Discutii pe tema "Poze cu jucatorii"

Vis Lo Lop

member
Scor reacție
0
Pentru a evita aglomerarea acelui thread am decis infiintarea unei teme speciale dedicate discutiilor si comentariilor legate de posturile respective. In acest sens, am rugamintea sa pastram curat acel topic pentru cursivitate si coerenta. Multumesc.
 

DeletedUser

dsc02007j.jpg


cu surioarele mele dragi!:)...chiar in ziua aia am faceam 18 ani:D

moaaaaaama...sunteti xeroxate?...frumoase toate :)
 

DeletedUser23722

nu chiar!:D
desi diferenta intre mine si ele este destul de mare.5 ani jumate si respectiv 9 ani jumate.eu fiind cea mai mica:">
 

DeletedUser

http://forum.triburile.ro/showpost.php?p=503156&postcount=4635

No offence, Baby-girl, as vrea sa stiu si eu care e legatura dintre Fanta si fetele plouate ale companionilor tai, in poza aia... barem asta din prim plan zici ca tocmai si-a dat seama unde e eroarea in rationamentul lui Descartes. Motiv pentru care nu intelege care mai e sensul imortalizarii lui digitale, din moment ce oricum praful o sa se aleaga de toate...
Spre deosebire de cel din planul indepartat care e la fel de indepartat de problema asta, precum planul in care se afla. Si pe principiul "carpe diem, ce puii mei", ne arata ca pana si scobitoarea poate deveni obiect generator de self esteem, daca esti pe faza cand face cineva poze.

A bientot,
Le V.

P.S. Te rog sa remarci ca n-am zis nimic de personajul centrat, ok?:)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser26904

Draga v...n-ai remarcat mana stanga in buzunar a tipului blond..oare ce cauta acolo?Dreapta pe fata am inteles...dar stanga...cu stanga ce facea?

@babyGrl
ince te priveste nu pot fi obiectiva. este un fapt cunoscut ca sunt extrem de sensibila si mereu influentata de ochii albastri si verzi....
 

DeletedUser

http://forum.triburile.ro/showpost.php?p=503156&postcount=4635

No offence, Baby-girl, as vrea sa stiu si eu care e legatura dintre Fanta si fetele plouate ale companionilor tai, in poza aia... barem asta din prim plan zici ca tocmai si-a dat seama unde e eroarea in rationamentul lui Descartes. Motiv pentru care nu intelege care mai e sensul imortalizarii lui digitale, din moment ce oricum praful o sa se aleaga de toate...
Spre deosebire de cel din planul indepartat care e la fel de indepartat de problema asta, precum planul in care se afla. Si pe principiul "carpe diem, ce puii mei", ne arata ca pana si scobitoarea poate deveni obiect generator de self esteem, daca esti pe faza cand face cineva poze.

A bientot,
Le V.

P.S. Te rog sa remarci ca n-am zis nimic de personajul centrat, ok?:)
wow...ntz ntz ntz..ce rautacios esti...nu ti s-a intamplat niciodata sa nu fi atent cand cineva iti face poza? aparentele inseala(mai ales in poze) si poate persoanele respective sunt chiar oameni de treaba:p
p.s. in prim-plan este fratele meu, iar cel cu scobitoarea este varul( o sa-i spun sa nu se mai joace cu scobitoarea, mai ales cand este cineva cu aparatul de fotografiat prin preajma)
p.s.1 mi-ai gresit numele...nu este Baby-girl ci babyGrl (cred ca e de la Fanta) :D
 

DeletedUser

wow...ntz ntz ntz..ce rautacios esti...nu ti s-a intamplat niciodata sa nu fi atent cand cineva iti face poza? aparentele inseala(mai ales in poze) si poate persoanele respective sunt chiar oameni de treaba:p
p.s. in prim-plan este fratele meu, iar cel cu scobitoarea este varul( o sa-i spun sa nu se mai joace cu scobitoarea, mai ales cand este cineva cu aparatul de fotografiat prin preajma)
p.s.1 mi-ai gresit numele...nu este Baby-girl ci babyGrl (cred ca e de la Fanta) :D
Pas de tout, madmoiselle, nu sunt rau, face parte din natura mea insomniaca mixata cu o hiper-aciditate gastrica.
Ba mi s-a intamplat, insa nu prea vad in ce consta argumentatia ta in cazul asta. Cei 3 par chiar foarte atenti, ba chiar pe alocuri cu usoare accente de siderare...
Nu vad din ce rezulta din postarea mea anterioara ca nu i-as considera oameni de treaba. Insa uita-te si tu. Din patru persoane, doar una zambeste, celorlalti zici ca tocmai le-a venit instiintarea de marire a dobanzii la credit.

Peseunu, nu ti-am gresit numele, cred ca de fapt tu l-ai scris gresit. Doar daca nu e prescurtarea de a Groenlanda.:p Eu n-am vrut decat sa te alint putin.:) Sau, na, sa te iau putin sub aripa dreapta. Fara insa a lua si mina de "buey, asta-i a mea! Io am, nu ca astia doi care a venit singuri!"

Bonne nuit.:)
 

DeletedUser23722

Pas de tout, madmoiselle, nu sunt rau, face parte din natura mea insomniaca mixata cu o hiper-aciditate gastrica.
Ba mi s-a intamplat, insa nu prea vad in ce consta argumentatia ta in cazul asta. Cei 3 par chiar foarte atenti, ba chiar pe alocuri cu usoare accente de siderare...
Nu vad din ce rezulta din postarea mea anterioara ca nu i-as considera oameni de treaba. Insa uita-te si tu. Din patru persoane, doar una zambeste, celorlalti zici ca tocmai le-a venit instiintarea de marire a dobanzii la credit.

Peseunu, nu ti-am gresit numele, cred ca de fapt tu l-ai scris gresit. Doar daca nu e prescurtarea de a Groenlanda.:p Eu n-am vrut decat sa te alint putin.:) Sau, na, sa te iau putin sub aripa dreapta. Fara insa a lua si mina de "buey, asta-i a mea! Io am, nu ca astia doi care a venit singuri!"

Bonne nuit.:)

tare sunt curioasa sa vad o poza cu tine:D...sa iti vad atunci criticile;)
 

DeletedUser

you're funny...bea putina apa ( te ajuta in cazul hiperaciditatii gastrice)
iar numele l-am scris corect..puteam sa scriu "abcdehgf" -era numele meu si ma "suparam" daca puneai "abcdefgh" :p
multumesc ca ma iei sub "aripa dreapta"..deja ma simt in siguranta, iar coltii de vampir ajuta :D
Noapte buna!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

you're funny...bea putina apa ( te ajuta in cazul hiperaciditatii gastrice)
You could be, too...

iar numele l-am scris corect..puteam sa scriu "abcdehgf" -era numele meu si ma "suparam" daca puneai "abcdefgh" :p
Eu m-am referit la ce se te gandesti de obicei cand vezi scris "baby grl". Acum daca tu vrei, poti sa spui ca ai avut in vedere orice altceva, e dreptul tau.
multumesc ca ma iei sub "aripa dreapta"..deja ma simt in siguranta, iar coltii de vampir ajuta :D
Noapte buna!
Da, asigura un divort rapid, daca sotul nu acceptavarianta ca albina e de vina.

ca sa-l citez pe vampiras: "da cu mujdei intre sani ca mai nou nu se arunca la jugulara" :D
Asta apropo de hiperaciditate, nu?
 

DeletedUser26904

daca nu scria ca e el..eu nu-l recunosteam ..dar cel putin asa nu ma mai duce ca are 36 de ani de fapt si ....etc etc :">
 
Sus