Discutii libere Sp9

DeletedUser46904

Dupa foarte mult timp se pare ca mamutii s-au intors printre noi :))
 

DeletedUser41102

traiasca mamutii si internele !!


inca asteptam sa creasca barbariliii
 

DeletedUser46472

domnule james ,poate iti faci timp pe urmatoarea speciala( renunti la fifa :d) si faceti un joc frumos, ca pe vremuri :) il corupeti si pe jaxu ,sa fie echipa completa
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser47474

domnule james ,poate iti faci timp pe urmatoarea speciala( renunti la fifa :d) si faceti un joc frumos, ca pe vremuri :) il corupeti si pe jaxu ,sa fie echipa completa

cum adica pisih?

acu 2-3 zile va bateati in piept ca ob-u spala pe jos cu noi, acu isi cauta echipa de mult pierduta?
 

DeletedUser46472

a si zis ca nu are timp de joc,nu l mai pune la zid :))) ..si orice ai spune tu,echipa aceea chiar era frumoasa ,erau si mai multi ce-i drept..acum cam jumatate din ea joaca pe sp9 si nu stiu cat timp mai au si ei de joc pt ca viata nu se invarte doar in jurul acestui joc ..:)
 

DeletedUser46472

hai ca si tu exagerezi...ce a zis varga nu inseamna ca v-a jignit cineva...logic ca se vor innobila sate din alte triburi,doar nu se vor ataca intre ei ..atata timp cat aveti granita comuna,este logic ca vor exista clinciuri intre voi ..

eu cred ca voi nu aveti motiv sa va certati p-aici si cautati unul ca sa va injurati :) puteti sa va atacati si fara sa va certati :)
 

DeletedUser43960

@dark avenger, ai probleme prietene :)
nu ma pune pe mine la zid pentru ce zic altii, sau pentru ca tu nu stii citi si intelege ce zic altii

tu esti cel mai bun din loko, toti din OB stiu asta doar sunt prea orgoliosi sa recunoasca ;)


@anemona, nu mai am timp nici de fifa ca am examene si trebuie sa scriu la dizertatie :(
dar lasa ca poate pe speciala care incepe dupa luna iulie adunam echipa aia de mult pierduta sa spele dark avenger cu noi pe jos :)
 

DeletedUser46904

nu ati zis nu :))) stati cuminti ma nebunilor...

:)))bai nene tu esti atent la ce zic eu,daca nu du-te d'aici,am zis ca OB IN FORMULA COMPLETA,aici nici jumate din cei pe care ii stiu nu vad sa joace,daca nu esti in stare sa iti dai seama de ce se scrie p'aici lasa-ne!
 

DeletedUser42083

pai ai zis sau nu ai zis bai :) nu ma intereseaza ca e jumatate de masura sau doza completa ai zis

ps: nu mai scrie depe 2 conturi frumoaso ;)
 

DeletedUser46904

:))))daca tu asta intelegi esti mai nab decat el
eu doar am afirmat ca OB in formula completa sterge cu loko pe jos oricand,s-a vazut si pe speciala 6 lucrul asta
aici nu sunt in formula completa,deci sunt sanse mici sa se intample asta,ba chiar loko au avantaj
uite,am explicat poate asa intelegi
 
Sus