Discutii Libere !

DeletedUser47018

Iar postez pe aici...iar face organizat pe mine :))
Si el si alinutzu.ro :))))

-DemO- iul 08, 12:04
Vreau sa stiu cine are flama acasa si nu are nevoie de ea, urgent !


Si va rog sa nu tineti apararea in mijlocul tribului! Cine are, sa imi spuna ca avem sute de atacuri pe granita cu CEATA si o sa fie macel mare.


Iar pentru cei de pe k45,k46 numarul de fulluri de atac care sunt disponibile in acest moment,pentru organizat pe Gentle. Nu accept scuze, vreau sa imi raspundeti toti .

O zi buna !
 

xandra yully

member
Scor reacție
0
Domnule Hannibal prin asta demonstrezi ca avem spioni in trib (triburi). Nu spui ceva nou, in orice trib sunt spioni, daca nu sunt spioni inseamna ca nu e un trib important.
 

DeletedUser26181

Hannibal mai bine taceai. Exact tu te-ai gasit sa vorbesti care la fiecare organizat tremuri si iti pui toti colegii sa te sprijine.Ce mare jucator esti tu ma care in contextul in care nu are minim 3 ferme pe fiecare sat nu poate juca? Pe 43 erai la fel de tare in gura ca te stiai blindat iar dimineata te-ai trezit fara sate, n-ai fost in stare sa faci un split. Sa mai zic ca nu te-ai obosit sa golesti nici macar magaziile care erau pe rosu?
 

DeletedUser44124

Hannibal mai bine taceai. Exact tu te-ai gasit sa vorbesti care la fiecare organizat tremuri si iti pui toti colegii sa te sprijine.Ce mare jucator esti tu ma care in contextul in care nu are minim 3 ferme pe fiecare sat nu poate juca? Pe 43 erai la fel de tare in gura ca te stiai blindat iar dimineata te-ai trezit fara sate, n-ai fost in stare sa faci un split. Sa mai zic ca nu te-ai obosit sa golesti nici macar magaziile care erau pe rosu?

Lumea 43, amintiri din copilarie.aici e L 44 !
 

DeletedUser44124

Te cauta astia si unde nu te bate soarele:))
Inca nu stiu, mai am de invatat.Acum am ajuns la partea cu inobilatul satelor si vad ca imi iese :)) SHHH
 

DeletedUser42593

Hannibal mai bine taceai. Exact tu te-ai gasit sa vorbesti care la fiecare organizat tremuri si iti pui toti colegii sa te sprijine.Ce mare jucator esti tu ma care in contextul in care nu are minim 3 ferme pe fiecare sat nu poate juca? Pe 43 erai la fel de tare in gura ca te stiai blindat iar dimineata te-ai trezit fara sate, n-ai fost in stare sa faci un split. Sa mai zic ca nu te-ai obosit sa golesti nici macar magaziile care erau pe rosu?

nu stiu cu ce nume joci, cine esti si ce vrei...
despre situatia cu sprijinul nu ma obosesc sa iti raspund...daca atat te duce mintea pe tine si la atat se rezuma jocul asta pentru tine e GG
pe ro43 am renuntat sa mai joc...pietraru cunoaste situatia de acolo, nici nu eram pe cont cand m-au atacat, nici macar nu am mutat o trupa
am lasat siter pentru ca incepuse lumea asta si am vrut sa joc aici
cat despre tremurat, nu cred ca este valabila asta pentru mine...toti care ma stiu iti pot confirma
 
Sus