Dovezi impotriva acestor "admini-jucatori"

DeletedUser

hahahahahahaahahahahahaahahahaha
asta a fost chiar tare, stii din proprie experienta??? :eek: :eek: :eek:

hai ca te oftici

:D :D :D

spre deosebire de tine, lista mea de prieteni are cateva sute de persoane din indonezia pana in noua zeelanda, toate in urma jocurilor de pe net

dupa felul tau de a dialoga, ma indoiesc ca iti faci ceva prieteni pe aici, dar ce te intereseaza de fapt asta?

aici chiar iti dau dreptate .....eu nu sunt aici sa mi fac prieteni pt ca am un grup format d mult in viata reala;)
dar nu te mai stresa draga nanel ci mai bine discuta altceva cu prietenii tai din ins.Vanuatu:)
 

DeletedUser

Am lasat sa vad cat puteti abera. E clar: warangel a gresit. Mesajul nu a influentat jocul??? Foarte bine, atunci vreau si eu sa citesc mesajele trimise de oameni la suport.
Cand o sa stii tu sa le raspunzi problemelor trimite un mail la carmi si te va recruta.
Mircea Te rog scrie mesaje mai scurte ca imi pierd timpul sa citesc aceleasi aberatii. Daca omul a recunoscut ca ala era postul lui de pe forumul intern TLD, vine Mircea Berzovan si zice "Daca ai o dovada ca pe forumul TLD si CL se vorbeste urat te rog sa o prezinti :eek:
Hehehe. Forumul intern e privat. Sa vezi ce zic de tine cu colegii de trib la un cico... nu sughiti?
Ai probleme cu vederea. Nu citesti primul post dintr-o tema??? :confused:
Daca tu si hades dati copy-paste ca maniacii cate 40 de pagini de pe forumul GD e dovada, daca dau eu paste de pe forumul TLD nu e dovada.
E chiar asa de greu sa recunoasteti ca nici voi nu sunteti usa de Biserica?
Esti foarte confuz...
Cat despre cazul domnului Sorin Dinu (Warangel), Domnule DAVE, unde sunteti. Vi se pare normal, am fost admin am aflat unele treburi, am influentat pe ici pe colo si dupaia ma las si nu primesc nici o pedeapsa?
Il citez pe domnul Flamer: "BAN BAN BAN":mad:
Te rog sa aduci dovezi ca am influentat jocul si sa spui si cum am influentat.
P.S. Domnule Warangel, ne-ai mai amenintat o data ca te lasi de admin, dar atunci a fost mai dramatic, ne-ai spus povestea unui pusti frustrat de 5 ani care a fost furat la olimpiada de informatica (Buhuhuhuhuhu :( )
A fost o metafora... duuh... Nu ma astept sa intelegi... De ce nu mai intri pe messenger? Ti-e rusine sa vorbesti cu mine? =))

Nu ma asteptam sa fiu jignit in ultimul hal pe forumul unui joc care este "4fun". Esti doar un peste putrezit din marea mea de alge moarte...
 

DeletedUser

mda tot o dati incolo si incoa k forumul tribului e privat... dar cand voi postati chestii de pe forumu nostru si rastalmaciti vi se pare complet normal... deci give me a break ;)
 

DeletedUser

conteaza dak forumul e privat ??? deci pana akm tot sustineti k nu cont ce e la voi pe forum fiindca e privat dar conteaza ce scrie la noi... din nou... give me a break :rolleyes:
 

DeletedUser

mda tot o dati incolo si incoa k forumul tribului e privat... dar cand voi postati chestii de pe forumu nostru si rastalmaciti vi se pare complet normal... deci give me a break ;)

ce vrei daca nu stiti sa va triati membrii?...:D...ehehehehe
aminteste-ti ca cineva din GD mi-a trimis chestiile alea...deci totul pleaca de la voi....;)
 

DeletedUser

oamenii sunt corupti ce sa le faci... dar dak vroiai sa iti faci o imagine plauzibila tu k un om cu mare valoare morala nu le postai... asa cine mai crede ceea ce spui tu... a treia oara "Give me a break!!!":eek:
 

DeletedUser

mas lasi?..:D...sincer chiar crezi ca tine la mine vrajeala asta ieftina?..:d
ehehehhe...poate la altii tine :D
 

DeletedUser

Dave who's shouting????

Nu ma asteptam sa fiu jignit in ultimul hal pe forumul unui joc care este "4fun". Esti doar un peste putrezit din marea mea de alge moarte...

:mad: :mad: E clar. Domnule Dave ati ramas fara glas?? Ca pana cum mi-am luat bann ca nush ce, dar asta e, doar nu va puteti pedepsii tovarasul :rolleyes:
 

DeletedUser

ahahahahahahahaha

era o metafora....ai invatat parca la scoala despre asta..:D..dar oups...scuze am folosit un cuvant care pe langa multe altele lipsesc din vocabularul tau...:D
 

DeletedUser

ce scuze penibile gasesti. :)

vreau sa-ti spun un vers dintr-o poezie: "esti prost!"
 

DeletedUser

ha ha ha :)) cred ca ar cam trebui ca moderatorii sa dea vre-o 4-5 banuri....
war; soparla; + spamerul :D
 

DeletedUser

Dave who's shouting???

mersi ca sari calul ca sa iti poti lua in sfarsit un prelungit ban.....:D
mersi mult...

Ia uitati-va la micutz cum se bucura cand ii mai da lumea cate un os sa roada. Ia zi? Deja erai ingrijorat ca nu te injura lumea ca sa ne dai mesaje pe privat ca o sa primim ban, si sa cersesti banuri la admini.

AHAHAHAHAHAHAHAHades :D :D
 

DeletedUser

Ia uitati-va la micutz cum se bucura cand ii mai da lumea cate un os sa roada. Ia zi? Deja erai ingrijorat ca nu te injura lumea ca sa ne dai mesaje pe privat ca o sa primim ban, si sa cersesti banuri la admini.

AHAHAHAHAHAHAHAHades :D :D

spre deosebire de unii ca tine,eu nu sunt obisnuit sa "cersesc" si sa "rod oase".....:D
asa ca du-te de cerseste...pardon scuze....du-te de canta pe la alte mese poate primesti ceva pana la urma..un warn ceva?...:D
 

DeletedUser

Citind sirul lung de posturi am si uitat care era de fapt subiectul threadului. Dar uitandu-ma la titlu vad ca scrie 'Dovezi impotriva acestor admini-jucatori'.

Asa ca, incepand dupa postul meu, care mai posteaza in afara subiectului (deci asa zise dovezi impotriva...) primeste avertisment si i se sterge si postul (fara nicio exceptie). Deja sunt vizati 3 useri.
Topicul devine teatru de dispute ieftine si daca va mai continua astfel va fi inchis.

PS. Mutat la sectiunea generala. N-are legatura cu politica si propaganda.

@zuper.
1. Daca ai vreo nelamurire sau chiar dovada adreseaza un tichet. Raspunsurile nu se dau aici.
2. Dave este putin mai ocupat in perioada asta. E si el om si are problemele lui.

Multumesc pentru intelegere.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

domnule vokie nu va plangeti ca s-a schimbat topicul. oamenii cand au deschis acest topic, au vrut sa discutam pe aceasta teme... dar prietenii dvs, gen hades, au schimbat directia topicului. asa s-a intamplat cu toate topicurile noastre... asa ca nu stiu de ce tot ridicati aceasta problema.

recapitulare:
- apare topic nou in care sunt contestati adminii
- vin n00bii si spamerii si fac varza tot
- vin amicii seriosi si incept sa ne tina morala
=> subiect schimbat, topic inchis! admini multumiti. prietenii lor multumiti. noi... o mai luam in freza intr-un fel sau altul. ;)

dar ce sa-i faci!? unii au fost plecati 7 ani prin lume... aia primii 7 din viata si au ratat anumite lectii. ;) (hai ca va stiti voi de cine LizardKing vorbeste)

v-am salutat :cool:

1. Eu am spus ceva in postul precedent. Mai citeste odata. Ai avertisment iar postul va fi sters. Valabil si pentru Agarbiceanu.
Daca esti nemultumit asupra moderarii mele poti oricand sa depui un tichet. Am mai spus si in alte randuri. Pentru reclamatii folositi sistemul tichetelor. Chiar daca e vorba de jucatori sau moderatori/administratori. Forumul nu e tribunal.
2. 'Topicurile noastre'? Care? Nu stiu la care te referi. Nu stiu care 'noastre'.
3. 'Prietenii dumneavoastra'? De unde stii tu ce prieteni am eu? Pe forum eu nu am prieteni. Asta il include si pe hades.
4. Daca vrei sa-mi raspunzi la vreuna din intrebari sau ai alte nelamuriri, poti sa-mi scrii oricand pe privat.
Si eu te-am salutat. O zi buna.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

@LizardKing. Probabil ca nu m-am facut inteles pe romaneste. Ma autocitez:

Asa ca, incepand dupa postul meu, care mai posteaza in afara subiectului (deci asa zise dovezi impotriva...) primeste avertisment si i se sterge si postul (fara nicio exceptie). Deja sunt vizati 3 useri.

Dupa cum i-am spus si lui Agarbiceanu, nu am stat sa stergem off-topicul de pe tot forumul. Altfel, nu faceam decat sa 'tribarim' 24/24 in loc sa ne vedem fiecare de casa lui si treburile lui si banam probabil 10% (cel putin) din membrii de forum. Nu s-a vrut asta. Mai ales in conditiile in care multe posturi sunt incalcite (fraze la obiect amestecate cu spam si atacuri la alti membri, ce-si au locul doar la propaganda). Am preferat o solutie mai simpla. Cea pe care am amintit-o. Ca daca stam sa ne uitam, pe langa subiect (mai mult sau mai putin) au fost: hades1234, mirceaberzovan, LizardKing si nu numai. Dar la cei 3 (ABSOLUT la toti 3) multe posturi au fost trecute cu vederea (ma refer la toate sectiunile de forum, nu numai acest topic). In sensul ca moderatorii au fost mai indulgenti. Unii fac spam doar sa se afle in treaba, altii doar arunca cu acuze in stanga si-n dreapta si/sau provoaca staff-ul triburile.ro in mod repetat s.a.m.d. (nu trebuie sa-ti spun eu unde te incadrezi aici).

Daca voi nu intelegeti de vorba buna, atunci de ce ne cautati noua noduri in papura? Am spus no more offtopic de-acuma incolo. PUNCT. Nu, tu ai continuat. Inclusiv cu atac asupra altui membru de forum. Si el n-a raspuns (desi a fost online). Si nici altcineva. Nu ma mai intreb de ce.

Asa ca, incepand dupa postul meu, care mai posteaza in afara subiectului (deci asa zise dovezi impotriva...) primeste avertisment si i se sterge si postul (fara nicio exceptie). Deja sunt vizati 3 useri.

Am evidentiat cu rosu ce era mai important. Cred ca e destul de clar la cine m-am referit (deci nu numai la tine).

Daca ai ceva cu cineva anume, deschide un topic la Politica si propaganda si va atacati acolo (in limitele limbajului).
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Vai deci este incredibil! TOPICUL asta a fost creat ca sa se arunce cu pietre in MINE! Va rog sa nu va mai certati intre voi si sa reveniti la subiectul inital.

Si respuns ca de la vedeta la fani: "Dupa ce m-am gandit multe zile mi-am dat seama ca sunt facut pentru functia de admin si am decis sa raman la asta. Va multumesc si sper sa ma inucrajati in continuare asa cum ati facut pana acum. Ma bucur ca prima veste buna de pe ziua de astazi a venit de la mine. :X zuper."
 
Ultima editare de un moderator:
Sus