Discutii libere(spam) 2011

DeletedUser

marusk nu inteleg dc doar la unii editezi posturi si le stergi si la ceilalti care jignesc nu le faci nimica ?
 

DeletedUser

domnul sau domnifoara admin cu ce drept va dati cu parerea despre bac daca nici nu stiti cum a fost
 

DeletedUser

Mai sunt si dastia care nu vor sa il ia din ce observ, probabil l-au deranjat camerele :D

asta cu camerele a fost cea mai epica faza pe care puteau cei de la minister sa o bage :p

marusk nu inteleg dc doar la unii editezi posturi si le stergi si la ceilalti care jignesc nu le faci nimica ?

toate sanctiunile se dau in concordanta cu regulamentul forumului.
daca nu il stii te rog sa-l citesti, si putem sa il dezbatem aici daca nu intelegi ceva :p


l-ai dat si tu ?

da, l-am dat si eu acum 4 ani :p
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser12754

Eu nu am nicio treaba, dar ortografia la BAC te ustura asa ca ..... e treaba ta, daca iti place la nivelul cat mai jos este ok

Deja ma vezi pe mine profesor? pfuaii, pai ma omule, eu iti dau nota 4, e clar?
 

DeletedUser12754

nu lua bacul, nu ii lasam sub nicio forma pana nu invata sa scrie cum trebuie :D
 

DeletedUser

asta cu camerele a fost cea mai epica faza pe care puteau cei de la minister sa o bage :p



toate sanctiunile se dau in concorrdanta cu regulamentul forumului.
daca nu il stii te rog sa-l citesti, si putem sa il dezbatem aici daca nu intelegi ceva :p




da, l-am dat si eu acum 4 ani :p

imi explici cuvantul concorrdanta domnul care a luat bacul inainte sa fie instalate camerele de la minister ? voi corectii care nu furati si care nu ati copiat
 

DeletedUser3866

asta cu camerele a fost cea mai epica faza pe care puteau cei de la minister sa o bage :p



toate sanctiunile se dau in concorrdanta cu regulamentul forumului.
daca nu il stii te rog sa-l citesti, si putem sa il dezbatem aici daca nu intelegi ceva :p




da, l-am dat si eu acum 4 ani :p

E bun dacă anul ăsta a fost ușor, iar tu l-ai dat acum 4 ani....
Repet întrebarea; relax și fii mai atentă de data asta: Ai dat și tu BAC-ul anul acesta ?
 

DeletedUser

lasai golden ca se dau in spectacol toti pe aicia unul mai destept ca si altul
 

DeletedUser

eu nu am dat niciun BAC

BladeKing a spus:
imi explici cuvantul concorrdanta domnul care a luat bacul inainte sa fie instalate camerele de la minister ? voi corectii care nu furati si care nu ati copiat

mai, mai se pare ca o simpla greseala de tastatura sa te enerveze?..pacat :)
nu cred sa fiu "domn" ci domnisoara, in fine...

eu am fost olimpica, iar cand am dat bacul daca puteam sa copiez o faceam, dar nu s-a miscat in sala :p
 

DeletedUser3866

eu nu am dat niciun BAC




eu am fost olimpica, iar cand am dat bacul daca puteam sa copiez o faceam, dar nu s-a miscat in sala :p

Juri pe roșu ? :eek:

Editez aici să nu mai scriu alt post...

Nu ziceai că ai dat BAC acum 4 ani ? Devin prost sau te contrazici ?
 

Deleted User - 213220

Blade e suparat ca la el s-au pus camere :)

La oral a fost bun, a luat maxim :D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

eu nu am dat niciun BAC



mai, mai se pare ca o simpla greseala de tastatura sa te enerveze?..pacat :)
nu cred sa fiu "domn" ci domnisoara, in fine...

eu am fost olimpica, iar cand am dat bacul daca puteam sa copiez o faceam, dar nu s-a miscat in sala :p



din propria mea experienta stiu ca se scrie " nici un " nu "niciun" cum ai scris tu deci nu te mai lua de altii daca nu sti nici macar sa scri corect chiar daca eu nu am luat bacul . asta nu va inereseaza pe voi
 
Sus