Discutii libere Sp9

DeletedUser42593

hahaha nubilor....mai multi ob de cat voi?:))habar nu aveti ce voribiti.
rocke,nu te da tu marele aparator al tribului loko,probabil colegii tai nu stiu dar de partea cui erai tu speciala trecuta?:))
oare de unde a stiut boogdi ca va fi atacat?nu incerca sa o dai la intors,stii bine care e adevarul

si daca tot vorbim de speciala trecuta...stie bine toata lumea ce hram purtati
de la tine pana la ultimul sunteti la fel
si stii bine la ce ma refer
cei ce i-ati recrutat o sa isi dea seama tarziu, doar dupa ce o sa le luati satele probabil de ce greseli au facut intrand la voi in trib
 

DeletedUser46704

Cu un copil, care se crede mare vedeta, in spatele unui Pc, e foarte simplu. Dar in realitate, speri a fi, ceea ce te lauzi pe aici :)
Tu esti ceva de genul..acelor laudarosi, care tot spun ca sunt, ca fac, dar in realitate lor mentala, stiu ca nu pot realiza ce viseaza, nu pentru ca n-ar vrea, pentru ca pur si simplu....NU POT!
 

DeletedUser42593

Era de partea voastra, nu?:))
Oricum tu vorbesti pe aici, ca sa fii cu numele prezent, dar vorbesti numai pe langa subiect, poi cum sa nu fiti ma desteptule mai multi ca noi, cand sunteti 2 ob-uri si nu stiu cate bs-uri :)))))
Mi-ar fi si rusine sa mai postez, in locul unora ca tine, la colt, 2!

OB este ala pentru femei de intra acolo in zona rosie care curge abundent? :))))))))))))
 

DeletedUser46904

iar tu pe sp7 aduti aminte ca eram vecini,si tot mai aduti aminte ce ma rugai sa fac cand erai atacata deci nu mai fiti asa plini de voi,eu macar am cu ce ma lauda,voi?:))
 

Rockefeller

Banned
In Vacanta
Scor reacție
1
hahaha nubilor....mai multi ob de cat voi?:))habar nu aveti ce voribiti.
rocke,nu te da tu marele aparator al tribului loko,probabil colegii tai nu stiu dar de partea cui erai tu speciala trecuta?:))
oare de unde a stiut boogdi ca va fi atacat?nu incerca sa o dai la intors,stii bine care e adevarul
Speciala trecuta am jucat cu loko pana la final :D
Cat despre boogdi , nu comenta ca vorbesti in plus .

iar tu pe sp7 aduti aminte ca eram vecini,si tot mai aduti aminte ce ma rugai sa fac cand erai atacata deci nu mai fiti asa plini de voi,eu macar am cu ce ma lauda,voi?:))

Si ne spui cu ce? :D
 

DeletedUser46904

aia a fost dupa
l-a primu organizat pe care l-a avut pe el nu a pierdut nici un sat(ala de care stii tu foarte bine)
apoi ulterior a pierdut satele
 

Rockefeller

Banned
In Vacanta
Scor reacție
1
Nu am facut nimc ce sa incurce tribul loko niciodata , sau nu mi-am dat seama .
Daca insisti pe discutiile cu boogdi o sa caut pe skype-ul vechi mesajele cu el.
 

DeletedUser42593

iar tu pe sp7 aduti aminte ca eram vecini,si tot mai aduti aminte ce ma rugai sa fac cand erai atacata deci nu mai fiti asa plini de voi,eu macar am cu ce ma lauda,voi?:))

ce sa fac eu ma?
sa ma rog de tine?
mai combinatorule :)))
stai cuminte in banca ta si revizuieste te rog regulile unui trib de elita...unitate, respect, activitate si toate cele
nu imi veni tu mie sa imi detaliezi ceva cand ai crescut acolo pe carca mea si a lui mike
si tu si 99kilers ala sunteti 2 hiene...
vai de voi :)
 

DeletedUser42593

cand sunteti incoltiti si stiti ca treburile nu sunt pe roz incepeti cu dezimformarile, cu umflaturile, cu cuvinte mincinoase...
altceva nu aveti ca replica
si tu si restul de acolo asta sunteti : niste copiatoare XEROX
 

DeletedUser

xena asta mult se mai baga in seama.
mereu dornic de atentie..
te mai certi nu nevasta-ta?
 

DeletedUser46904

fai fetita,acolo am crescut pe carca mea in mare masura...dar spre deosebire de tine pot recunoaste ca intradevar m-ai ajutat cu curatare la primul sat innobilat atat!!!!
altceva nu comenta aiurea,si sa nu mai zic ca ulterior te-am ajutat si eu pe tine cu curatare.
cand au atacat aia,au trimis un full pe tine tu avand nu stiu cate sate,si tipai dupa deff,imi dadeai mesaje cu sutele sa iti fac split,ceea ce am si facut.
nu imi reprosa mie cum am jucat acolo ca habar nu ai,am scos aproape un trib intreg in timp ce tu ai stat sa te bati cu nubi la margine,tu la nivelul meu nu o sa fi niciodata nici cu 10 insi pe cont.
aaaa si sa nu mai zic cand mi-ai dat si mesaj pe o lume sa iti scot trupele ca ai luat backtime:))))
asa ca nu te mai ufla in pene tu p'aici,tu nu ai realizat nimic niciodata!!!
poti tu sa spui ce vrei nu ma intereseaza parerea uneia care habar nu are nimic despre jocul asta si tipa dupa ajutor imediat ce e atacata,fetita ti-am salvat satu atunci.cei care au jucat cu mine stiu cum a fost treaba...treaba e ca tu esti frustrata ca ai pierdut acolo iar eu am fost unde am fost se poate vedea la statistici.
si pe lumea asta daca joci nici o problema vei pierde si aici cu tot cu fumurile tale.
 

DeletedUser

ce sa fac eu ma?
sa ma rog de tine?
mai combinatorule :)))
stai cuminte in banca ta si revizuieste te rog regulile unui trib de elita...unitate, respect, activitate si toate cele
nu imi veni tu mie sa imi detaliezi ceva cand ai crescut acolo pe carca mea si a lui mike
si tu si 99kilers ala sunteti 2 hiene...
vai de voi :)


amazoanco .. si mike prietenul tau multe mai stiti sa faceti, v-a crescut in carca iti dai seama pfff ce jucatori sunteti ma daca ajuti ca mai apoi sa scotii ochii. Halal caracterul ce-l ai :)))
 

DeletedUser46704

L-au si dat afara, strica la statistica :)))
In cele din urma, asa o sa faca cu toti, e cunoscuta tactica lor :D
 

DeletedUser39777

Ce facem cu OB-urile dupa ce le folosim? Le aruncam! :)
Cam asa e si cu el..
 
Sus