Duel..

DeletedUser

pff pei roackeritza nu vrea sa se dueleze cu altcineva:( vrea numai pe mn sa ma bata:(
 

DeletedUser

roackeritza il omoara pe orlando pe ritmuri de rap ca sa asiste si acvila :D:))
 

DeletedUser

Originally Posted by RockGirl
Eu domin, este regatul meu ... invoc puterea lui madalin si a lui iahu si a lui AOL si toate celelalte motoare de cautare .. daca mi te opui vei cadea in pesterile anti-spamului si nu vei mai putea sa mai spamezi vre-o data

Indrazneste sa ma provoci si vei muri de spamul meu (le:doamne ce te urasc [sti cine esti]

CINE ZICE NUMELE MEU VA MURI IN PESTERILE ANTI-SPAM si FARA-TRIBURI!!!!
 

DeletedUser

zi zau cu limba scoasa? :)) i'm the goddess here:D your time passed by:D sorry :D
 

DeletedUser

imi pare rau yo sunt All Mighty Master Madalin si lasama in pace.. :)
 

DeletedUser

poti sa fi tu all mighty bla bla ca tot eu sunt the queen of the spam and the forum:D
 

DeletedUser

PostsTotal Posts: 54 (8.48 posts per day)

Desigur ca esti newbie.
Eu am aproape 400 posturi... :)
sper ca nu miati mai sters 40 posturi :(
 

DeletedUser

nu fii asa de sigur de asta:) newbie esti tu ... nobody fears u:D u are just another usual type of spammer:D

uite'te cand m-am inregistrat eu si cand te-ai inregistrat tu:D
 

DeletedUser

lol.. eu sunt spammer general asha ca lasama.. sa raspunda Bloom cat s-a intristat cand a vazut tot Offtopicul spamat de mn ! >:)
 

DeletedUser

lol.. eu sunt spammer general asha ca lasama.. sa raspunda Bloom cat s-a intristat cand a vazut tot Offtopicul spamat de mn ! >:)

doar offtopic sti sa faci?:)) doamne ... ceva cu sens nu sti sa spui?:)) oricum nu cred ca s-a intristat BlooM doar pentru spamul tau:D
 

DeletedUser

roacheritzo, de ce nu incepi un duel cu :eek:HIM:eek:...am sa te ajut si eu cu ale mele puteri geto-dace:)
 

DeletedUser

:eek::eek::eek:
Bueeeeey! Nu ma intereseaza cine e K.O. si cine e OK...care e printesa intunecata si care e stapanul nu-mai-stiu-carui-regat...tot ce vreau sa stie e cand pana mea si-a facut vali clone o_O si ce cauta sub patul rockaritzei?:mad:
Macar spune-mi ca nu esti minora...:eek::rolleyes:
 

DeletedUser

=)) eu sub pat am lumea foisorului acolo se ascundea vali ca sa nu il faca orlando praf:D si ba da sunt minora:)) apropo nienna mi-ai dat o idee:D si o sa modific postul:D
 
Ultima editare de un moderator:
Sus