Disparitie linistita

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser1385

bine foh.......le stii p toate:eek:....in afara d gramatica,desigur:D.......pana una alta uitandu-ma la nr tau d sate as putea spune ca iti pierzi mai mult timp ca mine p triburi:D.......deci ioc fete huh?:D

uh...poate...la ...mine...joaca si prietena...si suntem 2...dar aceste lucruri tie nuti sunt cunoscute..
 

DeletedUser

flamer presimp ca u vei fi dat afara din TLD

ps: mam uitat la raspunsuri
 

DeletedUser764

imi pare rau sa anunt dar TLD se duce de rapa, jucatorul vostru bazat cimcim se cam duce de topeste si vor veni si altii.
 

DeletedUser

stiu ca exista spectatori:

Nightbox, AdiMutu, aquilla, aristokrat, flamer, FoH-NeXt, legolas frunza verde, OmBlaDoN, rotaz, sifonel, timonieru, uv1921

nui asa ?
 

DeletedUser

deja te ataci flamer...doare adevaru :mad:ce rai suntem , bad boys

doare rau:rolleyes:........si cum sarbatoreste fam next dupa ce cuceresc un sat impreuna?lasa mai vrajeala asta.......stai p triburi ca un ahtiat dar iti place si tie sa vb(impropriu zis pt tine pt ca,teoretic nu stii sa vb)d barna din ochiul altuia
 

DeletedUser

hmm, apar si eu pe la marginea povestii..... search me on game si pe forum
 

DeletedUser1385

doare rau:rolleyes:........si cum sarbatoreste fam next dupa ce cuceresc un sat impreuna?lasa mai vrajeala asta.......stai p triburi ca un ahtiat dar iti place si tie sa vb(impropriu zis pt tine pt ca,teoretic nu stii sa vb)d barna din ochiul altuia

........:) ce pot sati zic ..... te las..sa aberezi si tu .." cica faci misto / glume " pacat...ca doar tu razii........
 

DeletedUser

pai bine ca ai ascultat , ca te`am prostit la maxim =)))))))))) . Nu crede tot ce iti spune cineva :D eu cum pot sa ma compar cu vali ? =))))) EU ? ?!?!??! =)))))) in joc nu ma compar logic . pentru ca el asta are...doar JOCUL . uite ce face jocu din oameni . in ce hal ii aduce ....

omg i think he's gay :eek:
Cu postul asta al tau ai aratat ca esti cam degeaba. Hai noroc. (cred c-o sa ai nevoie)
 

DeletedUser

Petzy, ce ai facut tu a fost o mare magarie...nu-mi inchipuiam ca se poate ajunge pana aici. Sunt complet dezgustat...


Chiar nu poate niciun moderator sa stearga poza aia ? Se incalca cele mai elementare reguli de bun simt !
 
Ultima editare de un moderator:
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus