DKMapa: program generare harti, extragere sate

DeletedUser

Pe dracu nu-ti merge!
Am facut o paranteza, nu discutam despre tw stats aici.

Cand bagi mai multe sate nu merge, iti arata doar unu` :) ... asta ca paranteza

Programu` e foarte bun, m`am jucat si eu putin prin el azi si mi`a placut :p
 

DeletedUser

e foarte tare programul...nu mai trebuie sa umbli atat prin twstats
 

DeletedUser

a-si vrea sa va intreb cum sa pun un jucator ca aliat sau dusman pe harta. Ar fii super daca a-ti putea sa imi explicati. Am tot incercat si ... nimic.
 

DeletedUser

la add player scri numele jucatorului si alegi o culoare pe care nu ai folosit-o pentru marcajul altui sat/trib
 

DeletedUser8140

nu pot sa dau view world, doar update world, si am luat si versiunea cu serverele .ro...la fel, am win7, sa fie asta o problema? :?
 

DeletedUser

Dupa ce ai dat "Update world data" mai selectezi o data lumea(dai click pe el in lista) si devine activa "View world" :)


PS : e super jucaria, multumiri pt cel care a facut efortul sa-l aduca si aici
 

DeletedUser8140

nu merge, stiu cum sa procedez dar dupa ce dau update world nici macar nu imi apare in coloana cu "Las update", tot never imi apare, probabil e de la net, is la facultate si am net prin proxy si probabil nu se conecteaza prin proxy sa-si faca update si de asta nu merge update-ul...alta explicatie n-am
 

DeletedUser23756

nu merge, stiu cum sa procedez dar dupa ce dau update world nici macar nu imi apare in coloana cu "Las update", tot never imi apare, probabil e de la net, is la facultate si am net prin proxy si probabil nu se conecteaza prin proxy sa-si faca update si de asta nu merge update-ul...alta explicatie n-am

Pentru RDT nu e disponibil acest program :D
 

DeletedUser8140

ba merge :p dar aveam dreptate, nu isi face update la conexiune cu proxy si port-uri blocate :p, sunt un geniu ce mai :)), am ajuns acasa si pe conexiunea de net merge :), ar fi fain daca i s-ar face un update cu optiuni pt conectarea la net, atunci poti sa-i bagi proxy si port cum sa se conecteze si voila, nimeni nu mai comenteaza :D

ps: ce forme sexy am pe harta, asta e Google Tribalwars L9 =)) foarte tare
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

superb! de-a dreptul folositor !


Felicitari creatorilor , si multumim si tie Tullio pentru ca ni l-ai adus.
 

DeletedUser35548

Singura mare problema este cu zoom.ul este foarte mic. Ar fi foarte bine daca s.ar face mai mare.
 
Sus