DreamTeam

  • Autor subiect DeletedUser42663
  • Data de început

DeletedUser2154

ies si intru unde vreau :) pentru simplu fapt ca pot

am inchis 30,32,34,14,33 .. iti fac lista si pe cele care am dat stergere pe final de lume ? se aduna cateva ... dar am si pierdut cateva L38,40,20 ... acuma am pe 42 in curs de castigare , deci este de unde , nu imi place sa stau 10 ani pe un server sa fac chestii plictisitoare , gen sa gestionez 10.000 sate .. ii fix pix aia , ii doar pierdere de timp

Cautam un raul82io pe 42 si nu am gasit...asta ca sa iti fac o aroganta...
Inchei lumea 42 ca un no name al acelei lumi...
Pe 33 nu gasesc nici un raul nici un vreun urssmircea...ma opresc sa mai caut...ca nu am ce sa vad :))

Apropo dar cu D4alicios, cum a fost?!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser13059

Cautam un raul82io pe 42 si nu am gasit...asta ca sa iti fac o aroganta...
Inchei lumea 42 ca un no name al acelei lumi...
Pe 33 nu gasesc nici un raul nici un vreun urssmircea...ma opresc sa mai caut...ca nu am ce sa vad :))

Apropo dar cu D4alicios, cum a fost?!


pai eu am doar 2 conturi ? trebuie sa te straduiesti mai mult


cu d4alicios nu stiu la ce te referi ..


Puyut
Puncte: 4.283
Loc: 1201
Inamici învinşi: 18.379 (779.)
Trib: FFS


cam slaba miscarea aici pentru unu ca tine ..


Isis* mai 20, 08:50
Salut! Ai aflat ce te interesa? :)

urssmircea mai 20, 08:59
nu sunt multumit , trebuie sa revina spionii ca sa ii trimit cu full atac iar atunci o sa aflu ce ma intereseaza :)

urssmircea mai 20, 09:02
Spionaj
Resurse spionate: 917 10.243

ai fier mult ceea ce inseamna ca 100% nu ai cavalerie grea , asta pentru ca tu joci pe aparare ..

arcasi ai undeva la 500 maxim .. spade cam la fel tot maxim 500 .. si ai undeva la 1-1.3 k lancieri :) doar aia manca putin fier si multa argila si lemn ... dar totusi trimit fullu ca sa lasi trupele in sat sa vezi ca asa este :)

Isis* mai 20, 11:11
Bv. Te pricepi! Asta este, asta este jocul!

urssmircea mai 20, 11:16
ii prima oara cand joc :( multumesc







Timp de luptă mai 20, 2015 08:47:29 :012
Apărător: Isis*
Ţel(direcţie): RIP - Isis* (554|494) K45

Număr: 0 2 0 0 378 0 0 0 0 14 0 0
Pierderi: 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Spionaj
Resurse spionate: 917 10.243


Timp de luptă mai 20, 2015 10:47:16 :645
Apărător: Isis*
Ţel(direcţie): RIP - Isis* (554|494) K45

Număr: 1068 548 75 0 421 0 0 70 0 14 1 0
Pierderi: 1068 548 75 0 421 0 0 70 0 14 1 0


hai noteaza pe hartie ca sigurat ii ceva nou pentru tine , cu toate ca poate apari sa imi zici ca stiai si tu daca vroiai :D dar m-am inselat in legatura cu acea greea si arcasi in rest ii cum i-am zis fara sa ii vad trupele


daca o sa ramai mai mult pe aici si o sa avem ocazia sa ne intalnim pe harta facem si schmea aia cu splitu la nobili facut dinainte sa trimiti tu nobilii , tot ceva nou pentru tine dar o sa zici ca stiai si tu .. te asigur ca nu cunosti multe pe acest joc , degeaba esti locu 1 pe L1 cu 10000 sate luate de la inamici care intra odata pe saptamana unde mai mult te ataci singur pe satele care le inobilezi decat sa te atace ei .. ca in ultimele 2 luni nu prea ai avut atacuri din cate vad

Adeziune: Scăzută de la 100 la 70
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser2154

Mai raul stii ce vad eu in postarile tale...o urma mare de frustrare!Incerci mereu sa te compari cu mine si sa vrei sa pari mai bun ca mine...
Ti-am mai spus si iti repet...eu sunt doar un oarecare...un simplu jucator...dar crede-ma cu care nu ti-ai dori sa te intalnesti pe harta...
SI ca sa raspund si celorlalti care tot ma intreaba daca jos serios sau nu!Va spun ca inca nu joc!
Asa ca iti trasmit asa...ai timp pana pe 12 august sa scoti un batranel ca mine de pe lumea 44...dupa care voi forma cea mai mare forta din sud-est hartii...si stii si tu foarte bine ca am puterea si mijloacele necesare....

P.S. Astept sa vad cat de tare esti...ai 2 luni sa o demonstrezi!
 

DeletedUser13059

Mai raul stii ce vad eu in postarile tale...o urma mare de frustrare!Incerci mereu sa te compari cu mine si sa vrei sa pari mai bun ca mine...
Ti-am mai spus si iti repet...eu sunt doar un oarecare...un simplu jucator...dar crede-ma cu care nu ti-ai dori sa te intalnesti pe harta...
SI ca sa raspund si celorlalti care tot ma intreaba daca jos serios sau nu!Va spun ca inca nu joc!
Asa ca iti trasmit asa...ai timp pana pe 12 august sa scoti un batranel ca mine de pe lumea 44...dupa care voi forma cea mai mare forta din sud-est hartii...si stii si tu foarte bine ca am puterea si mijloacele necesare....

P.S. Astept sa vad cat de tare esti...ai 2 luni sa o demonstrezi!

:))))) mai puisor , ma doare fix in cot de tine si care vrei tu de pe L1 , cu tine nu am ce sa ma pun la comparatie ca nu prea gasesc nimic cu ce sa ma pot compara , in afara de timpul pierdut pe joc unde cred ca stai de 3x ma mult ca mine , si ca ai rabdare sa joci cu 100000 sate iar eu nu , doar aici se pot face comparatii , la restu nu prea
 

DeletedUser

Mai are vreo legatura topicul asta cu ceva? sau citim povesti de viata...deja e penibil externu,jur :|
 

DeletedUser41586

Aprob pozitiv, sta toata ziua pe joc si noaptea isi pune ceasul din 10 in 10 minute sa vada daca are atacuri.

Cum e faza " plec la scoala , in 10 minute erai inapoi ..." :))) nici tu nu poti pleca din fata pc-ului ...=)))) Luati-va de mana amandoi ..
 

DeletedUser

Te refereai la tine nu?! :)

Nu,tu esti un penibil care vorbesti numai de lumi de acum 3-4 ani
Era alta tema aici,nu ce ai facut tu pe lumea 1 sau cand era curcubeul alb negru
Drept dovada acum esti pamant...te lauzi doar cu ce ai fost
 

DeletedUser42896

Cata incordare, cata aroganta...cata si mai cata :))
O intrebare am, acum sa-mi fie rusine ca ma bag, dar trebuie sa intreb... Cum poti sa spui ca om ca realizarile tale sunt niste sate si servere castigate? Adica bun, suntem pe forumul jocului, insa unii duc realizarile lor dincolo de extrem si le compara cu realizari din viata din spatele calculatorului, numai ca partea proasta este ca..atunci cand se uita in spate, de groaza ce vad acolo, se intorc cu ochii pe joc.

Si totusi, alta formula de Dream Team mai avem?
 

DeletedUser2154

Nu,tu esti un penibil care vorbesti numai de lumi de acum 3-4 ani
Era alta tema aici,nu ce ai facut tu pe lumea 1 sau cand era curcubeul alb negru
Drept dovada acum esti pamant...te lauzi doar cu ce ai fost

Oau...ce descoperire ai facut...sunt sigur ca tu ai descoperit mamutii..
P.S. nu eu am deschis subiectul cu lumile vechi :)
 

DeletedUser

Cata incordare, cata aroganta...cata si mai cata :))
O intrebare am, acum sa-mi fie rusine ca ma bag, dar trebuie sa intreb... Cum poti sa spui ca om ca realizarile tale sunt niste sate si servere castigate? Adica bun, suntem pe forumul jocului, insa unii duc realizarile lor dincolo de extrem si le compara cu realizari din viata din spatele calculatorului, numai ca partea proasta este ca..atunci cand se uita in spate, de groaza ce vad acolo, se intorc cu ochii pe joc.

Si totusi, alta formula de Dream Team mai avem?

cand castigi o lume ce a durat vreo 8 ani si mai esti si al mai mare al tribului castigator, cred ca aricare ar fi si putin arogant.... Dar ca orice om, dupa ce obtii ceva dupa care ai alergat 8 ani, acel ceva ti se pare o banalitate si cred ca regreti timpul pierdut pentru obtinerea acelui ,,trofeu'' !!! Nu vreau sa supar pe nimeni sau sa incalc vreo regula scrisa a jocului, dar din pacate multi am pierdut timp pretios(cand te uiti in urma) in favoarea acestui joc.... Nu cred ca cineva poate combina virtualul cu realul, si chiar daca l-ar amesteca mereu o sa existe ceva ce-l v-a aduce in lumea reala...(poate pierde satele sau isi ia bann ca isi neglijeaza iubita iar aceasta isi face cont si il reclama, caz trait de subsemnatul)...:)))).... cat priveste latura Dream Team, nu il vad pe Frizerul din Peru in echipa...:))))))))
 
Sus