Discutii Libere !

DeletedUser38518

nu am fost si nici nu o sa fiu un starter bun :) nu imi place farmu .. dar imi plac chestiile de genu :)

Apărător: ALyyy
Ţel(direcţie): ALyyy (518|585) K55

Număr: 0 0 0 10 50 0 0 0 0
Pierderi: 0 0 0 10 50 0 0 0 0

Prada: 0/18.820
Adeziune: Scăzută de la 38 la 15



Apărător: ALyyy
Ţel(direcţie): ALyyy (518|585) K55

Număr: 1342 1409 0 113 0 0 0 0 0
Pierderi: 1342 1409 0 113 0 0 0 0 0

Unităţile în deplasare:

0 0 1298 0 833 0 98 71 0




:( imi da lacrima

Mare noob alyyy...
 

DeletedUser

Agresor: napoca
Origine: N.W.O (528|582) K55

Număr: 0 0 2569 0 1347 0 310 0 0
Pierderi: 0 0 866 0 454 0 105 0 0

pune ma tot raportul.. ce naiba, jucam de ieri? :))
 

DeletedUser13059

pun ce vreau noobule :)

da pune si istoricu pp-urilor consumate de ally in ultimele 12 ore :))) cum a cumparat toate ofertele + a ridicat zidu la 20 in 2 minute :))) player de duzina ce esti :) ati dat 100 circulare sa il salvati pe copil ca si-a bagat bani de curent de pe 2 luni in zid :D imi place ca de maine tot circu si NWA ramane fara deff :D
 

DeletedUser38518

La ce zona are napoca, ma asteptam la mai multe trupe (aici am inclus si cele bagate la restu nobililor)...
 

DeletedUser

pun ce vreau noobule :)

da pune si istoricu pp-urilor consumate de ally in ultimele 12 ore :))) cum a cumparat toate ofertele + a ridicat zidu la 20 in 2 minute :))) player de duzina ce esti :) ati dat 100 circulare sa il salvati pe copil ca si-a bagat bani de curent de pe 2 luni in zid :D imi place ca de maine tot circu si NWA ramane fara deff :D


Ba noobule, prima la mana nu joc in CIRC si nu am nici o treaba , 2 la mana esti noob.
Si cum zice timo maas , ma asteptam sa aiba trupe mai multe napoca.. dar nah, poate nu au fost suficiente barbarele ce le are :D
 

DeletedUser13059

tu esti din NWA sau cum ii zice la tentativa aia de trib , ca doar ati primit si voi ordine sa bagati deff la aly , acuma daca eu te-am facut noob nu trebuie sa te simti ofensat sa ma faci si tu la fel :)) eu recunosc ca sunt , in semnatura mea zic singur ca sunt noob ... iar despre detalii nu incerca sa imi oferi nimic pentru ca stiu tot ce misca acolo la voi , mai departe veti dansa dupa cum va cant eu , dupa ce pica aly ce crezi ca se intampla ? :)) toti veti devenii ferma ca nu mai aveti nimic deff pe o raza de 10 ore cel putin , deci toata zona aia va devenii o zona de conturi bune de farmat


cunosti vorba aia din batrani ? "voi imi dati fum la puncte , eu va dau foc la sate"


deci multumesc inca odata ca ne faceti rost de ferme asa usor , era mai aiurea sa dam curatari pe moral mic , asa rupem tot pe moral 100% iar dupa aia cu moral mic vor devenii o simpla formalitate




Lord LuKe

Puncte: 26


Sat de barbari

Coordonate: 520|584
Puncte: 1.405


vezi ? primu a plecat , vecinu marelui aly :( om destepet , a stiut ce urmeaza daca ramane acolo :D
 

DeletedUser2154

pun ce vreau noobule :)

da pune si istoricu pp-urilor consumate de ally in ultimele 12 ore :))) cum a cumparat toate ofertele + a ridicat zidu la 20 in 2 minute :))) player de duzina ce esti :) ati dat 100 circulare sa il salvati pe copil ca si-a bagat bani de curent de pe 2 luni in zid :D imi place ca de maine tot circu si NWA ramane fara deff :D

Ce imi place mai raul cum intorci lucrurile in favoarea ta...
Dar sa spunem tot daca tot spui
Napoca, click, saracutese cate pp-uri au folosit...sau vedem doar pp-urile lui Aly?!

Lord Luke - cont spart...oare mana cui a fost...v-ati facut baieti destepti...folositi ip-uri de orange, romtelecom si de Germania!
Nu stiu de ce am impresia ca pt unii dintre voi o sa urmeze un mare master ban...asa ca te-as ruga sa stai un pic linistit...sa nu ajungem sa ne intersectam...ca iar nu te vad bine...in toate intalnirile cu mine ai cam iesit pe usa din dos...
 

DeletedUser13059

Ce imi place mai raul cum intorci lucrurile in favoarea ta...
Dar sa spunem tot daca tot spui
Napoca, click, saracutese cate pp-uri au folosit...sau vedem doar pp-urile lui Aly?!

Lord Luke - cont spart...oare mana cui a fost...v-ati facut baieti destepti...folositi ip-uri de orange, romtelecom si de Germania!
Nu stiu de ce am impresia ca pt unii dintre voi o sa urmeze un mare master ban...asa ca te-as ruga sa stai un pic linistit...sa nu ajungem sa ne intersectam...ca iar nu te vad bine...in toate intalnirile cu mine ai cam iesit pe usa din dos...

:O da ? pff imi pare rau pentru el atunci , ai 8 ani pe triburile si nici acuma nu ai invatat ca nu poti sparge conturile ? :D daca era de spart , atunci se spargea direct a lu ally , corect ? deci pe un cont se poate intra doar daca proprietaru iti ofera parola , sau o ghicesti , verifica la "logari gresite" apare acolo ceva ? daca da , atunci a fost ghicita

Apărător: ---
Ţel(direcţie): Sat de barbari (520|584) K55

Număr: 104 121 7 0 60 0 0 0 0
Pierderi: 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Spionaj
Resurse spionate: 7.253 2.368 5.425
Clădire Nivel
Clădirea principală 11
Cazarmă 7
Grajd 3
Atelier 1
Fierărie 10
Piaţa centrală 1
Târg 7
Clădire Nivel
Tăietori de lemne 22
Mina de argilă 22
Mina de fier 21
Fermă 17
Magazie 15
Ascunzătoare 7
Zid 17


oricum era inutil contu ala :(


da exact.. din nwa sunt, mai ai 2 incercari .

Chains of Honor
flavius94
ciudy

hai macar 3 :)
 

DeletedUser2154

:O da ? pff imi pare rau pentru el atunci , ai 8 ani pe triburile si nici acuma nu ai invatat ca nu poti sparge conturile ? :D daca era de spart , atunci se spargea direct a lu ally , corect ? deci pe un cont se poate intra doar daca proprietaru iti ofera parola , sau o ghicesti , verifica la "logari gresite" apare acolo ceva ? daca da , atunci a fost ghicita



1.8. Pentru a depune o plângere împotriva unui alt jucător vă rugăm să folosiţi sistemul intern de suport. Este interzis să folosiţi forumul în acest scop.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser13059

nu stiu despre ce vorbesti :) mai ales legat de L1 ce parole am ghicit acolo ? zimi cateva sa stiu si eu


pana una alta hai sa radem putin :
jyvdBmF.png



iar cu acele ip-uri de care zici se pot bloca , poti face tiket sau sa dai un telefon ca doar nah ai multe cunostinte , uiti cum mi-ai zis mie parola pe L1 dupa ce ai dat un telefon ? daca vrei cautam in arhive ca mie imi place sa pastrez tot si vedem unde iesim cu adevaru :D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser2154

Sa vedem...dar eu am jucat corect pana acuma...dovada ca exista contul meu si acuma pe lumea 1!
dar tu ai distrus asa:contul tau, contul hetfield...sa iti mai spun...sa caut si eu banarile tale?!
 

DeletedUser13059

Sa vedem...dar eu am jucat corect pana acuma...dovada ca exista contul meu si acuma pe lumea 1!
dar tu ai distrus asa:contul tau, contul hetfield...sa iti mai spun...sa caut si eu banarile tale?!

sa cauti banarile mele ? :)) hmmm tot prin telefon ? :D


iar de hetfield ce imi zici mie ? din cate vad pe tw era inactiv si inobilat intern , ce treaba am eu cu acel cont ? contul meu a iesit din circ sa il atace pe baghera , i-am luat vre-o 200 sate si am dat stergere ... deci care ii problema ? :D sa pierd vremea acolo inca 100 ani ca sa fac treaba pentru oameni ca tine ? eu de cand sunt pe triburi nu am avut nevoie de favorizari ca sa fac treaba ;) ti-am zis ca aici nu prindeti toamna , uite ca incet incet picati pe capete
 

DeletedUser2154

sa cauti banarile mele ? :)) hmmm tot prin telefon ? :D


iar de hetfield ce imi zici mie ? din cate vad pe tw era inactiv si inobilat intern , ce treaba am eu cu acel cont ? contul meu a iesit din circ sa il atace pe baghera , i-am luat vre-o 200 sate si am dat stergere ... deci care ii problema ? :D sa pierd vremea acolo inca 100 ani ca sa fac treaba pentru oameni ca tine ? eu de cand sunt pe triburi nu am avut nevoie de favorizari ca sa fac treaba ;) ti-am zis ca aici nu prindeti toamna , uite ca incet incet picati pe capete

Aa...sa inteleg ca oare ai uitat cum ai intrat pe hetfield...si ai inceput sa-i injuri pe toti?!
cum le uiti tu pe toate care le faci...sau ai uitat cum ma sunai beat si imi povesteai cum intrii tu pe conturile la oameni!?
Nu incerca sa faci pe nevinovatul ca nu merge!
 

DeletedUser

ce bine joaca alyy, zici ca a invatat de pe masters tactica aia sa surprinda inamicul...
 

DeletedUser13059

Aa...sa inteleg ca oare ai uitat cum ai intrat pe hetfield...si ai inceput sa-i injuri pe toti?!
cum le uiti tu pe toate care le faci...sau ai uitat cum ma sunai beat si imi povesteai cum intrii tu pe conturile la oameni!?
Nu incerca sa faci pe nevinovatul ca nu merge!

daca vrei ii intreb acuma pe toti sa vad cati dau dreptate la ce zici , inclusiv pe alex (heftifeld) , om cu care m-am intalnit cand a venit in Arad , asa ca nu abera aiurea ca te faci de ras :D
 
Sus