Discutii libere(spam) 2011

DeletedUser

Acum sunt in parc cu baiatul si cu "tutzu",dar sunt supi...de maine incep munca :(
 

DeletedUser

eu sunt happy cand sunt la servici,cand sunt acasa am mai multa treaba ca la servici :))
 

DeletedUser

Oricand...e in proiect momentan,dar se pare ca va fi undeva in moldova(in zona Iasului) . Noi ne-am propus sa colindam si tara cu aceasta ocazie,poate reusim si noi sa vedem cat de frumoasa este :)

Dar pe L4 nu s-a organizat niciodata asa ceva?Nu ma refer la intalnire la o cafea cu 1-2 colegi,ci un week-end undeva cu peste 15 jucatori(plus familii).

Noi avem in fiecare an o iesire la Busteni cu membrii tribului GTC.
 

DeletedUser

Buna dimineata !

V-as servi eu cafeaua,dar imi e imposibil de pe telefon.

Intalnirea tribului? Numai voi? E frumos si asa,dar sunt convinsa ca nu reusiti sa uitati prea mult de joc. Cel putin asa faceam noi cand eram numai tribul :))
De cand au aparut si alti jucatori am evitat discutiile despre joc.
 

DeletedUser8266

Oricand...e in proiect momentan,dar se pare ca va fi undeva in moldova(in zona Iasului) . Noi ne-am propus sa colindam si tara cu aceasta ocazie,poate reusim si noi sa vedem cat de frumoasa este :)

Dar pe L4 nu s-a organizat niciodata asa ceva?Nu ma refer la intalnire la o cafea cu 1-2 colegi,ci un week-end undeva cu peste 15 jucatori(plus familii).

cand ce unde? ca as...bea si eu o bere cu voi mai ales daca e in Iasi.
 

DeletedUser

Salve....sper ca voi va distrati mai bine ca mine,eu ma pregatesc sa plec la munca :(
 

DeletedUser

Vreau si eu o statistica a razboiului!

Imi face cineva sau intru sa caut singurica?
 

DeletedUser5970

Sa-ti faca lord adex, ca tot isi baga nasul pe aici aiurea si parca discutiile in 2 nu erau in regula asa ca... sa vina adex sa baneze pe toti
 

DeletedUser

1.La spam sunt permise orice tip de discutii!

2. De ce imi reposezi mie ceva ce nu am facut eu ?

3. Esti rautacios :( ma pui pe mine la munca, si nu inteleg de ce esti suparat pe mine :( :( :(
 

DeletedUser

Multumesc frumos :*...aveti la alegere,fiecare serveste ce doreste :)
 
Sus