Discutii libere Special 1

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

ai dreptate,satele barbare/parasite is cam slabe si putine in resurse fata de celalte lumi

spawn baga tare ca macar asa ajungi si tu in top :)))
 

DeletedUser

e plina si de inamici invinsi zona ta:)

toata harta e farmata cam la fel...viteza mare, multi jucatori activi pe arie mica, mai bune fermele decat barbarele pe lumea asta, deocamdata...dar si internele sunt bune atata timp cat sunt moca:)



Lasa-l bre el se bate cu barbarele :D, cica controleaza zona =)) .. Cum sa nu controlezi zona cand esti inconjurat de colegi si aliati . E si agresiv omul se vede dupa inamici invinsi ..

Asta ma uimeste pe zi ce trece =)) .. Ma mir cum nu se mai satura sa se faca de rusine :eek: ..
 

DeletedUser

nici nu meriti bagat in seama,esti prea ingust la minte pentru secolul asta asa ca vei fi ignorat....ca sa stii pe viitor de ce....

dupa cum iti spune si numele NUBZ= NOOB ul sef
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Da stiu, adevarul doare pentru tine .. Pai tocmai de aia mi-am ales numele asa deoarece sunt un noob .. :D

Eu macar recunosc fata de tine, un papitoi care se bate cu pumnu-n piept in fata monitorului :D. Fugi repede si mai baga o interna mai fa ceva aliante, oricum stai fara griji ca ajung si la tine. 8 ore cu nobilul e lejer. :rolleyes:
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser41917

Oooo , atunci pun o slujba la biserica pentru tine si biletul tau , avem nevoie de toate ajutoarele :))
 

DeletedUser

@ john leguizamo

Nu joc decat pe lumea 30 si crede-ma, nu am luat sate de 1000 de puncte. Lumea asta speciala este pentru cei care nu au altceva de facut decat sa stea 20 de ore pe zi pe triburile.
 

DeletedUser

uite cum facem...rup biletul acum si daca e castigator imi dai pp cati ron sunt acolo
ce zici?:p

si daca nu e castigator eu ce castig...sau daca e castigator si tu rupi biletul eu ce patesc?
ma cauti si in gaura de sarpe sa-ti dau pp-uri?
tepa..n-am nici pentru mine..sunt SARAC..n-am bani nici sa trec strada :(
 

DeletedUser19081

Necitit #525 Astăzi, 14:49:54 Sus Reply With Quote Multi-Quote This Message Quick reply to this message
ce sanse imi dati?)
daca bate steaua la petrolu' ia campionatul , sper sa nu o faca .. :)) in rest ... par meciuri sigure .. as fi mers totusi pe o semi-surpriza la meciul juve - roma 2-2 (vad eu ca rezultat final) .. Juve e neinvinsa , de nu mai stiu cand , dar are multe egaluri .. roma joaca foarte prost acasa , dar afara au tot batut , iar un x nu e un capat de tara pentru juve .. Sa minte ce ti-am zis .. daca pierzi pe unu din astea 2 meciuri sa nu ma injuri il copiez si maine il fac si eu cu 50 de ron ,(desi se jucara din meciuri) .. Insa iau x si la petrolul si la juve .
 

DeletedUser39475

Buna seara ! Si Forta Stiinta ! :)
M-am uitat ieri la Craiova - Dinamo din 2009. Demential. :)
 

DeletedUser

@ john leguizamo

Nu joc decat pe lumea 30 si crede-ma, nu am luat sate de 1000 de puncte. Lumea asta speciala este pentru cei care nu au altceva de facut decat sa stea 20 de ore pe zi pe triburile.

In locu' tau bagam capu'n pamant, strutule. Auzi tu, joc decat pe 30 !:))

Apare cate o minune in fiecare zi pe forumul asta. Doamnele ajuta.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus