Discutii Libere !

DeletedUser41586

DSCN2624.jpg Neatza !
 

DeletedUser30887

cum soare sa fii innobilat de catre aliati ? esti in academie si fara nici un preaviz, nici o avertizare de genu` " fraiere vezi ca o sa fii dat afara/ innobilat ". nimic. aceasta politica e promovata de acest joc? tradarea ? amagirea? dupa 7 ani de distractie si facut prieteni pe jocul acesta n-am intalnit asa ceva...na, pentru toate este un inceput, nu ? felicitari
 

DeletedUser13059

cum soare sa fii innobilat de catre aliati ? esti in academie si fara nici un preaviz, nici o avertizare de genu` " fraiere vezi ca o sa fii dat afara/ innobilat ". nimic. aceasta politica e promovata de acest joc? tradarea ? amagirea? dupa 7 ani de distractie si facut prieteni pe jocul acesta n-am intalnit asa ceva...na, pentru toate este un inceput, nu ? felicitari

in ce trib erai ? takezo cumva ? ca si acolo se practica asa ceva , doar ca acolo iti si scrie marele lake ca esti amator si dupa te ataca :D
 

DeletedUser13059

am 5 flame disponibile, catapultele se fac incontinuu , deci poti ataca :)) plus un satuc care merge spre full numa catapulte
 

DeletedUser13059

Akim

Realizări în luptă
Jefuitor (Lemn - Nivel 1)
Jefuieşte în total 500 resurse.

Jefuitor (Lemn - Nivel 1)
Jefuieşte de 10 ori sate străine.


:)))
 
Sus