Discutii Libere !

DeletedUser8343

L-am vazut si eu, nu e chiar cine stie ce. Cartea e mai buna, dar in general filmele dezamagesc cand citesti si cartea :)
 

DeletedUser41586

[video=youtube;4M7LIcH8C9U]https://www.youtube.com/watch?v=4M7LIcH8C9U[/video]

Asta este un film bun .
 

DeletedUser523

L-am vazut si eu, nu e chiar cine stie ce. Cartea e mai buna, dar in general filmele dezamagesc cand citesti si cartea :)

Eu nu am citit cartea dar sunt total de acord cu tine ca un film facut dupa o carte nu se compara nici pe departe si te dezamageste complet daca il vezi dupa ce ai citit cartea
 

DeletedUser8343

Daca un jucator are multicont, are dreptul sa isi aleaga un cont pe care sa continue jocul, celalalt cont/ conturi ramanand blocat/e => ca se va/vor barbariza.
 

DeletedUser40439

Bun , dar daca avea sprijin de pe unul din conturile blocate ce se intampla cu sprijinul ala?
 

mythra

SuperModerator GameSuport
Membru personal
Scor reacție
90
Bun , dar daca avea sprijin de pe unul din conturile blocate ce se intampla cu sprijinul ala?

Daca un cont se barbarizeaza, indiferent ca este un vorba de rezultatul unei banari sau o stergere voita, trupele trimise sprijin catre alti jucatori, dispar.
 
Ultima editare:

DeletedUser46957

Domnia ta sa ierte nubul de mine dar intamplare face sa fi avut sprijin de la jucator banat.
Cu scuzele de riguare sper sa mi se ierte postarea.
 
Sus