Doar un trib este "NOI"

  • Autor subiect DeletedUser6843
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

pai mai fratilor, ce motiv mai bun decat : "pai astia din INQ si NOI joaca murdar" vor avea cand vor fi trimisi la margine? Latra si ei din timp, ca sa fie mai plauzibila scuza la sfarsit. Adevarul e ca ptr unii jocul a devenit un refugiu, unde stapanesc si controleaza soarta a continente intregi, uita ca de fapt e un mod de divertisment. Si eu am incercat sa ma las in primavara, chiar i-mi cedasem satele, mai putin 1 singur, il tineam doar sa mai am o scuza sa intru o data la 1-2 saptamani ( lasasem sitter) sa vad ce mai fac baietii, apoi i-ar m-am apucat de joaca, si iar am facut 100 de sate :))
 

DeletedUser8266

@Martinezu eu inteleg ca e un joc si tot timpu lam tratat si il tratez ca atare ... nu am indemnat pe nimeni sa stea pe joc in detrimentu vieti private , din contra tot timpu am spus .. "daca nu poti/nu ai timp , dale draq de sate ... le recuperam noi alta data"

Dar asta nu scuza jocul duplicitar ... asta inseamna sa nu intelegi ca asta e un joc , si daca nu poti in viata reala sa fi vertical... macar aici sa fi . Asa ce jucati ... oportunism de asta pentru a ajunge pe locu 1 , asta se cheama sa nu realizezi ca e un joc si ca locurile is fictive ca si satele de asemesea.

Parerea mea ca jocul asta e in primu rand un joc de ...socializare apoi unu de "razboi/strategie" , aici iti faci prieteni ...aici trebuie sa faci din un grup de necunoscuti un grup de prieteni asta trebuie sa faci ...restu vine de la sine.

Un joc duplicitar nu va duce niciodata la nimic bun ... parerea mea, cine ma stie ... stie cum sunt , un pic mai radical , poate si de asta vad lucrurile asa.

p.s. nu am nimic cu nimeni fiecare joaca cum doreste .. e un joc doar , dar imi spun si eu opinia.. daca va deranjeaza spuneti si nu mai postez... ca nu am chef sa ma cert :D
 

DeletedUser8266

Eu is la fel ... si in viata si in joc .

Eu ma refeream la cei ce nu sunt , macar aici ca e joc pot fi mai buni decat in viata.
 

DeletedUser

situatii din astea s-au mai intalnit si pe alte lumi si in alte triburi, asa ca nu e nimic nou sub soare. Intrebarea e cand se vor trezi cei ajunsi in INQ veniti din NOI ca au ei cine stie ce polite de platit, si se apuca si ataca pe cei ramasi ( situatie patita de mine si pe L3 si L10), atunci sa vezi caracter :D
Oricum, bafta tuturor la joc si vreau sa mai adaug doar: "Numai unul e tribul NOI"!
 

DeletedUser

eu sper sa nu se ajunga la asa ceva. nu ar fi frumos sa o faca:(
 

DeletedUser

eu sper sa nu se ajunga la asa ceva. nu ar fi frumos sa o faca:(

Nu ar fi frumos,dar nu ar fi exclus :))
Nu ar fi frumos,pentru ca daca ar cere,ar primi fara munca (unii) :)
Acum ca s-au finalizat mutarile,asteptam retardeii sa-ncepa cu replicile de 2 bani ,vreau sa vad ce le debiteaza farama de creieras =))
 

DeletedUser

martinezu!!! cine este martinezu???..n-am auzit niciodata de el..nici pe triburile.ro si nici in viata reala...cine imi poate spune cine este martinezu?...dar nu-mi spuneti ca nu ma intereseaza acesti verticali care isi indeamna colegii(in acest joc) sa plece in alt trib...si cum am inteles de la el ca asa esti si in viata reala,probabil si-a trimis de acasa si..........la........martinezule,adyxo7 este singurul cu coloana vertrebrara.....tu ai doar vertrebara ca ai dat coloana la altii....succesuri,ca te asemeni in gandire cu cine a spus "succesuri"...atat am avut de zis....
 

DeletedUser

martinezu!!! cine este martinezu???..n-am auzit niciodata de el..nici pe triburile.ro si nici in viata reala...cine imi poate spune cine este martinezu?...dar nu-mi spuneti ca nu ma intereseaza acesti verticali care isi indeamna colegii(in acest joc) sa plece in alt trib...si cum am inteles de la el ca asa esti si in viata reala,probabil si-a trimis de acasa si..........la........martinezule,adyxo7 este singurul cu coloana vertrebrara.....tu ai doar vertrebara ca ai dat coloana la altii....succesuri,ca te asemeni in gandire cu cine a spus "succesuri"...atat am avut de zis....

Cred ca stiu cine esti :D

Oricum nu rezolvati nimic daca nu va bateti :)))

Sa fim seriosi va agitati cam mult, ce-i drept a-ti pierdut atata timp jucand..
 

DeletedUser

martinezu!!! cine este martinezu???..n-am auzit niciodata de el..nici pe triburile.ro si nici in viata reala...cine imi poate spune cine este martinezu?...dar nu-mi spuneti ca nu ma intereseaza acesti verticali care isi indeamna colegii(in acest joc) sa plece in alt trib...si cum am inteles de la el ca asa esti si in viata reala,probabil si-a trimis de acasa si..........la........martinezule,adyxo7 este singurul cu coloana vertrebrara.....tu ai doar vertrebara ca ai dat coloana la altii....succesuri,ca te asemeni in gandire cu cine a spus "succesuri"...atat am avut de zis....

Tare esti prost si nu mai mori! Da-i cu furadan, ori te faci bine ori te duci naibii.
 

DeletedUser

Va vaitati mereu de ce nu intra lumea pe forum sunt decat 2 motive de care sau saturat toti : VOI si ADMINUL
O sa vorbesc pe limbajul vostru ca sa intelegeti :

Daca admin doarme ca de obicei si il doare in p...a de cum se vorbeste pe forumul asta nu inseamna ca trebuie sa fiti mai ...prosti decat prevede legea.
Macar am inteles scopul acestor discutii ,este o intrecere acerba in competitia prostiei si a orgoliilor.Sa vedem cine va primi premiul de prostul topicului.
Pana acum vad ca floris14 este un jucator care stie sa-si contureze "motivele" pentru care ar trebui sa castige acest premiu,au incercat alti sa-l detroneze dar s-au lasat pagubasi...topicul inca nu este inchis si concurenta vine din urma repejor.La felul in care vorbiti nu sunteti departe uni de alti ,si daca sunteti asa si in viata reala inseamna ca aveti probleme serioase.

Vedeti ca mai intra si copii pe aici si nu trebuie sa citeasca jignirile voastre (aveti PM folositil si bagati-va si ce vreti si de unde vreti,la ce gura mare aveti pe aici cred ca stim cu toti unde se va desfasura activitatea...)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

proasta e mata,mai jegosule...furadan sa-i dai lui mata,fiu de catea...daca nu sti sa comunici baga-ti capul in *** ca strutul in nisip..jeg de om,basescian..
 

DeletedUser

doamne fereste!
ce e cu iesirile astea, oameni buni? nu suntem adunati de pe la usa cortului sa vorbim in halul asta. e un joc, un pic de maturitate si decenta nu cred ca strica. nu va mai comportati ca niste copii . nu stricati jocul asta cu asemenea cuvinte:(
 

DeletedUser

proasta e mata,mai jegosule...furadan sa-i dai lui mata,fiu de catea...daca nu sti sa comunici baga-ti capul in *** ca strutul in nisip..jeg de om,basescian..

la profilul tau pe joc scrie ca ai 40 ani , pacat ca i-ai trait degeaba :(
 

DeletedUser

We have a winner!

Indiferent ca ati vrea sa postati,nimeni nu-l mai intrece pe Floris in concursul propus de Airbone.
Incredibil.
Rad,m-a amuzat reactia lui,nu ma asteptam,dar in egala masura imi vine sa plang cand vad ca un semen al nostru ajunge la 40 de ani (spune el) cu atata incultura.Fiecare dintre noi este atacat verbal,pentru ca in jocul asta fiecare are un adversar,dar sa reactionezi in halul asta,este grav.Indiferent cine ce zice despre tine,daca deti minim un gram de inteligenta ai 2 variante si anume ori taci,ori postezi o replica pe care o poate citi si un copil si o doamna ,domnisoara (ca avem pe aici) fara sa-i usture ochii din cauza vocabularului infect.Ca numesti prost pe cineva,asta nu este o jignire,este o afirmatie care in cazul domnului Floris este chiar un compliment,pentru ca el este cu minim un nivel mai jos decat prostia,dar sa raspunzi la 2 persoane in halul asta,este jalnic,nu i-ai jignit pe ei,ba din contra,tot pe tine.
Pun pariu ca dupa postarea aia a fost nevoie sa-si schimbe si tastatura ;))
 

Zgubea

member
Scor reacție
0
"Sa te certi pe internet e ca si cum ai participa la Jocurile Paralimpice. Chiar daca castigi, tot retardat ramai"
 

DeletedUser23646

Nu`mi vine sa cred. Am intrat aici pe extern , dupa cateva luni , am crezut ca pot gasi ceva discutii frumoase, purtate de niste oamenii cu ceva creier intre umerii. Da de unde...am gasit niste "chestii" care vor sa arate ca au "OO" , nu creier. E bine Si asta...dar "OO" sa ai unde trebuie , nu pe net , pe un forum amarat , la un joc amarat.

9.773.590 si 23 rank la I.i . Asta iti arata cand dai "sarci" , sa vezi cine draci e floris14. Pentru mine este inca o dovada ca in jocul asta , pana si un om ...ca el poate avea "succesuri".

Nu`mi permit sa judec eu alti jucatori , nu am voie. Nici pe mine , nu ma stiu decat colegii de trib. ca sunt doar un inobilator intern , nici nu stiu cum am ajuns eu in conducerea NOI apoi chiar intemeietor. A fost mandru sefu de mine cu cate usurinta iau satele(moca). da cand vezi cate unu dinasta...oricine are dreptul sa se creada desupra lui.

In fine...si acum ON topic: Se pare ce cel mai mare dusman al acestui joc este "timpul liber". Alte cuvinte sunt de prisos. Eu ma retrag din acest joc dupa 4 ani , cu zambetul pe buze ! Nu ca am jucat acest joc....doar ca am cunoscut cativa oameni de nota 10. CIne ar fi crezut ? Intr`un joc ?
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus