Dovezi impotriva acestor "admini-jucatori"

DeletedUser

aberant si depasit, iata alti doi termeni care nu pot fi catalogati drept insulta sau jignire se pare ... fratilor, ma uimiti, voi chiar faceti ce vreti pe aici...

si pentru ca hades de acum = fraier, tu o sa fi depasit

Concluzie: avem un fraier si un depasit pe forum care scriu intr-una, fara sa incerce macar sa se cenzureze ... am impresia ca va place sa va credeti buricei ...

daca vreti respect din partea celorlalti, aratati caa voi macar stiti sa respectati pe altii...

sa auzim numai de bine

imi cer scuze, tuturor celor care au fost lezati in aceste ultime 2 posturi ale mele...
sincer daca primesc ban pe forum, nu ma va deranja foarte tare, pentru ca deja observ ca e proprietate a moderatorilor LF.

toata stima si respectul pentru cei care se chinuie sa-si posteze nemultumirile intr-un mod elegant, dar imi pare rau pentru ei, din ce vad aici e plin de mistocari de 2 bani...

tu vei fi numit "maimutica fara haz ":D
serios acum "maimutica fara haz "esti lame asa ca lasa ne
nu e vina mea ca p voi va doare adevarul sau ca nu reusiti sa intelegeti niste chestii elementare
 

DeletedUser

Ma .. da voi nu v-ati saturat de toate aberatiile spuse de cei din GD ... adica .. oamenii au vazut ca nu au nici o sansa sa castige razboiul in joc si acuma vin pe forum sa isis verse frustrarea... .. daca ignori oameni o sa inceteze
 

DeletedUser

Fraiere ( ca tocmai ai spus ca asta nu e jignire si insulta, deci de acum la adresa ta o sa folosesc numai acest termen) cum bine spun cei de la Parazitii:

"citeste o carte" mai bine decat sa scrii incontinuu aici, numai prosti, si pentru ca nici asta nu e ceva relevant pentru tine, iti urez si eu, tot din ciclul warangel: fraiere sa te vad rece... :mad:

cred ca nu o sa fi incantat de postul asta, dar fraiere, suporta ... ;)

PS. Nu uita sa citesti o carte, macar de gramatica, ti-ar prinde bine :)

Rog un moderator sa ia masuri.

Profilul meu este format din versurile editate si cenzurate ale celor de la parazitii... Ca tot vorbeai tu de ei. Acolo nu jignesc pe nimeni. Acel profil nu este adresat nimanui.

Si faza tare =)) Ai vorbit de gramatica in PS :)) Si nici nu sti ce e ala ps =)). Eu nu vad ca ai editat ca sa pui post scriptum... cata inteligenta...
 

DeletedUser

ce ma amuza nubii gen nanel care dau motive de warn singuri-singurei...:D
ehehehehehehehe...
 

DeletedUser

Mda...

Am lasat sa vad cat puteti abera. E clar: warangel a gresit. Mesajul nu a influentat jocul??? Foarte bine, atunci vreau si eu sa citesc mesajele trimise de oameni la suport.

Mircea Te rog scrie mesaje mai scurte ca imi pierd timpul sa citesc aceleasi aberatii. Daca omul a recunoscut ca ala era postul lui de pe forumul intern TLD, vine Mircea Berzovan si zice "Daca ai o dovada ca pe forumul TLD si CL se vorbeste urat te rog sa o prezinti :eek:

Ai probleme cu vederea. Nu citesti primul post dintr-o tema??? :confused:
Daca tu si hades dati copy-paste ca maniacii cate 40 de pagini de pe forumul GD e dovada, daca dau eu paste de pe forumul TLD nu e dovada.
E chiar asa de greu sa recunoasteti ca nici voi nu sunteti usa de Biserica?

Cat despre cazul domnului Sorin Dinu (Warangel), Domnule DAVE, unde sunteti. Vi se pare normal, am fost admin am aflat unele treburi, am influentat pe ici pe colo si dupaia ma las si nu primesc nici o pedeapsa?
Il citez pe domnul Flamer: "BAN BAN BAN":mad:

P.S. Domnule Warangel, ne-ai mai amenintat o data ca te lasi de admin, dar atunci a fost mai dramatic, ne-ai spus povestea unui pusti frustrat de 5 ani care a fost furat la olimpiada de informatica (Buhuhuhuhuhu :( )
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser1282

tu vei fi numit "maimutica fara haz ":D
serios acum "maimutica fara haz "esti lame asa ca lasa ne
Rog un moderator sa ia masuri.

sincer eu nu-mi aduc aminte sa fi fost de acord ca asta "maimutica fara haz " nu e o jignire sau insulta.
In plus n-am numit pe nimeni asa ca sa poata fi o replica, eu am folosit doar cuvintele voastre...

Concluzie:

Rog un moderator sa ia masuri.
 

DeletedUser1282

esti lame asa ca lasa ne

asta e la fel de tare... ne cunoastem? cam ce performante ai tu in jocurile de pe net?
cred ca asta ar fi perfect caracterizatrea ta:
"membru insignifiant al unui trib", iar la realizari probabil "a postat cateva mii de fraze pe forum"
ce sa stii tu? a castiga vreun joc cred ca pentru tine e o utopie ...

sa auzim numai de bine

Promit sa nu mai postez nimik, ca nu are rost.
 

DeletedUser

@nanel esti patetic...mersi ca ai mai dat o dovada ca sa-ti iei warn...akum poate iti iei ban direct....:rolleyes:

@zuper...asta nu e dovada ca warangel a influentat jocul...informatia aia ii putea fii vanduta..nu dovedesti cu nimic ca omul ti-a citit tie mesajele..loooool
:D


esti "zuper" confuz...asta e tot ce pot spune...daca tu iti limitezi gandirea la cele 2-3 chestii care le stii,asta nu inseamna ca asta e si adevarul...;)
 

DeletedUser

asta e la fel de tare... ne cunoastem? cam ce performante ai tu in jocurile de pe net?
cred ca asta ar fi perfect caracterizatrea ta:
"membru insignifiant al unui trib", iar la realizari probabil "a postat cateva mii de fraze pe forum"
ce sa stii tu? a castiga vreun joc cred ca pentru tine e o utopie ...

sa auzim numai de bine

Promit sa nu mai postez nimik, ca nu are rost.

eu ma refeream la tine ca persoana nu la ce fel de jucator esti
degeaba ai performante in joc daca esti patetic ,asa ca lasa ma cu gargara asta si nu ne cunoastem pt ca eu nu am treaba cu o "maimutica fara haz":D
din partea mea o sa primesti 0 respect mereu pt ca mi ai dovedit ce fel d om esti asa ca acum nu te mai simti tu lezat

chiar sper sa nu mai postezi pt ca nu ai facut decat asta:
ai intrat ,ai aberat si acum sper...ai plecat:D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Lasa-neeeee lasa-neee ca ne-ai plictisiiiiit

@nanel esti patetic...mersi ca ai mai dat o dovada ca sa-ti iei warn...akum poate iti iei ban direct....:rolleyes:

@zuper...asta nu e dovada ca warangel a influentat jocul...informatia aia ii putea fii vanduta..nu dovedesti cu nimic ca omul ti-a citit tie mesajele..loooool
:D


esti "zuper" confuz...asta e tot ce pot spune...daca tu iti limitezi gandirea la cele 2-3 chestii care le stii,asta nu inseamna ca asta e si adevarul...;)

Si hades traieste in taramul ursuletilor roz si se joaca pe cucrcubeu in fiecare zi cu cate un spriridus care i-a promis un ceaun cu banutzi de aur :D :D
 

DeletedUser1282

din partea mea o sa primesti 0 respect mereu pt ca mi ai dovedit ce fel d om esti asa ca acum nu te mai simti tu lezat

Chiar crezi ca tu reprezinti ceva sa ma intereseze parerea ta??? Pentru mine, deja e o jignire simplul fapt ca ai tupeul sa te adresezi mie ...
Nu te mai incrunta ca s-ar putea sa te impiedici in sprancene ...
 

DeletedUser

zuper o sa termini vreodata cu aberatiile astea ieftine?...sau iti place sa faci spam in propriul topic?....
:D

o_0
 

DeletedUser

Chiar crezi ca tu reprezinti ceva sa ma intereseze parerea ta??? Pentru mine, deja e o jignire simplul fapt ca ai tupeul sa te adresezi mie ...
Nu te mai incrunta ca s-ar putea sa te impiedici in sprancene ...

tu crezi ca daca ai succes intr un joc online reprezinti ceva ?iti zic eu ca NU....auzi sa vb cu tine..hahaha....pai pt mine esti un 0 barat

hai mergi p drumul tau ca deja nici nu mai esti hazliu
auzi la el marele "domn " nanel.....:rolleyes:
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

scuze dar spre deosebire de tine eu nu folosesc astfel de aberatii si texte ieftine...presupun ca inca nu ai posibilitatea sa intelegi niste chestii...:D

nu-i nimic mai asteptam sa cresti....
 

DeletedUser1282

tu crezi ca daca ai succes intr un joc online reprezinti ceva ?iti zic eu ca NU....

hahahahahahaahahahahahaahahahaha
asta a fost chiar tare, stii din proprie experienta??? :eek: :eek: :eek:

hai ca te oftici

:D :D :D

spre deosebire de tine, lista mea de prieteni are cateva sute de persoane din indonezia pana in noua zeelanda, toate in urma jocurilor de pe net

dupa felul tau de a dialoga, ma indoiesc ca iti faci ceva prieteni pe aici, dar ce te intereseaza de fapt asta? tu traiesti pentru a posta si a scrie chestii neinteresante doar ca sa iti creasca numarul de postari...

0 barat eu pt tine? atunci tu esti un epsilon bine definit :D :D :D
 

DeletedUser

wow atentie oameni buni: nanel are multi prieteni indonezieni etc...
:eek:

WOW !! va dati seama...
aahahahahahhahahaahahaha
:))))))))))))))))))))))
 

DeletedUser

wow atentie oameni buni: nanel are multi prieteni indonezieni etc...
:eek:

WOW !! va dati seama...
aahahahahahhahahaahahaha
:))))))))))))))))))))))

da super tare:))))))du te copile si fa conversatie d asta ieftina de a ta in Jakarta cu niste pigmei poate
da in Kiribati,Burkina Faso ,Swaziland nu ai p nimeni?haahhhaaaa,el si prietenii lui virtuali
 
Sus