Discutii Libere SP3 !

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Mai este , dar nu mult ! Incurand o sa apara nobili si vom vedea atunci , care pe care . Atunci se va observa foarte bine care jucator e activ si care are experienta!
 

DeletedUser


Imi vine sa rad de tine ! Esti vai de putulica ta si ai tupeu :)) E frumos sa cresti inconjurat de sate albastre nu ? Sa faci doar atac si sa ataci apoi vii pe extern si te bati cu pumnii in piept:D
De asta 30% din voi sunteti demolati! Daca vin cu rapoarte te fac de ras.

Si deja cum ati vazut ca va c-am tremura chilotii ati mai chemat triburi in ajutor:
Inamic
One Shot Down
STYX
BLACK SEA
ETERNAL WINTER


Asa ca mai bine lasa papagul si demonstreaza pe joc ca esti mai bun! Nu pe extern!
 

DeletedUser

Te lauzi cu demorarile ?eu o sa ma laud cu altceva . vorbesti de tremurat chilotii ?cum ai iesit de la noi ,ai si cersit ajutor de la amaratii aia din Mvp .tie ce ti'a tremurat ?:confused: veziti de mersu' tau de domnisoara .
 

DeletedUser38518

un topic de harti avansate nu se face?

sa vedem si noi cum evolueaza triburile pe harta...
 

DeletedUser

Te lauzi cu demorarile ?eu o sa ma laud cu altceva . vorbesti de tremurat chilotii ?cum ai iesit de la noi ,ai si cersit ajutor de la amaratii aia din Mvp .tie ce ti'a tremurat ?:confused: veziti de mersu' tau de domnisoara .

MVP u s-a desfintat deja se pare ca nu au facut multi purici pe speciala :)
 

DeletedUser

Pai da ADriene ...nu doar ei demolau la noi .si baietii nostrii erai buni demolatori ,dar nu ne laudam ca altii .si or sa mai dispara cateva "triburi" d'astea periculoase .
 

DeletedUser

Mah, case de chirpici stiti sa demolati?Vreau sa demolez de pe fata pamantului cateva hausuri de cetateni de-aia care incep cu T (mare) .Platesc bine ,angajez zilieri la demolat case de chirpici sau de paianta .Daca se poate, cu tot cu locatarii din ele .
 

DeletedUser

Buna ziua,

Cea mai linistita speciala de pana acum , ma asteptam sa gasesc 10.000 de postari. Dar m-am inselat :D! App. felicitari nervosu pentru locul 1 :D !
 

DeletedUser

Buna ziua,

Cea mai linistita speciala de pana acum , ma asteptam sa gasesc 10.000 de postari. Dar m-am inselat :D! App. felicitari nervosu pentru locul 1 :D !

cea mai plictisitoare lume speciala pana acuma...

TRAIASCA SETARILE CLASICE!!!!
 

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
147
Atata te vaiti si vrei sa faci pe interesantul/a, de parca ceilalti ar conduce ferrari si tu trebuie sa te ti dupa ei cu trabantul. Mai relaxeaza-te, ia o gura de aer si revino peste 2 luni cand va incepe alta speciala.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus