Discutii si propuneri interviuri.

  • Autor subiect -UnknownError-
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

poate noul proprietar e de acord :p dc nu? orice jucator de pe 21 poate fi propus,asa se pot gasi diferite intrebari :p
 

DeletedUser

da amindoua interviuri interesante.aindoi sint nemultumiti de calitatea jocului.treaba e ca de ce nu se face ceva. de ce robert si raka ca port stindard in momentul de fata nu zic ,da cunosc jucatorul x ca joaca cu conturi suport, coplayeri,conturi pentru resurse,basheri, etc.cel putin moralmente daca nu ilegal.

dn cite stiu tribul lui robert a avut si are o politica impotriva acestor lucruri.de ce alti nu pot face asta.

raka la fel a pastrat ideea de trib mic.in care juc se cunosc si sint prieteni.am fost tare mirat ca a facut fuziunea cu 88 stiind politica cl.a explicat acum de ce.

concluzia. daca stim si nu ne place de ce tacem din gura.

Felicitari, raka, pt. interviu..frumos intr-adevar, desi intrebarile adresate tie au fost mult mai interesante decat cele adresate mie. Nu ne cunoastem practic, insa am fost placut impresionat de raspunsuri si te rog sa-mi dai voie sa te felicit.:)

Cat despre ceea ce a scris prietenul model2...nu am spus ca sunt nemultumit de calitatea jocului, ci dimpotriva. Cat despre conturile de sustinere sau de crestere....exista admini pt. asta. Va dau tuturor cuvantul meu de onoare ca unde am aflat ca exista suspiciuni, am depus ticket. Insa, ca orice alta lege, stim cu totii ca si regulile jocului pot fi ocolite din pacate...ce nu inteleg eu este tocmai faptul ca atunci cand furi nu vad ce satisfactie iti mai produce jocul...cu ce esti mai bun ca jucator daca te folosesti de astfel de conturi? Si da...la noi, incalcarea regulamentului de joc este motiv de innobilare interna.:)
 

DeletedUser

Mda...cum altii "ocolesc" regulamentul si nu sunt prinsi de admini nu crezi ca lafel te usor(ba chiar mai usor) te pot "ocoli" si pe tine? nu aduc acuze,doamne fereste...daca as avea dovezi as face-o,insa asa ca idee... :p
 

DeletedUser

nenea modu...daca se poate, spune-ne si noua cand adaugi interviuri...intrucat editezi,nu avem de unde sa stim ca s-a schimbat ceva acolo:).ori sa ne spui aici ori sa adaugi post nou la fiecare interviu.;)
 

DeletedUser12439

nenea modu...daca se poate, spune-ne si noua cand adaugi interviuri...intrucat editezi,nu avem de unde sa stim ca s-a schimbat ceva acolo:).ori sa ne spui aici ori sa adaugi post nou la fiecare interviu.;)

la ce sa mai zica ca si asa ultimul interviu nu conteaza.:p

propun interviu lui illusi0n sau/si masterone
 

DeletedUser

si eu vin cu aceasi propunere..iluzii calare(illusi0n) sau/si masterone(cucubaux) :)
 

DeletedUser

VrMx sigur nepoate ( ca vad ca imi vorbesti cu nenea - lucru ce denota ca esti copil , sau eu sunt prea mare pentru tine ) cand se face ora 12 , si tu stai toata ziua cu ochii in forum , postezi , moderezi , eventual mai trimiti vreo 3-4 farm-uri , mai ai si o viata sociala in care lucrurile nu-ti merg prea bine , si totusi te chinui sa faci o treaba buna si acolo , parca parca mai uiti ceva din cand in cand .

Asa ca draga "nene" , daca iti e greu sa dai click pe un link si sa verifici un link zilnic , iti mai mai putin decat sa te obosesti sa-mi scrii un post de fiecare data cand eu uit ceva.

Esti invitatul meu sa faci interviuri si sa te agiti sa mearga lucrurile bine , tu poti sa stai sa te chinui sa faci ceva , si eu o sa comentez pentru ca pot , e ok asa?:)

Multumesc frumos pentru intelegere , meanwhile , da am adaugat un nou interviu cu Alex Kenji.

O seara buna , ma simt cam rau astazi..scuzati lipsa spam-ului.
 

DeletedUser20252

Interesante interviurile,ultimul insa a avut cam putine intrebari. :)
 

DeletedUser

Foarte buna sugestie, intr-adevar...si mie mi-ar placea sa vad un interviu luat lui illusi0n in primul rand...si nu in ultimul rand lui masterone. Cred ca ambii au destul de multe de spus. Eu personal as fi vrut sa vad un interviu luat si lui illidan, dar din cate stiu nu mai joaca pe lumea asta.
 

DeletedUser

nu am stiut ca te deranjez asa de mult prin adresarea si cererea mea,totusi,vad ca ideea te-a suparat din nu stiu ce motive. ceea ce ti-am cerut nu-ti ocupa mai mult de 30 de secunde,fapt ce nu ar deteriora prea mult din activitatea zilnica.

nu stiu de ce ai impresia ca iti acuz munca,sunt foarte fericit ca pe lumea aceasta exista un mod care chiar se implica.

daca chiar deranjez ma voi retrage incet incet la ceea ce faceam inainte...citeam.
o seara placuta
 

DeletedUser

VrMx sigur nepoate ( ca vad ca imi vorbesti cu nenea - lucru ce denota ca esti copil , sau eu sunt prea mare pentru tine ) cand se face ora 12 , si tu stai toata ziua cu ochii in forum , postezi , moderezi , eventual mai trimiti vreo 3-4 farm-uri , mai ai si o viata sociala in care lucrurile nu-ti merg prea bine , si totusi te chinui sa faci o treaba buna si acolo , parca parca mai uiti ceva din cand in cand .

Asa ca draga "nene" , daca iti e greu sa dai click pe un link si sa verifici un link zilnic , iti mai mai putin decat sa te obosesti sa-mi scrii un post de fiecare data cand eu uit ceva.

Esti invitatul meu sa faci interviuri si sa te agiti sa mearga lucrurile bine , tu poti sa stai sa te chinui sa faci ceva , si eu o sa comentez pentru ca pot , e ok asa?:)

Multumesc frumos pentru intelegere , meanwhile , da am adaugat un nou interviu cu Alex Kenji.

O seara buna , ma simt cam rau astazi..scuzati lipsa spam-ului.


Nu cred ca te-a jignit cu ceva prin adresearea lui, chiar in opinia mea "nenea" denota un oarecare respect. Nu te-a acuzat nimeni de ceva (chiar ne bucuram ca avem un moderator interesat cu idei spre deosebire de multi altii), a fost doar o sugestie, daca nu o consideri buna nu o aplici, nu a dat cu parul. Sincer nici eu nu am observat cand au fost adaugate ultimele 2 interviuri decat dupa ce am citit aici.
 

DeletedUser35286

Nici eu nu observasem interviul cu kenji desi imi zisesei pe skype...tot dateam refresh pe pagina principala si asteptam sa aparara notificarea de mesaj nou in topic
 

DeletedUser9371

Foarte buna sugestie, intr-adevar...si mie mi-ar placea sa vad un interviu luat lui illusi0n in primul rand...si nu in ultimul rand lui masterone. Cred ca ambii au destul de multe de spus. Eu personal as fi vrut sa vad un interviu luat si lui illidan, dar din cate stiu nu mai joaca pe lumea asta.


Frumos interviu Robert... te saluta un nebunduparosu
Cred ca ar fi interesant un interesant un interviu din partea lui Masterone.
 

DeletedUser

illusi0n are 3 voturi si cu al meu 4,-UnknownError- treci la treaba.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus