Discutii libere

alex02dsa

Moderator
Membru personal
Scor reacție
33
Așteaptă, ți se va răspunde la un moment dat, ai rbădare.Sondajul de opinie va fi per lume, în joc dacă adminii vor considera că este necesar.
 

DeletedUser22352

maruska...mai iate dute si culcate...sau cauta-ti un iubit...vad ca tot inchizi temele...de ce nu inchizi tot forumul???sau ai chef sa enervezi pe toata lumea??sau vrei sa nu mai posteze nimeni ca sa poti sa iti gasesti alta ocupatie?
 

DeletedUser

Este o tema fara sens, pana cand veti avea si "acordul adminilor" ca vi se vor ieftini talerii.
Incearca te rog sa nu faci haz de necaz pe aceasta tema.

p.s: si ca sa deschizi o astfel de tema mai intai trebuie sa stii unde sa o deschizi, nu unde vrei tu...propunerile pentru joc se fac aici
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser31445

nu mi se pare o tema fara rost deloc,(poate pentru cei ce nu joaca pe L6 )pentru ce sa deranjam adminii cand se poate deschide aici subiectul asta pentru a vedea cati dintre noi sunt de acord...pentru ce e forumul asta?doar sa facem concursuri pe care toti le cam ignora?
mi se pare absurd ca s-a inchis acel topic...mai rau este ca nimik nu atrage jucatorii sa intre aici....nu vad nimik interesant.

e forum extern si ar trebui sa se discute orice(in limita bunului simt)....
 
Ultima editare de un moderator:

alex02dsa

Moderator
Membru personal
Scor reacție
33
nu mi se pare o tema fara rost deloc,(poate pentru cei ce nu joaca pe L6 )pentru ce sa deranjam adminii cand se poate deschide aici subiectul asta pentru a vedea cati dintre noi sunt de acord...pentru ce e forumul asta?doar sa facem concursuri pe care toti le cam ignora?
mi se pare absurd ca s-a inchis acel topic...mai rau este ca nimik nu atrage jucatorii sa intre aici....nu vad nimik interesant.

e forum extern si ar trebui sa se discute orice(in limita bunului simt)....

Singurii care vă pot răspunde solicitării voastre sunt adminii, practic este o temă fără rost.
Puteți realiza un sondaj intern ca să vedeți cât sunt de acord și câți nu.
Forumul este pentru a discuta tot ce ține de atât de politica și propaganda lumii 6 cât și de triburile și membrii acestora.
 

DeletedUser38779

cred ca ar trebui ieftinity talerii ...nu mai apucam sa terminam nici in 3 ani
 

DeletedUser31445

dupa cum stau lucrurile am raspunsul de ce aici e asa liniste si doar cativa mai posteaza pe aici....din pacate nu pot sa il zic aici desi e forum si ar trebui sa avem acest liber de a spune ce gandim...mai bine ma retrag si las forumul cu singurul concurs care il are sa expire ca celelalte:)

sper ca nu am mai zis nimik la adresa nimanui ....
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser22352

cine sa mai postezee cu o *** ca maruska....ma moderatoare-o...daca mai stergi mesajele mele stergele si pe a tale...capcaun-o......si ai sa vezi cate mesaje va primi admini pt a te shimba........


1.1. Trataţi-i pe ceilalţi membri cu respect şi menţineţi discuţiile în limitele bunului simţ. Este indicat să tineţi cont că pe forum sunt membri de vârste diferite şi a căror experienţă de joc diferă de la caz la caz, motiv pentru care vă rugăm să fiţi răbdători dacă uneori apar întrebări care pot părea "stupide" sau "infantile".
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser31445

si eu sunt suparata pe moderatoarea noastra de forum,oare nu se poate face nimik pentru a nu se mai sterge subiectele postate aici?
eu cred ca este dreptul moderatorului si ca poate sterge anumite teme si a da avertismente...dar consider ca nu e corect cum procedeaza.

nu cred ca am jignit pe nimeni sa primesc vreun avertisment.....ce e drept daca nu ne putem spune parerea aici...atunci unde?
 

DeletedUser

Buna dimineata.
Am mai spus de cateva ori ca: PROPUNERILE PENTRU JOC se fac intr-o anumita sectiune a forumului adica
aici


1.1. Trataţi-i pe ceilalţi membri cu respect şi menţineţi discuţiile în limitele bunului simţ. Este indicat să tineţi cont că pe forum sunt membri de vârste diferite şi a căror experienţă de joc diferă de la caz la caz, motiv pentru care vă rugăm să fiţi răbdători dacă uneori apar întrebări care pot părea "stupide" sau "infantile".
1.5. Membrilor forumului le este interzis să provoace moderatorii sau adminii în mod deliberat. Topicurile sau mesajele care au ca scop crearea de conflicte între jucători şi moderatori vor fi şterse, iar autorii vor fi pedepsiţi aspru.
1.6. Membrii forumului care vor acţiona în mod deliberat împotriva creării unei comunităţi pe acest forum vor fi banaţi definitiv.

6.1. Moderatorii şi adminii au dreptul de a edita, şterge mesajele şi/sau închide topicuri.
Dacă mesajul dumneavoastră a fost şters sau editat atunci înseamnă că această acţiune a avut la bază un motiv întemeiat. Vă rugăm să respectaţi instrucţiunile lor.
6.3. Toate reclamaţiile sau criticile în legătură cu activitatea moderatorilor sau a adminilor de pe forum sau din joc (incluzând aici sancţiunile primite) se vor face numai prin sistemul intern de suport. Orice încercare de a deschide o discuţie pe această temă pe forum se va considera infracţiune şi va fi pedepsită cu sancţiune, iar tema va fi închisă/ştearsă.
Excepţie de la regulă este discuţia la modul general, fără absolut nici o referire la o anumită persoană (membru al forumului, moderator sau admin) şi/sau sancţiune primită. Aluziile de orice fel sunt de asemenea interzise.

va invit cu drag sa cititi si
Regulamentul forumului.
 

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
145
1. Propunerile legate de joc se fac in sectiunea specifica a forumului.

2. In perioada urmatoare ( cel putin pana la implementarea urmatoarei versiuni de joc ), NU se vor mai face modificari ale setarilor lumilor de joc !
 

DeletedUser

Salut

MACAR sa se ieftineasca acei blestemati de taleri,te rugam frumos,oricum trupele sa fac foarte greu,macar talerii sa fie mai ieftini la pret:D
 

DeletedUser

Avem un nou concurs.
Va asteptam!
romanianFlag.gif
:)
 

Adenauer

member
Scor reacție
105
Buna ziua, incepand de astazi voi fi moderatorul discutiilor din cadrul acestei lumi. Dupa cum am observat la o prima vedere, nu este foarte multa activitate, lumea este impartita in 2 tabere totusi si zic eu ca este departe de a se termina. Sper sa avem o colaborare placuta. Pentru probleme, nelamuriri sau intrebari va stau la dispozitie.

O zi buna va doresc.
 

DeletedUser

vina moderatorului precedent ... acuma tu tre sa aduci jucatorii pe forum extern iar ... cam greu zic eu
 

Adenauer

member
Scor reacție
105
Nu cunosc exact situatia precedenta, nu am jucat pe lumea 6, nici nu stiu daca am prieteni care joaca pe lumea 6, deci un lucru e sigur nu ma veti putea banui de subiectivism :D.
Ma voi gandi in perioada ce urmeaza la moduri prin care sa mai vina ceva lume pe forum, si de ce nu, sa facem spam aici :D, pana vin atacurile, ne mai amuzam. :)
 
Sus