Discutii libere SP20 !

VaruFashion.

member
Scor reacție
1
Razvane el e mah, cersetorul de atentie, vedeta de carton care intra sa joace doar in lumi fara pp-uri ca sa nu se faca de ras :)) Acum ca e in gasca cu Stamatescu va avea pe cine sa dea vina :)))))))) . Rupeti lumea ! Bafta multa !
Sunt lumi unde slabii ca tine nu pot cumpăra avantaje, daca nu ști să joci ești un nimeni aici, sau in cazul fame, macar sa ai 10 triburi in start :))))
Sa ma fac de râs? :)) Pleacă bai spart'ac de aici, și plimba lopata în altă parte
 

DeletedUser47645

Razvane el e mah, cersetorul de atentie, vedeta de carton care intra sa joace doar in lumi fara pp-uri ca sa nu se faca de ras :)) Acum ca e in gasca cu Stamatescu va avea pe cine sa dea vina :)))))))) . Rupeti lumea ! Bafta multa !
Razvane el e mah, cersetorul de atentie, vedeta de carton care intra sa joace doar in lumi fara pp-uri ca sa nu se faca de ras :)) Acum ca e in gasca cu Stamatescu va avea pe cine sa dea vina :)))))))) . Rupeti lumea ! Bafta multa !

O spui de parca pe lumile cu pp esti vreun bogatas cu mari realizari.. Ti ai luat bataie 3 lumi la rand si ai fix 0 realizari pe joc chiar daca te boostezi cu 100 ron si tu la inceput, la finalul lumilor tot in statistici apari.
 

DeletedUser48627

O spui de parca pe lumile cu pp esti vreun bogatas cu mari realizari.. Ti ai luat bataie 3 lumi la rand si ai fix 0 realizari pe joc chiar daca te boostezi cu 100 ron si tu la inceput, la finalul lumilor tot in statistici apari.
Ești cumva pe harta?
 

VaruFashion.

member
Scor reacție
1
A fost jucător, a dat restart după ce l-am curățat, nu se vede la inamici :))))
Da ce sunt eu mă rock sa iau numa barbare de 1k goale :)))
 

DeletedUser49071

Dacă strângi jucătorii fame fără trib din jur mai faci de 2 triburi :)) golani mai sunteți.
 

VaruFashion.

member
Scor reacție
1
Toate continentele sunt goale și acolo colcăie :)))
Ba da ce coincidență și cu fame ăștia , 10 triburi 7 nus ale lor , al naibii jucători au făcut triburi cu numele lor, că sa vezi ce chestie, că nu mai exista triburi pe specială decât fame, hai dama in pufuleți :))
Fitiar manevrele de ras :))
 

Unloving

member
Scor reacție
1
ca tot vorbeai de suporti, barbarul ala? ce a fost? inamic personal?


Nu era support ala:)

Screenshot_23.png
 
Ultima editare:
Sus