Disparitie linistita

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

flamer, sa stii dupa ce doboram TLD, pe tine te vanam... pana te lasi de joc

cand o sa doborati voi TLD-ul ? intai priveste panta descendenta a tribului tau si pe urma vino aici sa vorbesti , si iti garantez eu ca pe flamer nu o sa poti sa il scoti din joc ;)
 

DeletedUser

nui nici o grija, NWO pierde (e logic), Urmeaza GD poate si aici e mia greu noi trebuie sa va luam mai cu cap...
 

DeletedUser

eu nu inteleg dc va puneti mintea cu flamer... daca vedeti ca tot hapciupalitic e.... lasati de la voi si o sa fiti mai bine iesiti... faptele vorbesc nu doar nijte vorbe aruncate in vant...app flamer ce treaba aveai u cu ceface ~PAS~-ul.? mia bine tiai vedea de TLD ul tau ..... sau u nu ai ce face si din cauza plictiseli postestezi si tu ceva ca sa nu lasi pe altii in pace...?FLAMER mai minte omu dar mai bea si o gura de apa....deja a inceput sa inghete pe afara.... LASANEEEEEEEEEEE
 

DeletedUser

eu nu inteleg dc va puneti mintea cu flamer... daca vedeti ca tot hapciupalitic e.... lasati de la voi si o sa fiti mai bine iesiti... faptele vorbesc nu doar nijte vorbe aruncate in vant...app flamer ce treaba aveai u cu ceface ~PAS~-ul.? mia bine tiai vedea de TLD ul tau ..... sau u nu ai ce face si din cauza plictiseli postestezi si tu ceva ca sa nu lasi pe altii in pace...?FLAMER mai minte omu dar mai bea si o gura de apa....deja a inceput sa inghete pe afara.... LASANEEEEEEEEEEE

nu avea varf gramada fara tine:)
 

DeletedUser

nwo nu va pierde doar va scadea la punctaj dramatic din cauza tradatorilor :) dar tot le vom veni de cap la tld ,

stiu, dar cand ai fost inobilat se presupune cai pierdut, chiar daca ai ramas in trib


-------------------

Membru NWo pana la desfintare :D
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus