Discutii Libere !

DeletedUser46957

Domniile voastre sa ma ierte dar o sa intreb si eu ca un noob nepriceput ce sunt:
E mai bine sa joci cu jucatori asa zisi camarazi de pe alte lumi sau sa intri ca strain intr-un trib .?
Va intreb ca eu sunt o fire f prietenoasa dar nu am incredere in nimeni si nimic .
Pe L 44 nu stiu pe nimeni si singura persoana in care am incredere (desi stiu ca 99 % o sa spuna ca sunt idiot) e nbznoobzz dar el e departe cu problemele lui si nu vreau sa-i fiu povara cu nepriceperea mea
 

DeletedUser42896

nbz e un om si un conducator bun, dar la fel ca orice alt jucator, e normal sa fie si contestat..un om fara "fani" nu e un om valoros
 

DeletedUser2154

b]Parte 1:[/b]
Jucători: SiCkOsS
Parte 2:
Triburi: alias

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 3
Tabăra 2: 0
Diferență: 3

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 13,764
Tabăra 2: 0
Diferență: 13,764

chart


Pacat ca a sters Leul academia ca mai era ceva in plus!!!
 

DeletedUser13059

[7:25:57 PM] sickoss: ca nu ai valoarea mea
[7:26:05 PM] urssmircea: :))))))
[7:26:13 PM] sickoss: razi ca prostu
[7:26:16 PM] urssmircea: valorosule



la valoare :))
 

DeletedUser

numai sa vedeti surprire de la tribul T-J......

o sa revina furtunos pe toate caile!!!!!
 

DeletedUser

Puyut,.... lupta cu cel ce se numeste Leul Albastru, e deja redusa la absurd.......
cu acel om nu se poate discuta, nu stiu cine il poate urma in trib cand el nu poate gandii pt 20 oameni, dar pt un trib intreg.....


problema e alta ..... si se vrea a fi tribul T-J.... spectacolul continua...:))))
 

DeletedUser46812

Puyut,.... lupta cu cel ce se numeste Leul Albastru, e deja redusa la absurd.......
cu acel om nu se poate discuta, nu stiu cine il poate urma in trib cand el nu poate gandii pt 20 oameni, dar pt un trib intreg.....


problema e alta ..... si se vrea a fi tribul T-J.... spectacolul continua...:))))

Si te supara rau astia din t-j ? Ca o cam iau personal :D
 

DeletedUser

Pp-u este viata si viata e pp :)))
Doar nu crezi ca intru pe lumea aia cu viteza 1-1 cu pachete si toate setarile de 2 bani daca nu e vorba de pp-uri :)))
 

DeletedUser3366

e clar ..nu e lume cu pp..nici măcar ghiță paladinul cel cu cohones nu e..deci e o lume pt cei ce chiar nu au ce face..
 
Sus