Discutii libere Sp9

DeletedUser47495

De ce nu se poate felicita cineva care ia sate ? trebuie neaparat sa scoatem tot felu de povesti ?

Felicitari gonzalo

@ si tudoricas a fost pana la capat, doar ca aici a fost capatul :D
stai calm... capatul e departe. Ce sa va spun, ma mandresc cu faptul ca demonstrez ca am caracter si ca nu sunt tradator.o iau de la capat, acum poate cu mai mult succes
 

DeletedUser44692

cat de ividios poate fi informatnoob-ul :))))) sa nu mai vad daca nu.

Incearca sa traduci, ca nu reusesc sa citesc in mintea-ti incalcita ,deja bati campii.
Esti fan Experimentul Dosadi?
... ca altfel nu-mi explic modul hipercriptic in care scrii...Sau o fi un mod de a parea interesant ?!
 

DeletedUser47495

De fiecare data cand vine unul mai destept pe aici, 10 prosti sar pe el
 

DeletedUser

invidios*.
Imi pare rau dar abia ma trezisem, daca vrei pot folosi si diacriticile pentru a iti scrie, poate asa ma voi ridica la nivelul tau. Cat de minunat a sunat acest lucru.
 

DeletedUser44692

invidios*.
Imi pare rau dar abia ma trezisem, daca vrei pot folosi si diacriticile pentru a iti scrie, poate asa ma voi ridica la nivelul tau. Cat de minunat a sunat acest lucru.

Cu alte cuvinte, tu voiai sa fii laudat/a, sa ti se faca statuie, iar eu, ingrat si afurisit , ti-am stricat buna dispozitie :))
ntz ntz
 

DeletedUser44692

sa fiu laudat ca ce ? :))) m-ai pierdut aici si m-ai lasat acolo.

Laudat pentru ca ai descoperit intr-un final semnele diacritice(sperand ca stii ce sunt alea si unde/cum/cand se folosesc). Sunt convins ca pentru tine este o mare realizare... dar cum spui tu, esti pierdut si ramas acolo :)
 

DeletedUser44692

gonzalo s-a certat si cu BS?

:))
Nu era evident ca nu va dura? Au fost avertizati ce fel de caracter are, numai ca nu au vrut sa creada:)
Oricum i-au ramas spionii acolo. Electra si Dendi. Se stie ca pe cont la electra sta sitter gonzalo. Asa cum se stie ca si Snakota este cel care ii da informatii din OB lui gonzalo , care la randul lui le transmite anumitor persoane din Merc. Doar nu isi vor trada salvatorul .ii vor da toate informatiile necesare.
Probabil acum se va duce in OB , daca asta nu va pune la risc relatia OB ci BS .
Ce combinatii murdare , mi-e scarba de asa oameni
Chiar sunt curios.
 

DeletedUser47495

:))
Nu era evident ca nu va dura? Au fost avertizati ce fel de caracter are, numai ca nu au vrut sa creada:)
Oricum i-au ramas spionii acolo. Electra si Dendi. Se stie ca pe cont la electra sta sitter gonzalo. Asa cum se stie ca si Snakota este cel care ii da informatii din OB lui gonzalo , care la randul lui le transmite anumitor persoane din Merc. Doar nu isi vor trada salvatorul .ii vor da toate informatiile necesare.
Probabil acum se va duce in OB , daca asta nu va pune la risc relatia OB ci BS .
Ce combinatii murdare , mi-e scarba de asa oameni
Chiar sunt curios.

Crezi ca Snakota da informatii la Merc? nu prea cred, daca ar fi omul Mercului n-ar fi cucerit de la ei
 

DeletedUser44692

Snakota ii da informatii lui gonzalo, pentru ca i-a salvat fundul cand era in merc si avea atacuri.
 

DeletedUser47495

interesanta chestie... mare golan gonzalo si daca intr-adevar e adevarat ce spui inseamnaca Snakota chiar e fraier
 

DeletedUser47495

credeai ca cei din BS i-ar fi ascultat pe cei din MERC cand le-au spus despre gonzalo?Toata lumea stie ca un razboi intre BS si MERC statea sa izbucneasca.Normal ca cei din BS au preferat sa auda cum gonzalo critica conducerea din MERC in loc sa ia decizia rationala de a nu-l lua in trib. Chiar daca adversarul lor era sincer, au ales sa creada tradatorul. si acum uite ce au patit... ;)
 

DeletedUser47495

de aia Loko e trib puternic...Ei sunt prieteni vechi care nu se vor trada unii pe altii.
 

DeletedUser46904

Voi va dati cu parerea aiurea aici,insa habar nu aveti de fapt cu stau lucrurile:))
 

DeletedUser47495

bine ma ca nu stim...in primul rand eu vin aici pentru a auzi parerile altora si poate pt a afla mai multe, scopul meu este sa inteleg.
 
Sus