Discutii libere(spam) 2011

DeletedUser

Juri pe roșu ? :eek:

Editez aici să nu mai scriu alt post...

Nu ziceai că ai dat BAC acum 4 ani ? Devin prost sau te contrazici ?

intrebarea a fost aceasta: Ai dat și tu BAC-ul anul acesta ?

raspunsul a fost ca nu am dat niciun BAC...
e greu sa privesti in urma ce intrebi :)))
 

DeletedUser12754

blade, ma minunez cum poate un om sa minta in halul asta....tu iti dai seama ca nimeni nu te crede?
Tu olimpic? hai fugi de aici...dute bre si ia o gura de aer ca iei razna. Nu de asta dar ai ajuns sa te lauzi
>>ex: << Daca iti spun ca eu am fost fotbalist la un club deja in liga 1, pun pariu ca o sa zici "si eu am fost fotbalist" :|

am editat ca sa nu zici ca sunt laudaros :))
 

DeletedUser

si daca ai fost olimpic si nu ai stii sa zicem sa te porti, sau nu ai stii cum sa vorbesti...ce relevanta ar avea acest lucru?
 

DeletedUser3866

intrebarea a fost aceasta: Ai dat și tu BAC-ul anul acesta ?

raspunsul a fost ca nu am dat niciun BAC...
e greu sa privesti in urma ce intrebi :)))

Expresia: nu am dat niciun BAC este o expresie generală. Nu se referă la un anumit moment dacă nu îl specifici.
Am studiat și eu limba Română chiar dacă acum 20 de ani.

Dacă eu te intreb: ai bannat pe XXXX din motive futile, iar tu îmî răspunzi că nu ai bannat pe nimeni eu înțeleg... că nu ai bannat pe nimeni.

Deci BAC-ul nu ți-a fost nici ție de prea mare ajutor. Relax și mai citește o dată :cool:
 

DeletedUser

blade, ma minunez cum poate un om sa minta in halul asta....tu iti dai seama ca nimeni nu te crede?
Tu olimpic? hai fugi de aici...dute bre si ia o gura de aer ca iei razna. Nu de asta dar ai ajuns sa te lauzi
>>ex: << Daca iti spun ca eu am fost fotbalist la un club deja in liga 1, pun pariu ca o sa zici "si eu am fost fotbalist" :|

am editat ca sa nu zici ca sunt laudaros :))

nu eu nu am fost fotbalist si nici nu ma laud atata cum faci tu .
 

DeletedUser16969

Aceste discutii sunt libere :) dar nu si moderatorii sa faca spam :D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

este o intebare ptr tine :p
mai sus am vazut un post acum si chiar tin sa te corectez putin


Blade a spus:
din propria mea experienta stiu ca se scrie " nici un " nu "niciun" cum ai scris tu deci nu te mai lua de altii daca nu sti nici macar sa scri corect chiar daca eu nu am luat bacul . asta nu va inereseaza pe voi

intri aici si vezi cum se scrie corect :p...e greu oare sa intri pe google sa dai cautare? (intrebare retorica)

Aceste discutii sunt libere dar nu si nu moderatorii sa faca spam

este un forum public..si nu am vazut undeva sa scrie ca nu am voie sau dreptul sa vorbesc cu utilizatorii acestuia, in speta cu voi

Deci BAC-ul nu ți-a fost nici ție de prea mare ajutor. Relax și mai citește o dată

oare e util sa faci pe breazul si sa te crezi superior?..nu cred

si daca nu conta examenul de bacalaureat, nu eram unde sunt acum
 

DeletedUser12754

nu eu nu am fost fotbalist si nici nu ma laud atata cum faci tu .

Cred ca ai probleme de ma vezi pe mine laudaros...cred ca ar trebui sa te uiti mai bine daca m-am laudat eu cu ceva... nici vorba ca m-am laudat asa ca domnu blade, ai Editat


1.1. Trataţi-i pe ceilalţi membri cu respect şi menţineţi discuţiile în limitele bunului simţ. Este indicat să tineţi cont că pe forum sunt membri de vârste diferite şi a căror experienţă de joc diferă de la caz la caz, motiv pentru care vă rugăm să fiţi răbdători dacă uneori apar întrebări care pot părea "stupide" sau "infantile".
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

sa-ti raspund cu o intrebare: consideri ca atata timp cat faci acuzatii fara "rost" faci un lucru bun?

si ca sa-ti raspund la intrebare: da, este un lucru pe care mi l-am dorit si acum 2 ani s-a si realizat.
insa, pana sa fiu moderatoare, sunt om
 

DeletedUser

imi plac cei care se baga ca musca doar sa ca mai aiba si ei un mesaj in +
 

DeletedUser3866

oare e util sa faci pe breazul si sa te crezi superior?..nu cred

si daca nu conta examenul de bacalaureat, nu eram unde sunt acum
Nu vream să crezi tu că eu mă cred superior. Sunt.

O persoană care a reușit să schimbe modul de gâdire al lumii (mă ferer la intreaga lume) a lăsat facultatea după 6 luni. Nu cred că este așa important un liceu chiar dacă și eu la timpul meu a trebuit să-l fac.
RIP SJ
 
Sus