Discutii SP30 !

Scor reacție
0
Ca veni vorba de recrutat de pe harta ... ce rost are sa iti castigi K-ul cand poti sa-i rogi sa-si schimbe numele in Fame? :))))))

1688586917084.png



As ruga conducerea Fame sa nu mai incerce sa ''egaleze situatia'' si sa se bucure de un razboi care este oricum de mult in favoarea lor.

Multumim :)


fame1.png


fame2.png


fame3.png
 

*T1*

member
Scor reacție
0
Ma baieti, eu inteleg, meme-urile ca meme-urile, da n-am nici un jucator din trib pe care sa nu-l fi cautat voi sa plece la voi, si nici un jucator de la voi care sa nu ma fi cautat sa vina la noi:)))

Va promit ca ii luam doar pe cei mai buni, si pe rand, nu pe toti odata, ca sa aveti sperante pana la final, nu stric jocul asa la inceput

auf
 

dugtrio

member
Scor reacție
0
Ma baieti, eu inteleg, meme-urile ca meme-urile, da n-am nici un jucator din trib pe care sa nu-l fi cautat voi sa plece la voi, si nici un jucator de la voi care sa nu ma fi cautat sa vina la noi:)))

Va promit ca ii luam doar pe cei mai buni, si pe rand, nu pe toti odata, ca sa aveti sperante pana la final, nu stric jocul asa la inceput

auf

vezi ca ai oameni in trib care au intrat pe lume doar ca sa se scoata unul pe celalalt

daca cineva e pierdut in marea albastra fame, sa stiti ca Poliția Orașului Râșnov rămâne un far în întuneric, o speranță pentru cei căzuți și o mână întinsă către libertate.

auf auf
 

*T1*

member
Scor reacție
0
1689149741069.png
1689149751955.png
1689149772897.png
1689149781155.png
1689149790737.png
1689149811404.png

1689151583749.png

1689151606050.png




Scuzati spamul de mai sus, am zis sa vada si colegii mei in ce echipa ii invitati sa joace, mentionez ca specimentul de mai sus e conducatorul, nu un noob, aia noobi sunt si mai noobi.

Ca traducere pentru cine n-a inteles ce a zis Farmez Degeaba, e cam asa:
Va rog, cineva, oricine, veniti la noi pentru ca
Aveam impresia ca pleaca tot tribul de sus din fame, ca luam toti jucatorii de acolo, ca o sa castigam lumea astazi, si in loc sa se intample asta, nu a plecat nimeni, un singur jucator s-a lasat si ne-a lasat contul, de a trebuit saracul zoe sa scrie o seara intreaga pe translate in engleza, i-a imbolnavit si pe ceilati din por de engleza, le-a venit rau, si cand au ajuns atacuri pe ei au uitat sa se apere.

N-am intalnit niciodata de cand joc triburile un trib care sa incerce asa insistent sa recruteze, sa vrea sa invite pe absolut oricine, si sa fie refuzat de toti.
 
Ultima editare:

Dilau

member
Scor reacție
0
auf

ati dat 40 de trenuri si imi arati ca ai prins atac in sat ca sate n-ai luat?

btw eu am fost la crown, poate daca era el se apara mai bine, ce sa faci.
 

*T1*

member
Scor reacție
0
Esti incoerent in gandire, mai inainte erau 40 de trenuri, acum faci misto ca nu s-au lansat, cum, e?
 

dugtrio

member
Scor reacție
0
ce recrutari man, ca suntem aceeasi mana de oameni de 10-15 oameni de va batem de 5 speciale la rand. voi aveti trib facut de pe harta nu noi. daca vin jucatori si ne zic ca vor sa dea becstep tot noi suntem rai ca acceptam :))

sunteti asa paranoia incat ati dat afara jucatorii pe care am dat fake-uri la organizat ca ati crezut ca sunt spionii nostri :))))
 

dugtrio

member
Scor reacție
0
singurul cu miloaga e dmn, nu cred ca e vreun jucator de pe harta sa nu fi primit mesaj de la el pana acum, poate mai lasa cineva un sat, un cont, o maslina.
 
Sus