Discutii SP30 !

dugtrio

member
Scor reacție
0
4.png
 

B0gdanutzu

member
Scor reacție
0
Daca tot e liniste...
PS:asta a fost primu nobil, nicidecum nu s-a gandit sa bage deff pe ultimu nobil.
 

Atașamente

  • IMG-20230628-WA0021.jpg
    IMG-20230628-WA0021.jpg
    153,8 KB · Vizualizări: 243
Ultima editare:

B0gdanutzu

member
Scor reacție
0
7r6lpv.jpg




Tin sa felicit si eu Fame-ul...dupa 300atacuri zilnic pe mine au inceput si ei sa ia sate, in conditiile in care au bagat ca disperatii 8nobili pe aproape fiecare sat de-al meu
Lasand astea deoparte, nu pot sa inteleg cum oamenii accepta sa joace cu ei, au facut alianta cu HAOS ca acum sa recruteze oameni de la ei, atat de disperati sunt oamenii astia.
Sa nu mai zic de manevrele pe care le-au facut de cand m-au tradat pe mine, un mic exemplu fiind contul prietenului meu, ASDC, nu am putut sa ii stau sitter(el plecand in Italia), l-am pasat la dmnitsback si acesta a plecat in fame, m-a atacat de pe ASDC(in conditiile in care i-am si zis ca ASDC o sa vina inapoi cu mine), el a zis ca nu e adevarat, s-au rugat insistent de el sa ramana la ei, insa nu s-a intamplat asta.
Probabil vor castiga speciala asta, dar macar a aflat lumea prin ce mod au castigat-o...mai bine sa raman eu fara sate si sa ies de pe harta cu onoare, decat sa fiu in tribu castigator care e acolo doar din cauza manevrelor facute
Multa bafta tuturor!
 
Ultima editare:

Sick

member
Scor reacție
0
Vezi atașament 5891



Tin sa felicit si eu Fame-ul...dupa 300atacuri zilnic pe mine au inceput si ei sa ia sate, in conditiile in care au bagat ca disperatii 8nobili pe aproape fiecare sat de-al meu
Lasand astea deoparte, nu pot sa inteleg cum oamenii accepta sa joace cu ei, au facut alianta cu HAOS ca acum sa recruteze oameni de la ei, atat de disperati sunt oamenii astia.
Sa nu mai zic de manevrele pe care le-au facut de cand m-au tradat pe mine, un mic exemplu fiind contul prietenului meu, ASDC, nu am putut sa ii stau sitter(el plecand in Italia), l-am pasat la dmnitsback si acesta a plecat in fame, m-a atacat de pe ASDC(in conditiile in care i-am si zis ca ASDC o sa vina inapoi cu mine), el a zis ca nu e adevarat, s-au rugat insistent de el sa ramana la ei, insa nu s-a intamplat asta.
Probabil vor castiga speciala asta, dar macar a aflat lumea prin ce mod au castigat-o...mai bine sa raman eu fara sate si sa ies de pe harta cu onoare, decat sa fiu in tribu castigator care e acolo doar din cauza manevrelor facute
Multa bafta tuturor!

Incepe sa mi para rău că nu m am înscris și eu pe speciala :(
 

*T1*

member
Scor reacție
0
Vezi atașament 5891



Tin sa felicit si eu Fame-ul...dupa 300atacuri zilnic pe mine au inceput si ei sa ia sate, in conditiile in care au bagat ca disperatii 8nobili pe aproape fiecare sat de-al meu
Lasand astea deoparte, nu pot sa inteleg cum oamenii accepta sa joace cu ei, au facut alianta cu HAOS ca acum sa recruteze oameni de la ei, atat de disperati sunt oamenii astia.
Sa nu mai zic de manevrele pe care le-au facut de cand m-au tradat pe mine, un mic exemplu fiind contul prietenului meu, ASDC, nu am putut sa ii stau sitter(el plecand in Italia), l-am pasat la dmnitsback si acesta a plecat in fame, m-a atacat de pe ASDC(in conditiile in care i-am si zis ca ASDC o sa vina inapoi cu mine), el a zis ca nu e adevarat, s-au rugat insistent de el sa ramana la ei, insa nu s-a intamplat asta.
Probabil vor castiga speciala asta, dar macar a aflat lumea prin ce mod au castigat-o...mai bine sa raman eu fara sate si sa ies de pe harta cu onoare, decat sa fiu in tribu castigator care e acolo doar din cauza manevrelor facute
Multa bafta tuturor!
1688289065851.png


Pentru astia care cititi si credeti ce abereaza noobul asta:)))

1688289335406.png


"Dupa 300 de atacuri pe zi au inceput sa ia sate de la mine"
Ai pierdut jumatate de cont la primul organizat pe tine, figurantule xD

Cat despre restul specialei, felicitari ST.
 

B0gdanutzu

member
Scor reacție
0
Vezi atașament 5893

Pentru astia care cititi si credeti ce abereaza noobul asta:)))
Prietene, sa nu mai zic de tribu in care erai, K-53, de l-ai dat afara pe ins1de, ti-a declarat yoda notry razboi si ai fugit repede sa dai mesaje in stanga si in dreapta ca sa se rezolve situatia sa te ia si pe tine baietii in fame:)))



Vezi atașament 5894

"Dupa 300 de atacuri pe zi au inceput sa ia sate de la mine"
Ai pierdut jumatate de cont la primul organizat pe tine, figurantule xD


Primul organizat pe mine, nu? Inainte nu au fost acelasi numar de 300 de atacuri cu demolari pe toate satele? Iar din cate vezi, la organizatu de la ora 22:00:00 am pierdut 6sate, 4 dintre ele nici nu am avut cu ce sa le apar, nici macar 300lanci pt un auto, iar apoi la ora 23 normal ca s-au mai pierdut daca ati dat unde erau adeziunile scazute cu full-uri pe nobili :)))
 

Dilau

member
Scor reacție
0
e un baiat murdar de engleza la gura, care nu are o chifla in stomac, pe care il pupam toti baietii de la obregia si asteptam sa il gasim pe harta sa vedem ce numar 1 e el, ca vad ca prea sufera de noi

auf
 

*T1*

member
Scor reacție
0
Legenda spune ca triburile de pe harta nu-si mai lasa jucatorii afara dupa 22, ca a iesit Prada pe strada cu recrutatul xD
 

cata1011

member
Scor reacție
0
Legenda spune ca triburile de pe harta nu-si mai lasa jucatorii afara dupa 22, ca a iesit Prada pe strada cu recrutatul xD
frate, ati facut academii pe toata harta pana aveati 75% din sate :)))) e cam penibil sa plangi acum ca au plecat 2-3 jucatori. Cand harta arata asa, e cam josnic sa postezi pe forum despre recrutat.
 

Atașamente

  • roc1.png
    roc1.png
    14,5 KB · Vizualizări: 120
Ultima editare:
Sus