e obositu dintre noi
 
Ultima editare:

TesLa USA

member
Scor reacție
0
Pai ce vrei ma fratele meu, ca ma rugam de voi sa mi rupeti atacul, dar gaseam numai sate goale :))))))))

Ca nu aveati voi def, nu e problema mea
 

DeletedUser49036

Deocamdată numeric sunteti mai multi, ma aliez cand si cu cine vreau, voi puteti sa ne spuneti doar saru'mana pentru lectii gratis

Nu boi, sunt ala de are mai bine de juma' de sate de la suporti(adică de la voi). Nu stiu care e obositu dintre noi


" Nu stiu care e obositu dintre noi"

Iara ai dat un cap de barna si nu intelegi ce vorbesti:)), cine zicea ca est obosit:))?

EDITAT DE TT
 
Ultima editare de un moderator:

samY.

member
Scor reacție
0
Vad ca m-ai cautat sa vezi cum arat:))) 2 la mana, ce treaba are 40 kg cu conversatia? Te bag si la 10kg in buzunar, chill.

" Nu stiu care e obositu dintre noi"

Iara ai dat un cap de barna si nu intelegi ce vorbesti:)), cine zicea ca est obosit:))?


Uita-te mai sus budiche.

În fine, cum ti-am zis. Bâști, ascundeti-va undeva
 

DeletedUser49036

Uita-te mai sus budiche.

În fine, cum ti-am zis. Bâști, ascundeti-va undeva

Budiche:))) hai ca tu chiar devii profesor, te poti lua de mana cu "Veorica":))

EDITAT DE TT
 
Ultima editare de un moderator:

samY.

member
Scor reacție
0
Budiche:))) hai ca tu chiar devii profesor, te poti lua de mana cu "Veorica":))

"Basti" :)) lucrezi cumva ca cioban sau? Lasa-ma sa ghicesc, lucrezi pe santier? Hmm


Nu avem ce discuta despre viața reala ca acolo plângeti si mai tare:)))

Zic sa nu mai plictisim forumul cu chestii inutile, vorbim de speciala aici, sa nu iesim din tema
 
Sus