Dream Team&Dark vs WON&NW

p0p1cu

member
Scor reacție
0
pune ba print cu punctele tale de razboi sa vada lumea cum ti-ai crescut contul sau du-te dispera in alta parte...
 

DeletedUser47776

pune ba print cu punctele tale de razboi sa vada lumea cum ti-ai crescut contul sau du-te dispera in alta parte...
N-are rost puteți sa va uitați si singuri pe statistici, sau va doare mâna, eu știu ce am făcut pt tribul meu si sincer nu-mi pasa daca voi considerați ca imi cresc contul din barbar si interne, mai ales ca la voi este cea mai mare foame de barbare pe care am văzut-o pe vreo lume de triburile, le-ați înnobilat ca disperați, mai rar sa ai asa pofta de barbare, au gust bun ?
 

DeletedUser41586

Multa vorba... Mondyalule, tu .. nu esti noob?
Ba esti!
S-au gasit toti noobi sa vorbeasca despre valoare , hahaha .
 
Scor reacție
0
Multa vorba... Mondyalule, tu .. nu esti noob?
Ba esti!
S-au gasit toti noobi sa vorbeasca despre valoare , hahaha .


nu ma pot cobora la nivelul tau, am prea multa demnitate si respect pt ceea ce sunt ca sa-mi bat joc coborandu-ma la nivelul tau, esti prea nesemnificativ, doar gura ce este de tine, in rest esti o nulitate ...
 

DeletedUser47776

Nu va ambalati copii ca va taie tata goly robinetul internelor =)), mondyalule tu sa taci, ca nu ți-am dat voie sa vorbești, cu lucifer numai numărul 28 are voie sa vorbească, sa i-l ridiculizez bineînțeles ;)
 

p0p1cu

member
Scor reacție
0
N-are rost puteți sa va uitați si singuri pe statistici, sau va doare mâna, eu știu ce am făcut pt tribul meu si sincer nu-mi pasa daca voi considerați ca imi cresc contul din barbar si interne, mai ales ca la voi este cea mai mare foame de barbare pe care am văzut-o pe vreo lume de triburile, le-ați înnobilat ca disperați, mai rar sa ai asa pofta de barbare, au gust bun ?

hahaha...acum nu are rost cand e vorba de tine:)) da cand latrai de alti erai smen...deci nu ai curaj sa faci una ca asta, asta probabil pentru ca nu ai puncte de razboi...in schimbi latri de numa in timp ce tu esti un 0 barat...Cusca!
 
Ultima editare:

DeletedUser44124

Nu va ambalati copii ca va taie tata goly robinetul internelor =)), mondyalule tu sa taci, ca nu ți-am dat voie sa vorbești, cu lucifer numai numărul 28 are voie sa vorbească, sa i-l ridiculizez bineînțeles ;)
Lasa ma ca daca "Tata Goly" le taie internele, le dau interne de la tine.
Ce sa ridiculizezi tu ma?Pe fiecare cont pe care intri sitter, stai 3-4 ore faci 2 splituri si apoi dupa pierzi toate satele si zici ca nu mai erai tu.Cauti atentie? stai de vorba cu ai tai prin trib ma,sau nici ei nu te baga in seama?
Nu stiu de ce dar am impresia ca cei din WON mai mult comunica prin mesaje cu "numarul28" decat intre ei:)))
 

DeletedUser47776

Lasa ma ca daca "Tata Goly" le taie internele, le dau interne de la tine.
Ce sa ridiculizezi tu ma?Pe fiecare cont pe care intri sitter, stai 3-4 ore faci 2 splituri si apoi dupa pierzi toate satele si zici ca nu mai erai tu.Cauti atentie? stai de vorba cu ai tai prin trib ma,sau nici ei nu te baga in seama?
Nu stiu de ce dar am impresia ca cei din WON mai mult comunica prin mesaje cu "numarul28" decat intre ei:)))
Mini mi-ule stai tu cuminte, ca sate de la mine nu pupați voi, va lipsește inteligenta necesară, poate mașinuța magica sa aibă mai mult succes, iarăși esti prost informat, am stat sitter si câteva zile pe anumite conturi, unde un sat nu sa pierdut, deci ciocu mic.
N-am nevoie de atenție dar parca prea imi place să-mi bat joc de voi =)) popicule intra tu pe statistica, sigur m-a găsești ăla cu 20+ sate cucerite, cand am început cu 10 sate in granița, eu zic ca stau bine, restul e cancan, apropo ăla cu ochelari Gucci ce mai face ?
 

DeletedUser47342

Uite, mă LUCIfer morningNOOB, ce am găsit eu despre tine. Soarta a vrut să afli tu asta azi:

Mihail Litvak – psihoterapeut și unul dintre cei mai recunoscuți psihologi la nivel mondial. El a fost primul care a dezvoltat un sistem de soluționare a conflictelor și primul care l-a aplicat în practică.

Important este să înveți să te înțelegi pe tine și să îi înțelegi pe alții. Aceste 18 de sfaturi te vor ajuta la soluționarea multor situații din viață:

1. Dacă o persoană nu are nimic bun de spus despre sine, dar vrea să vorbească, începe să-i vorbească de rău pe alții.
- primul tău pas
2. Mai bine roade piatra învățăturii, decât gâtul apropiatului, dacă tot vrei să rozi ceva.
- poate o să te ajute
3. Depresia este un dar oferit omului pentru a se gândi la propria persoană.
- dar tu şi aşa te gîndeşti prea mult
4. Nimeni nu părăsește pe nimeni, pur și simplu unul merge mai departe. Cel care rămâne în spate, crede că este părăsit.
- te-au părăsit cîţiva colegi, deci ei sunt noobi şi nu contează că iau sate din WON
5. Dacă ai o părere bună despre tine, de ce mai ai nevoie ca și altcineva să gândească bine de tine.
- cred că nu o ai
6. Fă ceea ce-ți dorești fără a cere permisiunea, pentru că nu știi dacă ți se va da acordul.
- ia barbare şi interne, mă, nu-ţi zice nimeni nimic
7. Capacitatea de a iubi și îndura singurătatea este un indicator al maturității spirituale. Cele mai bune lucruri le facem în singurătate.
- nu eşti încă matur, Lucifere
8. Persoana imatură de multe ori știe, dar nu este capabilă. Cea matură nu doar știe, ci și poate. Prin urmare, cea imatură critică, iar cea matură face.
- hai iar cu critica
9. Nu cunosc calea spre succes. Dar știu calea spre eșec – dorința de a fi pe placul tuturor.
- tu ştii calea încă de pe L40
10. Nu există logică masculină sau feminină, există capacitatea sau incapacitatea de a gândi corect.
- nu există noob care să se dea în spectacol mai tare ca noob-ul Lucifer
11. Vrei să îți cunoști cel mai mare dușman al tău? Privește în oglindă. Fă-i față lui – restul se vor împrăștia.
- no comment
12. Atinge succesul – vor trece supărările.
- treci pe altă lume :)
13. Să vorbești cu prietenii este plăcut, iar cu dușmanii este util.
- să vorbeşti, mă, nu să te plîngi
14. Există doar un singur motiv bun pentru a distruge relații și a demisiona de la locul de muncă – imposibilitatea creșterii personale în circumstanțele existente.
- cum merge creşterea personală, tot aşa ca şi creşterea tribului?
15. Împărtășește bucuria și cu prietenii, și cu dușmanii. Prietenul se va bucura, iar dușmanul se va supăra.
- o să mă bucur şi eu pentru tine, de-ai avea tu bucurii
16. Nu alerga după fericire, dar găsește locul unde se află. Iar fericirea te va găsi pe tine. Pot să-ți spun locul unde se află fericirea ta – în tine. Iar drumul spre ea – dezvoltarea maximă a tuturor abilităților tale.
- Nu alerga după barbare, te vor găsi ele pe tine.
17. Fericirea – un produs al activității organizate în mod corespunzător.
- fericirea ta e în alimentarea egoului pe un forum anonim
18. Mai bine comunici cu o carte bună, decât cu un om pustiu.
- mă duc să-mi caut o carte...
 
Ultima editare de un moderator:

p0p1cu

member
Scor reacție
0
Era vorba de cum ti-ai crescut contul, pana la acest razboi...Cusca! Nu ti-a dat nimeni voie sa vorbesti...hai repejor!! Cusca si botu' pe labe!!
 
Sus