Discutii libere Special 1

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

965 spawn15 ARENA@ 816 1 816

Uh jucatorule :>

Nu intentionez sa fac performanta...dar:
ODA:790
ODD:1.202
Cred ca e binisor pentru punctele mele...plus ca ar trebui sa te uiti pe tw stats sa vezi ce am facut eu azi...jucatorule...

P.S. Eu mai am si viata personala chiar...fata de altii. :D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Ironia ta ascunde si o urma de adevar. Bravo, macar ai puterea sa recunosti.
 

DeletedUser40272

eu recunosc la orice ora doresti. SUNT NOOB, banuiesc ca pot juca si eu printre voi astia experti

P.S. expertul nostru cu ce nick joaca?:)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Sate (2) Coordonate Puncte
-1- 479|527 3.094
-2- 478|515 1.179

Si asta este prietenu' tuturor, Dorin.

Eu am crezut ca a glumit cand a spus ca te ajunge din urma si ti-o ia inainte. Sau cel putin, nu am crezut ca se refera la aceleasi metode.. :confused:
 

DeletedUser

se lua satul inaintea lui,dar am preferat sa mai fac un nobil si sa iau un sat mai mare daca tot era ferma

nu se intrece nimeni,depinde si de zona,a mea este cam plina de farmatori si stau prost cu resursele

P.S:nu are rost nici un intrecere ca aici nu's trofee,nu conteaza cine e primu ci jucatorul ce controleaza zona cel mai bine
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

You're going down down down...imi cedeaza cei din Akatsuchi satele lor si imi dau resurse sa fac nobilul in zilele urmatoare...ii multumesc frumos lui Ak-Orochimaru-Ak ca e un scump si face el asta pentru mine...asa ca baieti pregatiti-va sa pierdeti locul 1 :D
 

DeletedUser40272

e plina si de inamici invinsi zona ta:)

toata harta e farmata cam la fel...viteza mare, multi jucatori activi pe arie mica, mai bune fermele decat barbarele pe lumea asta, deocamdata...dar si internele sunt bune atata timp cat sunt moca:)
 
Ultima editare de un moderator:
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus