Discutii Libere !

DeletedUser43325

Se vede ca a venit caldura,au inceput sa se incinga spirtele pe aici.
 

DeletedUser13059

1.1. Trataţi-i pe ceilalţi membri cu respect şi menţineţi discuţiile în limitele bunului simţ. Este indicat să tineţi cont că pe forum sunt membri de vârste diferite şi a căror experienţă de joc diferă de la caz la caz, motiv pentru care vă rugăm să fiţi răbdători dacă uneori apar întrebări care pot părea "stupide" sau "infantile". Jignirile de orice natura aduse membrilor comunitatii, sunt strict interzise.

cu respect te tratez , ce ai ? de ce imi postezi regulite forumului ?


ai mintit acolo ca eu am spart contu lu hetfield sa va vorbesc urat , dar uite ce vocabular ai tu ... trebuie sa vina moderatorul sa iti editeze postarile
Jignirile de orice natura aduse membrilor comunitatii, sunt strict interzise.


ce asteptari sa am de la un "brand"
 

DeletedUser

Nu mai fa spam ursule.

Ori cum asa e el latra mult, o da din extrema in alta...si pana la urma ajunge sa dispara de pe harta, sau fuge pe alte conturi si alea daca ajung la innobilat isi ia talpasita. in rest e om bun gura il strica.
 

DeletedUser41982

Nu mai fa spam ursule.

Ori cum asa e el latra mult, o da din extrema in alta...si pana la urma ajunge sa dispara de pe harta, sau fuge pe alte conturi si alea daca ajung la innobilat isi ia talpasita. in rest e om bun gura il strica.


Vom vedea care ramane si care nu.
 

DeletedUser13059

Nu mai fa spam ursule.

Ori cum asa e el latra mult, o da din extrema in alta...si pana la urma ajunge sa dispara de pe harta, sau fuge pe alte conturi si alea daca ajung la innobilat isi ia talpasita. in rest e om bun gura il strica.


ii mai bine sa iei cont gata crescut :)
 

DeletedUser13059

Puyut


Text personal
Seful meu I M M O R T A L




:)))))))))))) alt brand ?
 

DeletedUser41982

Puyut


Text personal
Seful meu I M M O R T A L




:)))))))))))) alt brand ?

Daca ai avea mintea celor doi ... Ai gandii si tu omeneste ...
Observi ca nu te baga nimeni in seama , si cei care te baga doar se plictisesc si isi bat joc de tine . :)
 

DeletedUser13059

vorbesti in calitate de ferma acuma ? cat despre cei 2 nu iti fa probleme , totul ii sub control , vei vedea ce mult valoreaza impreuna
 

DeletedUser13059

Ultima editare de un moderator:

DeletedUser44297

Omul ii hotarat,nu gluma.Asta il face unic si spre mirarea voastra:diferit :)
 

DeletedUser

mai bine in loc sa bage cate pp-uri a bagat, imi dadea mie 5000 si acum avea primul sat si il facea la psihic pe napoca :)))
 

DeletedUser44297

PP-urile se fac usor dupa parere mea...daca intr-o luna reuseam sa fac 2500 de pp-uri numai din vanzarea de 1k resurse de fiecare ce sa mai zic cand e vorba sa vinzi zeci de resurse...farm-ul nu mai este la moda cum era inainte.Aici orice vei face,totul se rezuma la pp.
 

DeletedUser2154

am zis ca scoaterea circului ii singuru obiectiv aici , deci poate sa intre la categoria obsesie pana dispareti rand pe rand , uite ca acuma prietenul meu Zee* a devenit ferma :( incet incet pana la tine puyut :) sa vedem cum se farmeaza un brand care dupa 8 ani de L1 , a reusit sa fie invitat la interviu :)))


http://ro.twstats.com/ro45/index.php?page=player&id=851177&mode=history

uite aici devotament :)))

Cand nu ai altceva de mai bun de facut in viata...eu am alte lucruri mai importante de facut...
Chiar crezi ca ma intereseaza daca pierd un sat doua...nu ma omoara nimeni...
Dar tu ai mari probleme la mansarda daca ai ajuns sa iti faci un scop in viata din a fi facut eu ferma sau a fi cucerit satul meu...cred ca ar trebui sa te cauti...
 

DeletedUser

PP-urile se fac usor dupa parere mea...daca intr-o luna reuseam sa fac 2500 de pp-uri numai din vanzarea de 1k resurse de fiecare ce sa mai zic cand e vorba sa vinzi zeci de resurse...farm-ul nu mai este la moda cum era inainte.Aici orice vei face,totul se rezuma la pp.


ei da se rezuma la pp-uri, pp-urile la inceput, dar apoi? :D
cu pp-uri a fost innobilata :))))
 

DeletedUser26763

sunteti toti obsedati mai putin sau mai mult de jocul asta
am zis ca scoaterea circului ii singuru obiectiv aici , deci poate sa intre la categoria obsesie pana dispareti rand pe rand , uite ca acuma prietenul meu Zee* a devenit ferma :( incet incet pana la tine puyut :) sa vedem cum se farmeaza un brand care dupa 8 ani de L1 , a reusit sa fie invitat la interviu :)))


http://ro.twstats.com/ro45/index.php?page=player&id=851177&mode=history

uite aici devotament :)))

bah sa mor eu de am vazut asa ceva....aia e peste 40k ppuri sparte in 4 zile cel putin.,...
p.s. cu injumatatiri cu tot cu resruse cumparate sa-mi trag 1....
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

sunteti toti obsedati mai putin sau mai mult de jocul asta


bah sa mor eu de am vazut asa ceva....aia e peste 40k ppuri sparte in 4 zile cel putin.,...
p.s. cu injumatatiri cu tot cu resruse cumparate sa-mi trag 1....


40k nu-s.. dar 10k probabil ca da :)))
 

DeletedUser15326

am zis ca scoaterea circului ii singuru obiectiv aici , deci poate sa intre la categoria obsesie pana dispareti rand pe rand , uite ca acuma prietenul meu Zee* a devenit ferma :( incet incet pana la tine puyut :) sa vedem cum se farmeaza un brand care dupa 8 ani de L1 , a reusit sa fie invitat la interviu :)))


http://ro.twstats.com/ro45/index.php?page=player&id=851177&mode=history

uite aici devotament :)))
Raul lasa-i bre in pace stii foarte bine cum au castigat l1,cum au blocat conturi,ei cred ca poate si aici gasesc tradatori gen andrei grad,wicumi,se termina cu ei/.
Trebuie doar sa spunem adevarul la oameni cine sunt si iti garantez ca mai mult de 1-2 ani nu joaca pe l45
 
Sus