Discutii off-topic

DeletedUser

cum ce tradare? :))

din aliat, ati intrerupt relatiile diplomatice cu NWO, fara sa-i anuntati si i-ati atacat :)

foame mare,nu?

felicitari, probabil asa sunteti si in viata reala :)
 

DeletedUser2154

daca nu ati vrut sa veniti la noi de bunavoie nu a ramas decat soluatia sa va atacam!
 

DeletedUser2247

cum ce tradare? :))

din aliat, ati intrerupt relatiile diplomatice cu NWO, fara sa-i anuntati si i-ati atacat :)

foame mare,nu?

felicitari, probabil asa sunteti si in viata reala :)

O fi barbaru si pe contul asta???Care NWO??Nu tin cu Circ...dar sincer nu vad nici un NWO pe harta.
A fost candva.......Acum e un asa zis trib cu un singur player.:rolleyes::rolleyes:
Ce se doreste ma rog?Sa stea toti ca prostii sa sa se uite la ei cum ajuta ambele tabere?
Devine ridicol....la fel ca cel ce a postat mesajul.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

gai, ridicoli sunt altii,nu eu

si nu e emil aici :)

e o persoana pe care o cunosti f bine, de aproximativ 4 ani si pe care o respecti, asa ca te rog sa respecti si ce scriu :)

NWO nu a fost anuntat de intreruperea relatiilor diplomatice cu circ, s-au trezit cu atacuri si atat

invitatiile au venit dupa :)
 

DeletedUser14558

gai, ridicoli sunt altii,nu eu

si nu e emil aici :)

e o persoana pe care o cunosti f bine, de aproximativ 4 ani si pe care o respecti, asa ca te rog sa respecti si ce scriu :)

NWO nu a fost anuntat de intreruperea relatiilor diplomatice cu circ, s-au trezit cu atacuri si atat

invitatiile au venit dupa :)

seamana cu un viol !!! :)))))))
 

DeletedUser

daca nu ati vrut sa veniti la noi de bunavoie nu a ramas decat soluatia sa va atacam!

Cu cateva luni in urma erati toti scandalizati ca am atacat NWO peste noapte fara sa-i anuntam din timp de incetarea diplomatiei. Si am facut acest lucru doar din cauza a 2-3 jucatori care oricum cochetau cu CIRC-ul si erau inflitrati prin continentele noastre, fiind capabili oricand sa loveasca fara avertisment. La vremea respectiva, ne-ati facut praf pe forumuri cum ca suntem cel mai ticalos si necinstit trib. Intrebarea mea e cum va autocaracterizati acum dupa ce ati facut impotriva aliatului vostru traditional NWO? Sau aceasta a fost o manevra corecta si plina de fair-play?
 

DeletedUser13059

cum ce tradare? :))

din aliat, ati intrerupt relatiile diplomatice cu NWO, fara sa-i anuntati si i-ati atacat :)

foame mare,nu?

felicitari, probabil asa sunteti si in viata reala :)

pai daca ii sa fac comparatie intre NWO si un sat de barbar ajung la acelasi rezultat... deci pentru ce sa dai mesaj unui sat de barbar ca sa ii anunti ce si cum cand ei nu au mai activat de hohohoh cati ani ? in plus ii primul vostru razboi , tratatil cu respect
 

DeletedUser2247

gai, ridicoli sunt altii,nu eu

si nu e emil aici :)

e o persoana pe care o cunosti f bine, de aproximativ 4 ani si pe care o respecti, asa ca te rog sa respecti si ce scriu :)

NWO nu a fost anuntat de intreruperea relatiilor diplomatice cu circ, s-au trezit cu atacuri si atat

invitatiile au venit dupa :)



Auzi amice/amico.....daca nu te prezinti eu nu am de unde sa stiu cine esti.
Ar fi frumos sa o faci...sa imi fac o idee.Cei pe care ai respect eu nu se ascund in spatele unui nume pe forum.Intelegi??
4 ani zici???Cam mult la dracu.Altii baga divort mai devreme :confused:
 

DeletedUser3061

Cu cateva luni in urma erati toti scandalizati ca am atacat NWO peste noapte fara sa-i anuntam din timp de incetarea diplomatiei. Si am facut acest lucru doar din cauza a 2-3 jucatori care oricum cochetau cu CIRC-ul si erau inflitrati prin continentele noastre, fiind capabili oricand sa loveasca fara avertisment. La vremea respectiva, ne-ati facut praf pe forumuri cum ca suntem cel mai ticalos si necinstit trib. Intrebarea mea e cum va autocaracterizati acum dupa ce ati facut impotriva aliatului vostru traditional NWO? Sau aceasta a fost o manevra corecta si plina de fair-play?



mititelu de tine... iti dai seama v-am facut praf... atata minte ai incat nici dupa atat timp nu ai priceput nimica din acest joc.


denisam... despre ce ** aici mai cum adica nu ati fost anuntati ? pai daca nu ma insel chiar eu i-am comunicat lui barbaru ce si cum... si mai mult si de ce facem aceasta mutare... vezi tu noi pe voi v-am ajutat in nenumarate randuri, insa acuma eu personal chiar nu vad scopul ca nwo sa mai existe ca si numar... e ** strict doar de niste numere amarate atat tot...

acuma sa inteleg de la tine ca daca te-as fi anuntat cu 6 luni inainte ai fi putut sa te bati cu circ? cand toti jucatorii vostrii sunt in mijlocul nostru?

da de ce nu vrei tu sa ** aici despre discutiile pe care cativa membri de baza din nwo le-au avut cu cei din united, pt cedarea conturilor? asta nu ne mai place sa spunem nu ?

iar tovarasu norclor vezi ca pe la dumneata prin trib se sifoneaza agresiv... ma mir ca mai ai si tupeul sa vii pe forum si sa zici ca am facut noi nu stiu ce mantocarie... da voi ce ati vrut sa faceti cu 2 jucatori din nwo ? asa ca te rog eu mult de tot vezi-ti de jocu tau cel mai bine....
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser2154

pai pana acuma atacau nwo asa deodata nwo sprijin united...si se mai intreaba de ce i-am atacat!
 

DeletedUser8678

ba, dar faceti-va tata un topic despre acest razboi ... aici este OFF TOPIC, asa ca sa putem scrie ce vrem noi ... uite eu de ex. as scrie asa ceva: JHVFGUYTFGKJBN?LJHNNLKDKJVHILFVJEDJFJ?LKNJ?LKNBLJBN ... ca tot este OFF topic ...

iar cu treaba cu resetarea atacurilor de saptamana trecuta inca nu am primit nici un raspuns de la admini in legatura cu striptisul ala care l-a facut ingerasa ... o fi adevarat? Chiar le-a tremurat mana pe butonul de reset?
 

DeletedUser22479

Ce fete va plac brunete sau blonde ?:)) (Nu cred ca duce si asta la razboaie..)
 
Sus