Duel..

DeletedUser

Remake....


Raul e aici...il invoc inapoi pe gogu...si toti cei care imi stau impotriva vor simtii mania mea...dispareti din calea mea...EU DOMIN AICI:mad::mad:

Eu domin, este regatul meu ... invoc puterea lui madalin si a lui iahu si a lui AOL si toate celelalte motoare de cautare .. daca mi te opui vei cadea in pesterile anti-spamului si nu vei mai putea sa mai spamezi vre-o data

Indrazneste sa ma provoci si vei muri de spamul meu (le:doamne ce te urasc [sti cine esti] )

Te provoc!

Scoate sabia...invoca-ti puterile.

In noaptea asta unul din noi va pierii.

Dezlantui Aducatorii De Moarte asupra ta....si te voi asuprii cu Sabia Inflacarata. Mori!

Indraznesti sa ma provoci? Oh esti asa un fraier ... nu poti rezista puterilor mele asupra spamului.... sunt marea regina a tuturor forumurilor unde exista spam. Gogu este sub vointa mea fiindca am aruncat o vraja asupra lui si va face doar ce indrazneste maleficul meu creier sa gandeasca


[aceste personaje sunt pur fictive si inventate de mine si orlando ... fraier sau alte jigniri nu vor fi considerate atacuri la persoana .. multumesc ]

ps: noi doar ne distram aici

GOGU ESTE LIBER...datorita puterilor mele!
Fraiero...nu ai sanse impotriva mea!
Da-mi ce ai mai bun! Eu doar voi contraataca!

Later Edit:

[pt. spectatori]Da!!! Suntem nebuni!!!:D:D:D

Iahu il distruge pe Gogu fiindca sunt mult mai puternica decat tine fraiere ... nu poti sa te opui vointei mele. Ce faci tu inseamna sinucidere curata si vei muri de a mea sabie neagra sau vei innebuni deoarece vei fi inchis in turnul anti-spam si doar o printesa curajoasa imbracata in roz poate sa te salveze de cruda'ti pedeapsa casatorindu'se cu tine, si sunt sigura ca asta nu va avea loc nicioadata

[tot te urasc]

Fraiero! Gogu e sub protectia scutului meu! Iahu nu-l poate distruge...si nici vreun alt motor de cautare.

Foarte bine! Invoc toti Ingerii Mortii, din Partea Intunecata a Raiului, sa vina sa-mi fie alaturi. Vei avea nevoie de o forta mult mai mare pentru a ne doborii. Nu vei avea sansa nici macar sa arunci vreao vraja. Te previn! Dispari ACUM!

Bine atunci , invoc armata o_O o_O. Sunt invincibili. Pot fi distrusi doar de Angelical Demonical Super Ray Gun. iar eu il posed pe ultimul ramas de la piticii ce au trait cu secole in urma . Vei fi invins dragul meu si eu voi domina aceasta lume. Oh si daca asta nu merge ( nu stiu cum nu ar putea sa mearga) invoc ca ultima line defensiva si ofensiva elita speciala de luptatorio , \m/^_^\m/ conceputa pentru mine chiar de marele Valiusha .... mwahhahahah invinge asta fraiere:D

Hahahahaha! Ma subestimezi copila ce esti! In vreme ce piticii faceau Angelical Demonical Super Ray Gun, elfii au invocat Globul Disperarii,

Blood-Meridian-orb.jpg


dintr-o lume indepartata. Armata ta, o_O o_O, va inebunii si vor fugii toti.

Si ai impresia ca Luptatorii Speciali de Elita \m/ ^_^\m/ vor lupta impotriva noastra!? Chiar ca esti o fraiera! Hahahahaha. Marele Valiusha e unul din ai mei Ingeri ai Mortii iar luptatorii tai de elita ii se vor supune.

Ma numesti copil? Oh asta este foarte jalinc ... si ce crezi ca acel globulet al disperarii ma poate invinge? Gresesti.... imi protejez armata o_O o_O aruncand o vraja asupra lor numita vraja bamboocha .... aceasta ii va proteja ... ah uitasem ceva Valiul pe care il ai tu este doar o clona ... adevaratul Vali este ascuns sub patul meu jucandu'se de'a v;ati ascunselea cu pisica mea
bwhahaha elitele mele speciale sunt inca ale mele lalalala si arunc o vraja asupra ta numita sarutul reginei intunecate. Aceasta vraja te face sclavul meu timp de 20 de posturi si nu poti avea propria dorinta sau cel putin pana nu ajungi al 20 de posturi de acum . esti al meu scumpule... ah uitasem ceva ... nu poti folosi niciun scut/vraja/blestem sau ceva de genul ca sa imi respingi vraja , defapt nu poti face nimic ca sa imi respingi vraja
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Orlando....cu putearea elfilor, te eliberez de vraja sarutul reginei intunecate :D
 

DeletedUser

Orlando....cu putearea elfilor, te eliberez de vraja sarutul reginei intunecate :D

Acum sunt LIBER!!
Contraatac vraja bamboocha folosind Sceptrul Ghetii...

1141.jpg


Si folosind Globul Disperarii alung armata ta o_O o_O.

Vali al meu da este o clona. Perfectionata! Are mai mult control aspura luptatorilor tai de elita. Pana termina Vali al tau de jucat de'a v-ati ascunselea cu pisica elita ta e sub controlul meu.
Acum te lupti cu propriile tale forte. Propria ta arma te va distruge!
 

DeletedUser

& i thought i need counceling...

well stupid me =))))))))))))))))
 

DeletedUser

nu nu nu :)) tu ai murit fiindca te-am impuscat cu demonical angelical super ray gun si nu ai avut timp sa blochezi deci am castigaT:D
 

DeletedUser

nu nu nu :)) tu ai murit fiindca te-am impuscat cu demonical angelical super ray gun si nu ai avut timp sa blochezi deci am castigaT:D

aveam vesta anti-ray gun:D nu m-ai omorat...in schimb tu esti K.O.....la pamant...3....2....1....YOU'RE OUT!!!!!!:D:D
 

DeletedUser

uaaaaaaaa oh nuuu s-a ridicat >:) mwahhaah i'm back:) nu am pierdut inainte de terminarea cuvantului m-am ridicat :)) tu erai cu spatele la mine si te uitai la public "victorios" dar nu te-ai prins cand publicul nu te mai aclama:)) si ti-ai luat un pumn fix in moalele capului .. u are defeated my darling... arunc o vraja in care fac un bolovan si il pun pe tine nu te mai poti misca 3 2 1 OUT arbitrul apare deodata si ma anunta castigatoare
 

DeletedUser

MUHAHAHA!!! Aia era clona mea!:D:D Adevaratul eu...te ia pe la spate[a nu se intelege gresit:D]....si te despica folosind Sabia Inflacarata.....acum zaci imprastiata pe toate threadurile forumului.....nu mai existi...YOU ARE OUT! YOU ARE DEFEATED!! GAME OVER!!:D:D:D
 

DeletedUser

haha losere:)) ai uitat ceva:)) abilitatea mea speciala de a ma regenera:)) sunt ca pasarea phoenix :D and haha u are doomed :D no more clones now:)) vei fi infrant:))folosesc atacul seminte de floarea soarelui ucigatoare:D si iti infig o samanta fix in inima din care creste o planta de floarea soarelui si tu mori u are out:D
 

DeletedUser

haha losere:)) ai uitat ceva:)) abilitatea mea speciala de a ma regenera:)) sunt ca pasarea phoenix :D and haha u are doomed :D no more clones now:)) vei fi infrant:))folosesc atacul seminte de floarea soarelui ucigatoare:D si iti infig o samanta fix in inima din care creste o planta de floarea soarelui si tu mori u are out:D

hahahaa imi subestimezi inima...in inima mea deja era un trandafir cu spini care s-a incolacitt in jurul florii tale s-a astfel a ta floare s-a ofilit:D:D

si toti spinii au sarit in tine...si au crescut trandafiri in jurul tau...esti incolacita, imobilizata si insangerata de sprinii ce te strapung:D:D
 

DeletedUser

haha sunt masochista ... ah ce bine e intre trandafirii astia:X ce frumos ii coloreza sangele meu:X dar sa trecem peste asta adevaratii masoni ies la lumina si te iau cu ei pe adevaratul tine si pe clonele tale si nu te mai intorci de acolo mwhahaha u lost:D i'm the winner:D
 

DeletedUser

hehe si eu m-am plictisit remiza :)) acivla era dulelul nostru nu ai ce cauta:)) i'm sorry dar daca chiar ti cu tot dinadinsul abracadabra si ti-am rupt sabia in doua:D si pe tine te'am pus la colt

sabia nu se poate rupe asa usor :D:D:D:D
e faurita din metal scos din inima muntelui Kogaion...puterea dacilor este in ea.
eu nu am venit sa ma duelez...doar ca o port mereu la mine (nu la infam :D)
 

DeletedUser

consiliere? no way e prea putin... camasa de forta?... ne apropiem.... camasa de forta din titaniu? that's more like it =)))))))))
 
Sus