Discutii libere Sp9

DeletedUser47449

Incearca de data asta sa urci putin mai mult ferma...nu imi place sa inobilez sate cu o ferma atat de mica :))))))
 

DeletedUser47495

gonzalo, nu te mai lauda ca esti tradator. acum te dai smecher ca mi-ai luat satul de pe un sitter de-al tau. Bravo ma, n-am ce spune.
 

DeletedUser47495

Macar eu nu le-am lasat un gust amar celor cu care am jucat. Nu voi fi tinut minte ca un tradator fara caracter. :D Succes in continuare
 

DeletedUser47449

Tu ai crescut un sat altuia :))) este tot ce ai facut.Ar trebui sa-mi spui multumesc ca vorbesc cu tine la punctajul ce il ai :)))
 

DeletedUser44692

tudoricas

Puncte: 190
Loc: 1373

Te grabesti sa ii judeci pe ceilalti ca fiind inferiori tie, fara sa stii nimic despre ei.Esti patetic. Invata sa te retragi elegant dintr-o situatie care e net in defavoarea ta. ups! am uitat ca pentru asta iti trebuie ceva mai mult decat simplul instinct de conservare
 

DeletedUser47495

Tu ai crescut un sat altuia :))) este tot ce ai facut.Ar trebui sa-mi spui multumesc ca vorbesc cu tine la punctajul ce il ai :)))

Gresit. Tu ar trebui sa le multumesti celorlalti, pt ca mai vorbesc cu tine...pentru ca tu ai 14 sate, dar esti 0 ca om.
 

DeletedUser1969

inca unu ce joaca doar pentru onoare , trib , mare om , caracter superior....mascul alfa....si la joc e 0 :))
 

DeletedUser44692

Gresit. Tu ar trebui sa le multumesti celorlalti, pt ca mai vorbesc cu tine...pentru ca tu ai 14 sate, dar esti 0 ca om.

Bravo tudoricas. Mare om , mare caracter.
Tu ai ceva ce nu iti poate lua nimeni , pe cand gonzalo nu are nimic, doar niste sate luate de la jucatori mici, ca la aia mari nu este in stare sa faca fata. Se lauda si el cu ce poate. L-au dat afara din Merc, acum din BS , ce pretentii ai?
Nu valoreaza nimic chiar daca are sate multe .
 

DeletedUser1969

chiar nu ii iau apararea lu donzalo...si nici nu am nici o gara cu el....chiar nu suport jucatorii astea care nu isi gasesc locul niciunde....si mai ales cand is sus in clasament....** doar de tine....care ma faci limitat....ma mir ca inca mai esti pe la piatra neamt.... nu ai venit si tu in banat ?
 

Doidedoi

member
Scor reacție
4
of of
Burn , ceea ce nu`ti place , altuia nu`i face. Si tu ai fost rautacios cu tudoricas . Culegi ce semeni. Cred ca este suficient. Gata
 

DeletedUser47495

chiar nu ii iau apararea lu donzalo...si nici nu am nici o gara cu el....chiar nu suport jucatorii astea care nu isi gasesc locul niciunde....si mai ales cand is sus in clasament....** doar de tine....care ma faci limitat....ma mir ca inca mai esti pe la piatra neamt.... nu ai venit si tu in banat ?

hai ca am gresit ... sa spun ca esti ceva deasupra lui...Scuza-ma :)) tu nu esti tradator... pentru asta meriti respect
 
Sus