DiViN Vs. PDT

  • Autor subiect DeletedUser34375
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser34375

55:43:88 D (538|548) K55 9,795 Danil The Hunter [WEED] alinmaggot [PDT] 2010-07-05 19:43:22
55:43:45 D1 (535|544) K55 9,980 alinmaggot [PDT] alinmaggot [PDT] 2010-07-05 02:02:07
55:43:45 D1 (535|544) K55 9,980 Danil The Hunter [WEED] alinmaggot [PDT] 2010-07-05 02:01:52


si apropo: esti printre cei care reusesc sa se innobileze atunci cand innobileaza doar intern. FELICITARI - ESTI UN MARE JUCATOR. (sper ca stii de gluma si poti citi "mare" in ghilimele) :D
 

DeletedUser

55:43:88 D (538|548) K55 9,795 Danil The Hunter [WEED] alinmaggot [PDT] 2010-07-05 19:43:22
55:43:45 D1 (535|544) K55 9,980 alinmaggot [PDT] alinmaggot [PDT] 2010-07-05 02:02:07
55:43:45 D1 (535|544) K55 9,980 Danil The Hunter [WEED] alinmaggot [PDT] 2010-07-05 02:01:52


si apropo: esti printre cei care reusesc sa se innobileze atunci cand innobileaza doar intern. FELICITARI - ESTI UN MARE JUCATOR. (sper ca stii de gluma si poti citi "mare" in ghilimele) :D

Daca esti atat de bun stii si tu prea bine ca la trenulete cateodata nu iti scade adeziunea complet,si iti ramane la 1,2 sau 3...dar ce sa stii tu:))..Si te oftici ca tie nu iti cedeaza oamenii conturile lor?:))
 

DeletedUser34375

Ai mare dreptate....mintim ..adminii pot sa verifice

acum trebuie sa combinam toata lumea 18 pentru a incerca tu sa te scoti? ti-am demonstrat in fix 2 minute ca nu stii nici macar sa minti. cat despre amenintarile alea de 2lei sa lasam statistica sa vorbeasca :D
arata ca esti "mare" (vezi ca este tot cu ghilimele) in joc nu pe extern.


mai faci tu o statistica?
 

DeletedUser

acum trebuie sa combinam toata lumea 18 pentru a incerca tu sa te scoti? ti-am demonstrat in fix 2 minute ca nu stii nici macar sa minti. cat despre amenintarile alea de 2lei sa lasam statistica sa vorbeasca :D
arata ca esti "mare" (vezi ca este tot cu ghilimele) in joc nu pe extern.


mai faci tu o statistica?

Gigi tu te-ai gasit sa comentezi cu conturile voastre multiple?Nu ma scot cu nimic...ca nu mint si nu am ce sa iti demonstrez tie,pune-l pe patriot sa faca statistici si asa am vazut ca a pus o groaza..Si sunt curios cu care trib o sa mai faceti alianta ca sa ne scoateti in sfarsit dupa harta:)))..Cred ca mai degraba ne vom lasa de joc pana sa ne scoateti voi
 

DeletedUser34375

Daca esti atat de bun stii si tu prea bine ca la trenulete cateodata nu iti scade adeziunea complet,si iti ramane la 1,2 sau 3...dar ce sa stii tu:))..Si te oftici ca tie nu iti cedeaza oamenii conturile lor?:))

la noi oamenii sunt activi si nu este nevoie sa-mi cedeze mie conturile lor. despre ce trenulete vorbesti tu ca pe skype mie imi spuneai cu totul altceva. vezi ca daca incerci iar sa minti iti trimit o inregistrare a unei conferinte pe skype...
eu propun sa lasam acest thead asa cum a fost creat si sa mai faci o statistica. ce zici?
 

DeletedUser

la noi oamenii sunt activi si nu este nevoie sa-mi cedeze mie conturile lor. despre ce trenulete vorbesti tu ca pe skype mie imi spuneai cu totul altceva. vezi ca daca incerci iar sa minti iti trimit o inregistrare a unei conferinte pe skype...
eu propun sa lasam acest thead asa cum a fost creat si sa mai faci o statistica. ce zici?

Esti de la serviciul secret?:))Ai si inregistrat conferintele?
 

DeletedUser

acum trebuie sa combinam toata lumea 18 pentru a incerca tu sa te scoti? ti-am demonstrat in fix 2 minute ca nu stii nici macar sa minti. cat despre amenintarile alea de 2lei sa lasam statistica sa vorbeasca :D
arata ca esti "mare" (vezi ca este tot cu ghilimele) in joc nu pe extern.


mai faci tu o statistica?

Ati revenit ce sa zic . Sunt curios cat o sa mai rezistati . Deocamdata , felicitari .
 

DeletedUser34375

Ati revenit ce sa zic . Sunt curios cat o sa mai rezistati . Deocamdata , felicitari .

uite de asta vorbeam...
multumesc pentru aprecieri. speram sa o tinem tot asa

sa va aduc aminte ca in primul meu comentariu a fost o felicitare la adresa voastra pentru statistica favorabila voua la vremea respectiva ?

asa vreau sa purtam discutiile: amicale si sa fim cu bun simt in comentariile pe care le facem. sa lasati comportamentul copilaresc si agresiv ca aveti un war de dus si eu va asigur ca nu o sa va fie usor.

lasati innobilarile interne si datul afara atunci cand vedeti ca pierdeti in statistici (RRtfk).

spor la joc si nu mai incercati sa ne recrutati jucatorii :D
 

DeletedUser28540

uite de asta vorbeam...
multumesc pentru aprecieri. speram sa o tinem tot asa

sa va aduc aminte ca in primul meu comentariu a fost o felicitare la adresa voastra pentru statistica favorabila voua la vremea respectiva ?

asa vreau sa purtam discutiile: amicale si sa fim cu bun simt in comentariile pe care le facem. sa lasati comportamentul copilaresc si agresiv ca aveti un war de dus si eu va asigur ca nu o sa va fie usor.

lasati innobilarile interne si datul afara atunci cand vedeti ca pierdeti in statistici (RRtfk).

spor la joc si nu mai incercati sa ne recrutati jucatorii :D

pac pac sta ** Divin ,momentan dar stai sa vezi ce urmeaza :D
 

DeletedUser34375

pac pac sta ** Divin ,momentan dar stai sa vezi ce urmeaza :D

tu in romana nu stii sa scrii?
sau asta e nivelul tau maxim de exprimare? nu te supara pe mine dar eu unul nu inteleg ce ai vrut sa scrii in anagrama aia de mai sus :)
 

DeletedUser28540

am scris ca sta bine divin momentan :),doar ca va asteapta unele surprize :) ,si eu am pus ,,anagrama "
 

DeletedUser34375

am scris ca sta bine divin momentan :),doar ca va asteapta unele surprize :) ,si eu am pus ,,anagrama "

alte surprize mai mari ca recrutarile sau innobilarile conturilor voastre (ca tot va laudati ca aveti peste tot) nu sunt. noi nu-i vom da afara pentru a nu ne strica statistica :p
 

DeletedUser34375

Esti de la serviciul secret?:))Ai si inregistrat conferintele?

am fost sfatuit de catre un "amic" comun :D

2.11. Mesajele consecutive care aduc doar completari sunt considerate "post hunting" si sunt interzise.
In cazul in care doriti sa corectati sau sa aduceti completari mesajului dumneavoastra va rugam folositi optiunea "editare".



eu am doua mesaje pentru a putea da doua raspunsuri la doua persoane diferite: Nisgigi si alinmaggot. nu pot sa fiu acuzat pentru 2.11 pentru ca posturile mele nu se incadreaza acolo. sunt doua mesaje diferite care nu au legatura unul cu altul si sunt adresate unor persoane total diferit. nici macar nu se refera la acelasi lucru :D

5.4. Membrilor forumului le este interzis sa editeze sau sa stearga modificarile moderatorilor in mesajul pentru care au primit avertisment.

6.3. Toate reclamatiile sau criticile in legatura cu activitatea moderatorilor sau a adminilor de pe forum sau din joc (incluzand aici sanctiunile primite) se vor face numai prin sistemul intern de suport. Orice incercare de a deschide o discutie pe aceasta tema pe forum va fi considerata infractiune si pedepsita cu un avertisment iar tema va fi inchisa/stearsa .
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Ce sa fac?Sa vorbesc cu divin?:)))Ti-ai gasit.......Gigi taci ca te cheama patriot la datorie:)))..Vezi ca ai facut dublu post

Alin, nu te hazarda sa pari ironic, nu te prinde. Comporta-te normal, asa cum sta bine unui tanar educat. La conferintele de pe skype erai mai putin ironic, aveai o urma de respect. Ce se intampla cu tine? In viata uneori ne alegem modele gresite, asa ca incearca sa nu copiezi comportamentul lui grasu.
Poarta-te civilizat si o sa capeti respectul tuturor. Vrei sa pari de temut? E simplu, cucereste satele colegilor mei din DiViN, doar asa vei demonstra cat de "mare" si "viteaz" esti. Prin ironii de doi bani si mistouri n-ai sa reusesti niciodata, chiar daca asa zisii tai "prieteni" te incurajeaza. Asculta-ma pe mine, aia nu-ti sunt prieteni.

Pe viitor te rog sa nu mai pomenesti nick-ul meu in incercarile tale destul de greoaie de a fi ironic. Ti-ai si gasit cu Gigichioru sa te pui. :) Cauta si tu un adversar mai mic.
 

DeletedUser

Eu n-am pomenit nimic de prisson sau altcineva, eu ti-am reprosat ca folosesti nick-ul meu in cateva ironii ieftine. Asta te-am rugat eu, sa incetezi. Te-am respectat si ti-am vorbit intotdeauna frumos, pretentia asta o am de la tine, sa te comporti identic.

Asta e o scuza copilareasca, dar ma rog, e treaba ta.

PS 1. :)) Mihai, o sa ajungi la vorba mea, mult nu mai e. Ce ziceai, ca sunt eu nebun, nu? Lasa ca o sa vezi tu cum e treaba.
Hai ca m-a distrat tare rau chestia asta! :)) Unde nu e, nici Dumnezeu nu cere. :))

PS 2. Depinde ce vrei sa obtii de la "foc". De regula se trateaza cu apa, dar daca vrei o valvataie mai mare ... atentie! te poti parli. :)
 
Ultima editare de un moderator:
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus