Discutii libere Special 1

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

voyo sunt pe mana cu protv si sport.ro,nu cred ca dau nici astia meciurile
oricum,ala e o porcarie de site,sunt o gramada de locuri de unde poti descarca seriale sau filme si nu dai nici 1 cent
 

DeletedUser41708

A schimbat Realu echipa in ultimu' moment:)))
Le-a cam dat alora peste cap formatia
 

DeletedUser41708

Daca nu sunteti curiosi si vreti doar sa vedeti meciu indiferent ca stiti sau nu rezultatul descarcati meciu dupa filelist pe la 00:01
 

DeletedUser

intr-adevar
REAL MADRID (4-2-3-1): 1.Casillas (C) - 17.Arbeloa, 3.Pepe, 2.Varane, 12.Marcelo - 6.Khedira, 14.Xabi Alonso - 22.Di Maria, 15.Essien, 7.Ronaldo - 20.Higuain
Rezerve: 13.Antonio Adan, 4.Sergio Ramos, 5.Coentrao, 8.Kaka, 10.Ozil, 19.Modric, 9.Benzema

mi se pare mai mult un 4-3-3 ultra defensiv(stilul 'mou' cand joaca cu echipe puternice)
nu inteleg de ce nu joaca benzema,e mai bun decat higuain si cand joaca cu ochii inchisi,are forta mai multa si ii trebuia in duelurile cu kompany si nastasic,desi nu il inteleg nici pe mancini,de ce nu joaca cu lesscot,era un cuplu sudat de fundasi centrali

MAN CITY (4-1-4-1): 1.Hart - 3.Maicon, 4.Kompany (C), 33.Nastasic, 22.Clichy - 14.Javi Garcia - 21.David Silva, 42.Yaya Toure, 18.Barry, 8.Nasri - 32.Tevez
Rezerve: 30.Pantilimon, 5.Zabaleta, 6.Lescott, 13.Kolarov, 17.Rodwell, 10.Dzeko, 16.Aguero

ce-i cu milner?nici pe banca...acolo e aguero,desi vine dupa accidentare
 

DeletedUser36524

Sunt singurul care crede ca aceasta va fi cea mai tare lume din ultimii ani? Atatia jucatori buni concentrati atat de frumos pe harta... plang de bucurie :D In timp ce astept pe careva sa ma faca ferma :|
 

DeletedUser

Clar va fi o lume frumoasa; trebuie doar sa ne tinem de ea! :d Si parca vad - cu sosirea zapezii - si niste familii puternice de triburi; cum n-am mai vazut.. tocmai de pe vechea clasica.
 

DeletedUser39475

Neata si tie Geax ! Ce sa faca, taie lemne si barbatii stau la bere. :D
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus