Discutii libere Sp9

DeletedUser523

gonzalo poate lamuresti tu personal cum sta treaba cu plecarea ta din BS :)
 

DeletedUser

simax la butoane pe keemo , adica pe bune ala e legenda si facu istorie pe server aici ? :)))))))))))))))))))))))
se ruga tipul pe 40 sa il primesc pe la mine prin trib pfff sau stai ca nu era el, nu ? :)))
pe 34 a dat-o pe barosaneala :))) nici el nu mai stia in ce trib sa se mai duca.. hv, time, nimic.. numai sa-si tina contul acolo sa inchida si el o lume. Pai da astia is jucatori ce fac istorie ? =)))

Jalnic.
 

DeletedUser47495

gonzalo, ma intreb daca ai facut singur raportul ala, sau ai avut nevoie de un calculator...
 

DeletedUser47449

Am urcat in puncte in ultimile 30 minute cat ai realizat tu in 35 zile :)))))))
 

DeletedUser47495

Nu pot sa inteleg asta? Marele Gonzalo se raporteaza la un jucator de 400 de puncte? Vezi-ti de treaba ta cu aia mari de pe lume golanas...
 

DeletedUser36214

simax la butoane pe keemo , adica pe bune ala e legenda si facu istorie pe server aici ? :)))))))))))))))))))))))
se ruga tipul pe 40 sa il primesc pe la mine prin trib pfff sau stai ca nu era el, nu ? :)))
pe 34 a dat-o pe barosaneala :))) nici el nu mai stia in ce trib sa se mai duca.. hv, time, nimic.. numai sa-si tina contul acolo sa inchida si el o lume. Pai da astia is jucatori ce fac istorie ? =)))

Jalnic.

Putifer,vezi cum vorbesti de legende :)))

Te bagi in seama cu mine ca sa.ti faci reclama ?:)) Nici nu te cunosc prietene,vad ca tu ma cunosti...Esti pe langa subiect :))

Daca vrei sa.ti dau un marunt ca ai postat numele meu aici sa stii ca nu am...eu umblu doar cu carduri :)

Hai ca ti.am dat prea multa atentie,amatorule,cauta.ma pe dincolo :)
 

DeletedUser42593

simax la butoane pe keemo , adica pe bune ala e legenda si facu istorie pe server aici ? :)))))))))))))))))))))))
se ruga tipul pe 40 sa il primesc pe la mine prin trib pfff sau stai ca nu era el, nu ? :)))
pe 34 a dat-o pe barosaneala :))) nici el nu mai stia in ce trib sa se mai duca.. hv, time, nimic.. numai sa-si tina contul acolo sa inchida si el o lume. Pai da astia is jucatori ce fac istorie ? =)))

Jalnic.

stim genul tau de jucator...faci atac, ataci si pe urma dai circulare de sprijin
esti cu drepturi de intemeietor-conducere, iei interne, faci atac iarasi pentru ca atat poti
sa joci izolat, sa joci fara conturi suport, sa joci fara sprijin, este ceva imposibil pentru tine
am halit destui de genul pana acum...
apropo, dai un mail la suport si cere lista primelor 100 conturi pe .ro aici si o sa vezi multe nume necunoscute pe acolo printre care tu nu te afli cu siguranta...
nu mai vorbi te rog de unii si de altii cand tu nu ajungi macar la jumatate din valoarea lor
analizeaza-te pe tine prima data, ce poti tu sa faci pe barba ta, nu pe carca altora..."jucatorule de duzina"
treci pe speed sa iti rupem franele :)))
noi suntem campioni, de tine nu am auzit deloc
 

DeletedUser47449

Asa...asa...laudativa singuri :))))) campinobilor ...campionilor , pardon :)))))
 

DeletedUser

cat se *** unii pe ei :))
sa te lauzi singur pe un forum in spatele pc-ului, destul de patetic
 

DeletedUser46904

da da,sa te lauzi singur si de fapt sa ceri altora sa iti faca split sau sa iti scoata trupele ca ai luat backtime:))))
 

DeletedUser44692

da da,sa te lauzi singur si de fapt sa ceri altora sa iti faca split sau sa iti scoata trupele ca ai luat backtime:))))

Asa cum fac cei din OB, ca lasa toti spliturile pe seama lui sorin1212, sau cum fac cei din Merc ca lasa spliturile pe seama lui doidedoi?!
Ma intreb cum se vor descurca cand unu dintre astia doi nu este on? :)))
 
Sus