Discutii Libere SP3 !

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

baD rullz

member
Scor reacție
98
Eu unu am atins-o doar pentru cateva minute,dar imi baga astia spikeuri in barbare si ma enerveaza protectia ca-i zburam :p
 

DeletedUser

Neata !

Se cunoaste ca e limita, liniste si pace! Daca nu, pana acum era plin forumul de spam. :D
 

Adenauer

member
Scor reacție
105
Buna dimineata!

Pe lumea asta primele 4 zile as fi facut doar mine. Viteza 3 iti da un avantaj enorm daca investesti cum trebuie in mine. Cateva topoare sa spargi 9X9 si apoi linistit farm cat pt limita si iar mine. :D
 

DeletedUser

O sa renunte destul de multi...
Totusi, nu prea se incumeta lumea sa intre... doar 4000, dintre care 1000 cred ca nu joaca, 500 sunt suporti si altele.. :))
 

DeletedUser43078

eu cred ca nu e timpul potrivit pentru o speciala. merg oamenii la mare..vacante,alea.. unde mai pui ca e fara facilitatile punctelor premium..unde din start 50% daca nu mai bine din "jucatorii de top" de pe lumile normale n-au ce cauta pe prima pagina.
 

DeletedUser43196

Si totusi sunt multe nume cunoscute :D si cred ca va fii o lume destul de interesanta :).Cel mai interesant nume depe lumea aceasta mi se pare FAME :)
 

DeletedUser

Nu stiu de ce, dar cand vad termenul asta de speciala,ma duce gandul la scolile alea de copii defavorizati si batuti de soarta .Cu handicapuri severe si fara viitor. :D Alte nume nu gaseati si voi?!! Sincer sa fiu,eu, as fi dat denumiri la lumile astea de pana acum si chiar si asteia, dupa numele unora intre useri.Lumea 1-Lumea lu' Gaby. Lumea 2- Lumea lu' Frankfurt. Lumea 3- Lumea lu' Adenauer. Si fiecare nominalizat facea el setarile .Adica pe romaneste, jucati dupa cum vroia cucul lui....hahaha . Chiar, nu ar fi interesant ca la lumile noi care se deschid, sa cinstiti numele de glorie si sa-i convocati la o sedinta vizavi de setari?! Adica dupa mine, i-as chema pe astia care au castigat amaratul ala de campionat mondial si le-as acorda onoarea sa participe si ei la setari.Cate unul pe lume.Plus,nu mai zic ca ziua incare ei au castigat campionatul ala,sa fie declarata sarbatoare si toata lumea sa fie intro pauza de 24 de ore .Iar in astea 24 de ore, fiecare lume din forum sa poarte denumirea unuia dintre ei. Chiar, isi mai aminteste cineva in ce zi a devenit lotul .RO mapamondici?!!! O sa va aduc eu la cunostinta printro semnatura cat o pagina. Rugati-va sa fiu in vacanta ca altfel vedeti numai numele campionilor pe aici....hihihihi
 

DeletedUser38023

http://forum.triburile.ro/showthread.php?41795-Suntem-CAMPIONI-MONDIALI-!

30 APRILIE!

Sa tineti minte data asta baaaa!!!

Data de 30 APRILIE marcheaza scuiparea nemtilor de catre romani, cucerirea Ungariei, calcarea in picioare a Americilor, cotropirea spatiului terestru al URSS si.................................... HIRO NAKAMURAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!


30 APRILIE!

IRC:



tumblr_mds9eaB2y51qi9d7mo1_500.gif

 
Ultima editare de un moderator:
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus