Discutii libere(spam) 2011

DeletedUser39519

eu cred ca te plictisesti :D

mai da cu spy prin jur, poate poate =))
 

DeletedUser

am uitat sa rad:)si spionajul e tot un atac,stai calm,le vine randul tuturor,imi place sa vad cum va adunati 10000 din fiecare pe un sat din mijlocul vostru:))
 

DeletedUser39519

ai noroc de moral, altfel n-ai mai fi asa viteaz :)
si oricum, cu un sat nu ai ce face, nu te mai chinui ;)
 

DeletedUser

Ma faci sa rad:))voi vorbiti de moral?tocmai ca am un singur sat ar trebui sa fiu scos de mult:)moralul la un jucator de 9kk e 60%...din cati jucatori sunt in zona nu se gaseste nimeni sa-si piarda 100 ferme:))asta e...o sa va para rau,roata se intoarce:)
 

DeletedUser

Gaby ......doar sunt femeie :)

Miha.....nu ti -a spus niciodata "ca asa scrie in Regulament" !!!

Tocmai ca nu scrie....imi permit sa fiu ironica.
Ca ce chestie mai dati aici diverse culori daca nu are voie omul sa le foloseasca?
Exista undeva pe forumul extern unde se specifica ca Ramona foloseste anumite culori si altcineva nu mai are dreptul sa le foloseasca?
 

DeletedUser37151

mihaela,cat timp nu scrie in regulament,nu e interzis. acum daca ramo te-a rugat,este alegerea ta...vrei sa folosesti,bine,nu vreu,tot bine. nu te obliga nimeni nici sa folosesti,nici sa nu folosesti culoarea respectiva.
 

DeletedUser

coffee.jpg


buna dimineaţa
 

DeletedUser

Buna dimineata!

De acum probabil voi fi invizibila pe forum, asa cum am fost sfatuita.
 

DeletedUser37773

pai tot o s-o vedem cumva, facem ceva "prostioare" si atunci trebe sa scrie....:)))
 

DeletedUser

am o simpla intrebare pt cei din master: pe cand retrogradarea lui ft847 in liga secunda ,adica in micuta voastra academie?! Dupa cum se vede a inceput sa piarda teren si el...La voi e ceva de genul paradoxal, adica atunci cand omul are multe puncte il puneti sa joace in academie, iar cand ramane cu putine puncte il promovati in superliga!!! Total pe invers e la voi cu ligile...A se vedea exemplele lui apollo, daniboy; pe mihaita cand il promovati inapoi in superliga?! omul a indurat , a luat-o pe cocoasa cat a putut si el...
 

DeletedUser

am o simpla intrebare pt cei din master: pe cand retrogradarea lui ft847 in liga secunda ,adica in micuta voastra academie?! Dupa cum se vede a inceput sa piarda teren si el...La voi e ceva de genul paradoxal, adica atunci cand omul are multe puncte il puneti sa joace in academie, iar cand ramane cu putine puncte il promovati in superliga!!! Total pe invers e la voi cu ligile...A se vedea exemplele lui apollo, daniboy; pe mihaita cand il promovati inapoi in superliga?! omul a indurat , a luat-o pe cocoasa cat a putut si el...

las tu ca-l ia MIR si pe mihaita si isi reface el trupa in nord cu 2-3 conturi deastea :D
 

DeletedUser

Draga gasti, ar trebui sa fi fericit, deja lumea te copiaza. Metoda aceasta ar putea fi licentiata sub numele de metoda Armada sau, daca vrei, metoda Gasti. Happy? Voi ati inventat-o, si credeti ca toata lumea o aplica. Si da, mai Cgal, o sa-si faca MIR o echipa beton acolo, sa nu se plictiseasca ai vostrii din zona aia. Mariusica, e complicat sa-i intelegi pe astia din Master, sunt niste ciudati, da sunt niste ciudati superbi. Bine, asta o zic pentru a nu spune ca sunt Semper Superiores. Asta deja o sti, ai simtit-o cand a trebuit sa-ti dai foc la trib.

In alta ordine de idei, am vazut un interviu frumos cu Deathadder, pare a fi un om echilibrat si cu mult bun simt. Habar n-am cum s-o fi ratacit prin Armada.
Bine ca acum a ajuns la GTC, asta este altfel de trib...

Pentru ca se apropie marele praznic al Invierii Domnului, va indemn pe toti colegii de L4 sa va intoarceti simbolic si ritual in timp in urma cu 2000 de ani pentru a fi alaturi de Hristos pe drumul catre Crucea mantuirii neamului omenesc. Sa-l insotim pe Via Dolorossa, sa suferim impreuna cu El si, in clipa Invierii, sa fim pregatiti de a renaste primind in sufletele si casele noastre lumina Invierii.

Un Paste fericit tuturor, indiferent de culori pe harta sau alte probleme virtuale.
 

DeletedUser

Of of, io inteleg sa-si faca echipa beton cu oameni, n-am nimic impotriva da sa fie atent ca Master l-a scos ultima data de pe harta si tot Master il va scoate si data viitoare :). Echipa insa se face cu oameni nu cu conturi tinute pentru moral. Nu demonstrezi absolut nimic daca tii 5 conturi de 500k in jurul jucatorilor de 10Mil+, demonstrezi doar ca ai mult timp liber si prea mult orgoliu ca sa deschizi ochii sa vezi realmente ceea ce faci. Acuzi cateva luni le ziceam colegilor tai conducatori ... "nu transformati Master intr-un al doilea Armada" ... cu parere de rau iti spun ca exact asta se intampla. Pana data viitoare Sarbatori Fericite tuturor :) !
 

DeletedUser

Ma alatur tuturor urandu-va "Sarbatori fericite alaturi de cei dragi!".
 

DeletedUser

Va anunt ca urmeaza sa-mi achizitionez ultraportabilul Samsung SF310 deoarece pe langa dotarile tehnice de top eu pun mare pret pe design si calitatea materialelor. Tinand cont ca voi deveni un prosper businessman voi avea nevoie de acest ultraportabil Samsung SF310 in calatoriile mele de afaceri.
 
Sus