Discutii libere(spam) 2011

DeletedUser

cafea.jpg

Hristos a inviat
 

DeletedUser

AM OMIS SA EXPLIC CA IN FIECARE NOAPTE ORGANUL COPULATOR CRESTE CU 5CM PE ORA. CU FIZICUL STAU BINE, NU? MAI PROST CU PSIHICU ?!!! Este normal sa-mi creasca cu 5 cm pe ora in fiecare noapte? Eu nu mai stiu ce visez dar cred ca am fantasme peste noapte. Nu este logic? Altfel nu-mi explic cresterile astea exagerate.
Declaratie de dragoste de la Isaxx

Imi plac buzele tale cand,

Ating cu nerabdare pielea;

Si o saruta tremurand

Ca in zilele acelea,

Cand nimeni nu se-mpotrivea

Cu ale noastre ganduri

Si timpul parca-n loc statea

Si ne iubeam in randuri.

Si-mi place tare al tau falus

, Care-mi mangaie durerea,

Si-mi placi tu atunci cand dus

Imi sugi din trup toata puterea.

Si-mi placi atunci cand esti decis

Sa ma cutreeri toata

Cu limba sa te-apuci de scris

Cu dorinta adevarata.

Si-mi place-atunci cand ma sugrumi

Cand mi se-apropie placerea

Cand toate lumile le-aduni

Sa mi le oferi aievea.

Si faci ce vrei,cat vrei,cum vrei

Sunt doar a ta,mereu voi fi

Imi place doar cum tu ma iei,

Te-ador cu-adevarat sa stii.
 

DeletedUser16450

Ziua buna colegutzii. Trebuie sa recunosc ca ati scris mult, nu gluma... de azi dimneatza de pe la 7 citesc forumurile. Ce sa zic, la mai mult :))
 

DeletedUser

Papusi Barbie? De ce nu faci un progres, ai la dispozitie si femei gonflabile. Sincer, nu stiu pe cine intereseaza mizeriile tale. Din toate postarile tale nu cred sa existe vreuna fara tenta sexuala. Faci o gluma, faci doua, hai si noua.. insa opreste-te! pe mine unul a inceput sa ma scarbeasca. Cum sa-l atraga forumul extern pe un jucator cand citeste zi de zi astfel de mizerii. Opreste-te, copile! ...sau trateaza-ti problema daca-i de ordin medical.
 

DeletedUser16450

Bulisor Sultanior, n-am ce face, trebuie sa te refuz, nu-mi prieste locul 7 :)) si nici ipostaza de ... colectie. Iti propun sa mai astepti putin, poate mai apare vreo prospatura pe forum, dornica de haremul dumitale.
 

DeletedUser

Bulisor Sultanior, n-am ce face, trebuie sa te refuz, nu-mi prieste locul 7 :)) si nici ipostaza de ... colectie. Iti propun sa mai astepti putin, poate mai apare vreo prospatura pe forum, dornica de haremul dumitale.

Nu vrei , nu vrei . Nu te oblig ca pe paznicul haremului. Iti las cartea mea de vizita ca poate te razgandesti pe parcurs ,iubi. Ce loc ti-ai dori? Poti sa-ti alegi de la numarul 3 in sus ca locul 1 si 2 sunt ocupate de cand am inaugurat haremul.
 

DeletedUser

Eu nu stiu daca ai sau nu eunuc, in schimb sunt mai mult ca sigur ca stai prost cu neuronii.
Oricum, cred ca ti-ar sta bine la intrare in metrou, ai face bani frumosi. Unii te vor compatimi (cum fac si eu) iar altii se vor speria (vadanele, lauzele, prichindeii sub 7 anisori). In schimb, se vor gasi unii sa te ia si la suturi, spurci atmosfera.
 

DeletedUser

Acesta este nivelul unor copii ce in viata reala stau chititi la coltul blocului sa nu le mai dea scaltoace in cap baietii de cartier. Aici, pe forum, sub umbrela anonimatului, se dau si ei mari smecheri, desteptii pamantului. Nu sunt. Daca ii scuturi bine nu ramane decat praf in urma lor.
Ei n-au nicio vina, sunt saraci cu duhul, de vina sunt cei ce le dau apa la moara si gusta glumele lor spurcate.
Nu continui polemica, nu ma pot cobori la mintea lui, de acum o sa-l ignor. Faceti la fel si o sa scapati de aceste specii. Intr-adevar, societatea de azi le ofera un mediu propice sa se dezvolte.

Pentru moderatori:
Sper ca a primit o pedeapsa pe masura, si nu un simplu ban de 2 saptamani. Daca se tolereaza asa ceva chiar ca nu-ti mai vine sa intri pe extern.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser16450

pentru mesajul ala privat pe care ti l-a scris, de la mine are ignore permanent
 

DeletedUser

Ce i-ati facut oamenilor din Master lui danyboy2222000? Oare cand v-a dat contul va si spus sa-i dati satele de pomana?! Sau ati gresit proxyurile, folosindu-le aiurea?! Prietenii stiu de ce!!! Oricum tin sa va multumesc pentru ca ne-ati scutit de niste "probleme" pe k12 si k24!!! As mai pune si o alta intrebare ( retorica, sic!) : oare acolo sus nu va mai iubeste lumea cum va iubea pana acum ceva timp?! Sper sa fie un inceput in care lumea sa nu mai fie partinica! Tot asa : prietenii stiu de ce!!!
 
Sus