Discutii libere Sp9

DeletedUser46472

frumoasa aia ii tomas cica =))


Offf..care naiba-i istetul ce a spus ca-s eu pe acel cont? L-am trecut pe la toate icoanele si i-am invocat deja toti sfintii ...Nu este nici tomas și nici eu pe acel cont ...cred ca este a 6-a oară când spun asta....în primul rând, trebuia să va dați seamă pt ca eu nu jignesc și nu lezez orgoliul nimănui,chiar dacă ar fi o discuție în contradictoriu...:)
Este contul unei alte persoane ce va cunoaște ..nu mă interesează ce războaie personale aveți ,dar nu mă amestecați în asta....
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser46472

:)))
Esti piesa ruseasca :D

rara si de calitate superioara? :))

Lasand gluma la o parte si facand o paranteza,tu ai vazut ca au deschis astia cateva magazine rusesti in Bucuresti?Berezka se numesc..am vazut mai devreme in zona Unirii unul si cica mai sunt vreo 3-4 ..
 

DeletedUser

Macar de v-ar anexa rusii, ar fi traficul mai bun in bucurestiul ala :)))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser47474

no pai fa bine nu mai cauta anturaje unde nu iti ajunge nasu

cum era aia?

ZwxiBJ5.png
 

DeletedUser39777

Sa nu bagati niciodata misiunea asta: "Scrie corect doua propozitii si poti continua jocul."
Clar ar fi mai putini jucatori, ar da INNO faliment.. Te crucesti cand vezi cum se vorbeste pe forumul asta.. Nici eu nu-s profesor, dar, totusi, mai lasati Triburile si mai treceti si pe la scoala.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser42593

rara si de calitate superioara? :))

Lasand gluma la o parte si facand o paranteza,tu ai vazut ca au deschis astia cateva magazine rusesti in Bucuresti?Berezka se numesc..am vazut mai devreme in zona Unirii unul si cica mai sunt vreo 3-4 ..

pe mine nu ma intereseaza de alte magazine
am tot ce vreau la auchan
de la mancare, haine, bautura, incaltaminte, jucariii...tot ce vrei
 

DeletedUser34078

'ai de capu' meu cata incrancenare e aici! :D
ce aveti mai de impartit, nevestele? :p
 
Sus