Discutii Libere SP3 !

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser42026

Eu zic ca e plictiseala acum...da sa vezi lupta in ultima luna din lumea asta. :)
 

DeletedUser

alexstelistu97
Puncte: 3.375
Loc: 413
Inamici învinşi: 23.566 (47.)
Trib: TSD

Te cred ca e plictiseala, daca erai si tu la cules de sate nu cred ca mai ziceai de plictiseala! :D
 

DeletedUser

Atata te vaiti si vrei sa faci pe interesantul/a, de parca ceilalti ar conduce ferrari si tu trebuie sa te ti dupa ei cu trabantul. Mai relaxeaza-te, ia o gura de aer si revino peste 2 luni cand va incepe alta speciala.

E bine de stiut ca nu va fi limita ! :D
 

DeletedUser29445

Frumos clasament nervosule. Bravo. O sa stau si eu mai mult pe cont de acum. Have Fun! :)
 

DeletedUser30628

na ia vezi cum faci domnu Rere si poate nu te prezinti mai des pe cont :D :))
 

DeletedUser

Moama,parca ati trage amandoi la rame aceleiasi femei,asa va impartiti tura,cu randul :D Mai traiesti coane Piterasule?! Tu mereu m-ai imbolnavi cu piesele alea .Nu am mai vazut nicio bunaciune pe langa tine in ultima vreme,ori te-ai insurat? :D
 

DeletedUser30628

ma sunt pe cale sa ma insor :D cred ca la anu deja imi pun verigheta pe deget :)),mai traiesc dar,doar pe joc ca pe extern nu imi mai prea arde sa intru :)
 

DeletedUser

Vrei sa asculti sfatul unui batran lup de mare?! Esti pe cale sa comiti cea mai mare greseala din viata ta ....hahaha
 

DeletedUser

Asa iam spus si eu frizere, dar degeaba.

Lasa-l ca peste 1 an o sa ne povesteasca Piteru cum trage cu coada ochiului la bunaciunile de pe strada si cum il surprinde nevasta ca ii fug ochii dupa panarame.Mah, asculta la mine ca femeia are 3 ochi,unul e in ceafa ....hahaha
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus